Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Dzséjt, te nem jelentkezel orosz kidobóembernek? :D Vannak jó kis bűnbarlangos jelenetek. :D

:)

Végül is, az arcberendezésem olyan oroszos, tudok is oroszul és a testfelépítésem is megfelel egy kidobóembernek. Jó ötlet, megyek! :D

 

Bár lehet több esélyem lenne egy zombifilmben zombiként, vagy haláltáboros filmben táborlakóként? :?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky, a Thor 2-höz

 

Azt már most megmondták hogy nem lesz benne Loki (vagy biztos nem ő lesz a fő szálban) mert ez a film a Thor és az Avangers közti űrt fogja kitölteni

 

 

Úgy tudtam, a Thor 2 az Avengers után fog játszódni, Thor Földre való lejutására pedig csak említés vagy flashback szintjén kapunk választ, de örülök neki, ha nem így van. Bár így furcsa, miért tétlenkedik ennyi ideig Loki? A Thor végén lévő extra jelenetből azt szűrtem le, hogy Loki már a Bifrost pusztulása után a Földre jutott valamilyen formában... pedig egyértelműen csak az Avengers elején érkezett meg a kocka segítségével.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt még nem tudom, hogy milyen jelenetbe, de kizárt h valami alvilági lokálban kötnék ki (a megjelenésem végett :D). Júniusban megyek először, majd mesélek. Remélem láthatom Bruce Willist is :D Ha már a közös képet úgyse engednék...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyilkos Kondom

 

Vártam ezt a filmet, ma végre időt is szakítottam, hogy normálisan megnézzem. Rég nem láttam már olyan alkotást, ami végig lekötött és nem felkacagtam egyes részeken, hanem mosolyogtam, szinte az egész movie alatt. Ez most ilyen mű volt, érdekes megoldásokkal, Amerikában forgatott, németül beszélő szereplőkkel. Nekem már ez a tény is tetszett, vicces volt, ahogy a szenátor az amerikai szabadságról és a felemelkedésről beszélt, németül! Nagyon érezni lehetett, hogy az egész egy paródia, de nem a Csupasz Pisztoly féle, ez inkább bújtatott és valamivel intelligensebb. A kotonok tényleg jól elkészítettek voltak, de aminek a legjobban örültem, hogy hiába volt 4-5 jelenet, ahol pucér férfiak szerepeltek, egyetlen egyszer sem mutatták a bele való dolgot, elvégre egy trash film inkább a hímeket vonzza, ők meg ha ilyet akarnak látni, belenéznek a gatyájukba.

Összességében egy logikusan, hangulatosan és a téma ellenére ízlésesen felépített filmet kapunk. Nem 18as karikás, mivel számottevő gore jelenet nem található benne. Azonban a színészek néhol remekelnek és a filmet ki fogom írni DVD-re, mert tuti lesz még olyan kedvem, hogy előszedjem és megnézzem újra! 7/10

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Javítottam a címet, mert egyes szám hiába vannak a filmben többen is, plusz a főszereplő bevallja, hogy neki 32 cm és egy jelenetben az árnyéke rávetül egy homo arcára, ami rohadt vicces. Neki külön készítenek majd egy extra vadállatot, tipikus Alien fogsorral, le sem tagadhatnák, hogy a lények megalkotója készítette ezeket a ... szörnyeket is.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lazasága ellenére nagyon sok minden van benne, ami érték. És a fantasztikus jelzővel is maximálisan egyetértek. :)

Nekem az tetszik, hogy nem ment át giccsbe. :) Lefogadom, hogy az amerikai változat át fog menni. Nagyon jól lavírozik a film a dráma és a humor mezsgyéjén. :) Kicsit utánanéztem az eredeti figuráknak. Na azok se semmik, jó alapot nyújtottak. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én kedvelem a Trash filmeket, ezen a téren van egy nagyon durva:

 

http://www.youtube.com/watch?v=7KQCX0zNdyc

 

A csirkék megelégelik, hogy az emberek brutálisan levágják és megeszik őket, fordul a kocka és most ők keményítenek be. Az ötlet remek, a kivitelezés pedig...mi ezt csináljuk velük és nem fordítjuk el a fejünket, mikor vágják őket, akkor tessék most is idenézni! :)

Ezek a filmek Troma produkciók, akárcsak a Toxikus Bosszúálló, ami szintén nagyon beteg.4 részt is készítettek, engem kifejezetten szórakoztat a társadalom paródiájával.

 

A másik véglet a japán gore:

http://www.youtube.com/watch?v=5xeJ8JSrr1Q

Ehhez a filmhez én készítettem magyar feliratot, annyira tetszett. :)

 

Amiért szívesebben nézek meg egy ilyen filmet, mint valami amerikai középhíres moviet, az egyszerű. Egyedi ötletek, beteges humor, hiába tudom, hogy mi lesz a végjáték, közben olyan elemeket és akciókat láthatok, amit tuti más filmekben soha. Fekete humor, gusztustalanság és nagyon sok vér. Ezek a tényezők inkább teszik számomra viccessé a filmeket, mintsem komollyá. Kikapcsolódni pedig igazán remek alkotások, ha komolykodni akarok, akkor előveszem az Ink-et, vagy The fountain-t, ami nehezen emészthető művészi, mégis igényes és remekül kidolgozott. Mindent a maga helyén és minőségénben! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.youtube.com/watch?v=mwU-rPN-ehM

Avengers levezető jelenet, természetesen Tony Stark ötlete volt. Mármint, a valóságban is. (Hm, és az melyikük is volt aki az ASSEMBLE sms-t küldte a többieknek?

 

 

EDIT: az SMS-es az Chris Evans alias Amerika kapitány volt)

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem az én műfajom a Trash. Eddig egyetlen egyet sem találtam, amit igazán élveztem volna... tény, hogy bitang keveset láttam, de szerintem nem is fogok többet. A csirkés rendkívül beteg... borzalom. A japánoktól pedig már megszoktam, hogy betegek :P:D tőlük ez nem újdonság...

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg bocsi hogy ezt mondom, még csak vitát sem akarok kirobbantani, de aki élvezettel néz ilyen filmeket, hogy letépik egy ember arcát aztán megeszik, vagy feltolnak egy lándzsát a seggébe stb, annak tuti beteg a lelke. Még akkor is ha régi, és gagyin néz ki, ez egyszerűen nem normális. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, az mivel egészségesebb, amikor valaki óriás robotokért rajong, vagy olyan emberekért, akik akaratukkal tárgyakat emelnek meg és mások tudatát befolyásolják. Tény, hogy a Trash-ban nincsen pénz, mivel az itteni karakterek nem gyerekeknek való, így egy Toxikus Bosszúálló baba tuti bukta lenne a boltok polcain.

Ennek ellenére, a társadalomkritika a legerősebb az ilyen filmekben. Pl. a csirkésben is, a halálesetek ellenére folytatniuk KELL az árusítást, mert a bolt nem lehet veszteséges, az embereknek kajára van szükségük. Közben bejönnek a négerek, arabok, pakik és ők is a saját stílusokban hozzátesznek a filmhez.

De ennyi erővel régen a Dragon Ball is ebbe a témába tartozott, hiszen volt olyan gyerek aki azt hitte szuper erős és ezért halt meg...ennek ellenére olyat nem hallottam, hogy valaki egy Trash film hatására seprűt (miért lenne lándzsa egy étteremben???) tolna fel valaki más seggébe.

Van aki a David Lynch filmekért van oda, most nézz végig egy Radírfejet, komolyan, abban semmi durvaság, csak egy művészi alkotás, mégis nekem a fejem megfájdult tőle, 30perc után azt hittem rosszul vagyok és ki kellett kapcsolnom.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem is annyira a trash mint inkább a gore-filmek azok amik értetlenséget váltanak ki. Akik robotokért vagy szuperhősökért rajonganak azok karakterekért vannak oda, amik azonosulási lehetőséget ajánlanak... aki a gore-ért rajong az meg az öncélú erőszak-ábrázolásért van oda. Ha kérdés, hogy melyik betegesebb akkor simán megy részemről is az utóbbira az X. Ezeket a filmeket a társadalomkritikáért nézni meg kb. olyan mintha egy szuperhős rajongó azt állitaná hogy azért nézi/olvassa ezeket a sztorikat mert rokonszenvez a "jó győz a gonosz felett" meg a hasonló életbölcsességekkel és nem azért mert cool-ak az akciók meg szimpik a figurák. Aki már látott életében kettőnél több gore filmet az azért elég jól tudja szerintem, hogy a hektoliter vér mellett bármi üzenet csak elég hevenyészve tud átjönni.

De ha már Toxikus bosszúálló: ebből mondjuk csak az első és a negyedik részt láttam de ezek nekem is tetszettek (bár mindkettőt jó tiz éve láttam... kíváncsi lennék hogy működne egy újranézés). Amikor a készitőknek van humora, akkor a trash tényleg tud szórakoztató lenni. A műfaj ezen részével szerintem nincs baj (bár rettenet kevés, ami tényleg vicces; túl sok a humortalan vicceskedő alkotás; emiatt is hagytam abba a nézésüket).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy mennyi új témát összehozott Hollywood tizenöt év alatt, elképesztő:

 

1997. premierfilmek:

Men in Black (megismerkedünk a fiatal J-vel és az öreg K-val)

Alien Resurrection (Alien sequel)

Batman & Robin (egy Batman széria utolsó darabja)

 

2012. premierfilmek:

Men in Black III (megismerkedünk a fiatal K-val és az öreg J-vel)

Prometheus (Alien prequel)

The Dark Knight Rises (egy Batman széria utolsó darabja)

 

:cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem vagyok biztos benne, hogy a TDKR lesz az adott Batman széria utolsó darabja. Nolan a Beginsnél és a TDK-nál is azt mondta, hogy nem csinál újabbat. Igaz, most a reklám is az ő állítását próbálja igazolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.