Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Forgatási kép a Vasember 3-ból...

 

ironpat001.jpg

Ahogy nézem, Tony-t megihlette a Kapitány szerkója a Bosszúállókban. :D

 

 

Bár múltkor megfogadtam, hogy DVD kritikákat nem másolok be ide, de úgy gondolom, ez a film megérdemli, hogy külön felhívjam rá a figyelmet - szerintem kevesebben ismerik, mint kellene:

 

Életrevalók

Jól hangzik. Már leszedtem, szerintem holnap meg is nézem.

 

Én se örülnék neki, de benne van a pakliban sajnos.

Tudom, hogy már sokszor téma volt, de én nem ellenzem, hogy meghaljon a záró filmben. Azért, mert ő a pozitív hős, a város, az ártatlanok, stb. védelmezője, még nem kötelező életben maradnia. Egy jól megírt drámaibb halál sokkal többet ér, mint egy klisés happy end. Épp egy ilyen befejezéssel emelkedne ki még inkább a többi szuperhősfilm közül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se örülnék neki, de benne van a pakliban sajnos.

Hát ha Batman meghal akkor Bane is, erősen kétlem hogy teljesen kudarccal zárulna a trilógia, maximum feláldozza magát a város megmentésért. Egy közös sír a szüleivel mint záróképsor elég kemény lenne.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan is lehetne hogy Átok meghalna és Batmanusról nem derülne ki hogy meghalt-e vagy sem. Na most erről eszembe jutott az amikor a "Nincs alku"ban Shane haláláról vitáznak a túsztárgyalók. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár múltkor megfogadtam, hogy DVD kritikákat nem másolok be ide, de úgy gondolom, ez a film megérdemli, hogy külön felhívjam rá a figyelmet - szerintem kevesebben ismerik, mint kellene:

 

Életrevalók

Jó, hogy nem tartottad be a fogadalmadat. :) Ugyan már többen is írtuk, milyen jó film ez, de ilyen részletes bemutatás még nem volt itt róla. Egyébként teljesen egyetértek a leírtakkal, számomra az egyik legjobb film volt, amit ebben a műfajban (valós történet megfilmesítése) valaha láttam. Ezt kell elővenni, ha az az embernek valami baja van, és nem találja helyét a világban.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, hogy már sokszor téma volt, de én nem ellenzem, hogy meghaljon a záró filmben. Azért, mert ő a pozitív hős, a város, az ártatlanok, stb. védelmezője, még nem kötelező életben maradnia. Egy jól megírt drámaibb halál sokkal többet ér, mint egy klisés happy end. Épp egy ilyen befejezéssel emelkedne ki még inkább a többi szuperhősfilm közül.

Ezzel nem értek egyet, és valószínűleg soha nem is fogok. Teljesen ellenzem a halálát, számomra ez egy szentségtörés lenne. Felőlem bárki meghalhat a filmben, de Batman maradjon életben. Hiába lesz jól megírva az esetleges drámai halála, számomra egy ilyen vég sz*rt se érne. Inkább egy boldogabb végkifejletnek örülnék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, én mit szeretnék, végül is a filmen múlik, hogy milyen befejezést kíván majd. A főhős halála lehet olyan drámai, ami emeli a cselekményt, és lehet felesleges is. Na ez utóbbit én sem szeretném. Viszont ha az lesz benne, hogy Batman halála a "legjobb", ami történhet, és ennek minden drámaisága szépen megmutatkozik majd, akkor én nem fogom bánni.

Jó film legyen, ez a fontos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt van kedd délután, és még mindig nem lehet csütörtökre jegyet rendelni... Ez mindig ilyen, vagy csak különösen figyelmesek most a mozisok? Utoljára premieren a Star Treken voltam, éjfélin, és a jegyeket a mozi utalta ki nékem. Hm... Most belegondolva, életemben nem voltam úgy film-premieren, hogy előzetesben nekem kellett rendeznem a jegyet is. :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D

Azért csak nem nagyon rossz. Jó, mint ortodox alien rajongó, nálam lehet egy-kétszer leveri majd a biztosítékot, de megpróbálok minden előítélettől mentesen beülni rá, és mint egy szimpla-mezei sci-fit megtekinteni. (Bár alapjáraton már ez nehéz, mert szimpla-mezei sci-fiként is baromira elcsépelt és unalmas témát választottak hozzá, amit mellesleg az Alien vs Predatorban már egyszer ellőttek.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már olvastam az angol és egy magyar nyelvű kritikát is a Promiról, úgy döntöttem inkább a Batman-re adok ki pénzt, mint erre...sokak szerint a 3D pont annyira szükségtelen volt rá, mint a Bosszúállókra. Mások meg azt írják, hogy nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Mondjuk szerintem is jobb otthon, egyedül, sötétben megnézni egy ilyen filmet, nagy monitoron, 5.1-ben, mint köhögő közönséggel, meg beszélgető emberekkel körülötted.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, én nem arra emlékszem, hogy de baromi jó volt, ahogy Vasember az arcodba repült, meg Thor a pörölyét előttem pörgette, hanem a színvonalas párbeszédek és remek humor, meg jó akciók De ha belegondolok ez egy Alien filmhez kapcsolódó alkotás. Nem tudnám elképzelni, hogy moziban nézzek meg egy részt is, pont az fogott meg, hogy otthon, egyik este, teljesen sötétben és egyedül végigülöd, mindenféle külső behatás nélkül. Engem baromi kizökkent, hogy közben mások felzabálnak egy fél disznót és végigzörgik a filmet, meg szürcsölve vedelnek. Erre a filmre meg az első 2-3 hétben tuti csak úgy lehet bejutni, hogy a környékeden ül legalább 4-5 ember, ebből 2 biztos a topábbik fajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre a filmre meg az első 2-3 hétben tuti csak úgy lehet bejutni, hogy a környékeden ül legalább 4-5 ember, ebből 2 biztos a topábbik fajta.

Hétköznap, délután, középen, sorszélen, aligha. Meg ízlések és pofonok. Nekem ez már a negyedik alien témájú film lesz, amit moziban látok. Ráadásul, a f*szom sem fog hónapokat várni egy BRripre, hogy megtudjam, milyen. Arról nem beszélve, hogy hivatalból is el kell mennem, a főnökség rám testálta az SFportalon (ha lelőnek sem értem, miért pont rám... :hmm::hehe: ). Szóval minden adott, hogy csütörtökön munkából hazajőve épp csak átöltözzek, aztán irány a moziba be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt gondoltam, de az Avatart többször megnézted és azt is kb. ennyire promózták. A másik meg a szinkron... végignéz az ember 20-30bemutató angolul, aztán az arcába kapja a szinkront. Sajnálom, hogy a Batman-nél is így lesz, én jobban szerettem moziban feliratosan.

 

Én most találtam egy csomó jó filmet, amit még nem láttam és ideje lesz megnézni. Sosem éreztem azt, hogy valamire várnom kellene, mindig van más, ami lekössön. Ebből is kivárom a BRRip-et, kevés olyan film van ami miatt gondolkodás nélkül moziba megyek. Talán majd az új Silent Hill film. De az is biztos, hogy a Hobbit miatt se fizetnék egy forintot sem, hiába láttam a Gyűrűk urát 4*.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1. Sohasem a promózás az, ami meggyőz, hogy a film érdekelni fog-e vagy sem. Amikor jönnek az első apró hírfoszlányok, még a hype-gépezet beindulása előtt bennem már eldől, hogy érdekel-e a dolog vagy nem. Amennyiben nem érdekel lehet akkora hype körülötte mint a sz*r, akkor sem fog érdekelni, de ha érdekel, akkor meg !!NEM!! a hype miatt érdekel. Ezt vagy elhiszed, vagy nem... rajtad áll.

 

2. Szinkron. Csak úgy mint a sörök kapcsán ezen a téren is genetikailag alávaló vagyok, ugyanis nem tartozom a szinkron-fika csoportba semmilyen értelemben. Tudok angolul? IGEN. Nézek angolul bármit is? Hát hogy a viharba ne! Felirat nélkül is. Mi az anyanyelvem? A MAGYAR! Alapjáratban semmi bajom a magyar szinkronnal, ámbár a szinkron folytonos szapulása már kezd kicsit sok lenni nekem.

 

Silent Hill folytatása nekem is moziban nézős lesz, mint ahogy az első rész is. Ha jól emlékszem az elsőt is 2x vagy 3x néztem meg moziban, mindig egy másik cimborámmal. :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem a problémátokat, max nem értek egyet vele teljesen. Nekem általában épp elég élményt nyújt így is - úgy is egy film vagy sorozat (tudom.. igénytelen vagyok.. ez van). Szerintem napjainkban is remek szinkronszínészek vannak Hazánkban. De ami igazán zavar, az az, hogy egyesek már már rituálisan gyűlölik a szinkront és többnyire ezek az emberek hozzá is teszik, hogy akik nem értenek egyet velük, azok húúúúúú, lusták olvasni, nem tudnak angolul, ecetera... (általánosságban ez a meglátásom és most nem csak erre a fórumra vonatkozóan állapítottam meg ezt - mint általában - hanem amblokk) :)

 

Nem szándékozom vitát szítani, csak én így vagyok vele... pont :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick. Nem a magyar nyelvvel van a baj, hanem azzal, hogy az új szinkronok többsége nem adja vissza az eredeti élményt.

Sajnos így van. :( pedig a 90-es évekkel bezárólag nagyon jó szinkronok születtek (volt olyan film, amit megnéztem eredeti nyelven is, és nem ütött akkorát, mint a szinkronnal)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem a problémátokat, max nem értek egyet vele teljesen. Nekem általában épp elég élményt nyújt így is - úgy is egy film vagy sorozat (tudom.. igénytelen vagyok.. ez van). Szerintem napjainkban is remek szinkronszínészek vannak Hazánkban. De ami igazán zavar, az az, hogy egyesek már már rituálisan gyűlölik a szinkront és többnyire ezek az emberek hozzá is teszik, hogy akik nem értenek egyet velük, azok húúúúúú, lusták olvasni, nem tudnak angolul, ecetera... (általánosságban ez a meglátásom és most nem csak erre a fórumra vonatkozóan állapítottam meg ezt - mint általában - hanem amblokk) :)

1) Ezerszer volt már téma, de ezeregyszerre is leírom, mi a fütyiért foglalkozol ilyen idiótákkal?

2) Erről az önmarcangoló önsajnálkozásról nem szoknál le? Rossz olvasni, hogy ha valamiben ellenvéleményed van, odaírod, hogy "szutyok vagyok". Kis tartást, embör! Nincs veled baj, csak más a véleményed. Ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1. Többnyire már nem foglalkozom ezekkel az idiótákkal, de van, hogy akaratlanul is felhúz a téma. (Biztos van olyan terület a te életedben is, ami téged is akaratlanul felhúz...) most ezt megemlítettem, nem fogom telekürtölni vele a fórumot. Elmondtam, kész, pont, vége. :D Nem foglalkozom vele többet. :)

2. Hát... 10 dologból 9x tuti más a véleményem... legtöbbször egy közösségben felmerülhet a kérdés, hogy az illetővel valami nem egészen okés, ha ennyire másként lát dolgokat, mint a közösség többi tagja amblokk. De a kedvedért nem írom bele a kommentekbe az idézett szavakat többször ;)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hétvégén megnéztem a Men in Black 3. részét. Köszönöm az ajánlásokat a topikban, ezek bátorítottak fel a megnézésére, és nem csalódtam. Nagyon szórakoztató, szépen megcsinált film volt ez, és bizonyos szempontból még az első részt is felülmúlta (a másodikat nem volt annyira nehéz). A 3D használata is nagyon tetszett, nem volt hivalkodó, épp annyi, amennyit a viszonylag laza stílus igényelt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy tetszett a film. Én is tervezem megnézni a Prometheus mellett a MIIIB-et is, az első két rész szórakoztató volt (a 2. valóban gyengébbre sikerült, de...) alapvetően üdítően hatott rám mindkettő, a harmadikkal sem lehet ez másként, az elhangzó vélemények után pedig ez egészen biztosan így lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.