Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Huhh Hayden nagyon vadállatul néz ki ebbe na trailerben. :D Talán eljön az ő ideje is. Tökös filmnek néz ki.

Ezt őszintén remélem. Jó színész ő, csak kell a jó rendezés és forgatókönyv, ami kihozza belőle a legjobbat. Szeretném még látni, hogy ezt bebizonyítja.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elhunyt Richard Attenborough

 

90 éves korában, pár nappal a születésnapja előtt elhunyt az oscar díjas rendező, és színészlegenda.

 

JohnHammond-JurassicPark.jpg

 

Úgy tűnik ez az év kellően kegyetlen a színészlegendákkal, hiszen nemrégiben hunyt el Robin Williams, és Lauren Bacall, most pedig egy újabb legenda, Richard Attenborough hagyott itt minket. Pénteken töltötte volna be a 91. életévét. Kétszeres oscardíjas rendező, amiket a Gandhi című filmjéért kapott, mint legjobb rendező, és mint legjobb film kategóriákban. De olyan filmeket is rendezett, mint például A Híd túl messze van, vagy a Chaplin. Színészként legtöbben a Jurassic Parkból ismerik/ismerhetik. Egybként filmes szerepe utoljára 10 éve volt, első szerepe pedig 72 éve, 1942-ben volt a Young Stoker című filmben volt. Isten nyugosztalja őt is.

 

Forrás: CineStar

 

 

Nyugodjék békében! :( :( :( :( :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Holnap határára vagyok kíváncsi. Szerintem Tom Cruise eddigi sci-fijei mind jók voltak. Bár nekem a Különvélemény nem igazán tetszett, de a Világok harca valamint a Feledés már igen. Remélem, felülmúlja mind a hármat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap én is letudtam a galaxis őrzőinek kalandját. Egész jól elszórakoztatott. Igaz a Vasembert ez se tudta nálam letaszítani a Marvel MCU-s dobogó legfelső fokáról. Nem sok kéne pedig hozzá. A többi múvit viszont jócskán beelőzte így már kettő M: MCU-s múvit bírok.

Valamikor én is meglesem eredetiben. A szinkronnal amúgy nagyjából elégedett vagyok. Fura hogy Rocket/Mordály hangadójának pont K. M. Petit vártam. Én is őt hívtam volna ha rajtam múlott volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Holnap határára vagyok kíváncsi. Szerintem Tom Cruise eddigi sci-fijei mind jók voltak. Bár nekem a Különvélemény nem igazán tetszett, de a Világok harca valamint a Feledés már igen. Remélem, felülmúlja mind a hármat. :)

Felülfogja. Bár nekem a Különvélemény is tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég pöpec volt az új Marvel film. A kezdeti ellenérzéseim ellenére, meglepően tetszett. Humoros, látványos, szórakoztató. :clap: Remek volt, ahogy tovább bővítették ezt az univerzumot, s nem ragadtak le a Földnél. :)

Bár az érdekes volt, amikor Draxot konkrétan elgázolta egy űrhajó, de az meg se kottyant neki. Illetve, amikor Gamora és Peter lazán kihúzták az űrben tartózkodást. Rocket viszont rögtön a kedvencemmé vált. :D

 

 

Az én sorrend-listám jelenleg így fest:

 

Guardians of the Galaxy

Thor

Thor: The Dark World

Captain America: The Winter Solider

Iron Man 3

Iron Man

Avengers

Iron Man 2

Captain America

The Incredible Hulk

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gamorrának kibernetikus beültetései vannak (úgyszólván kiborg, mint Nebula), ezt mondja is Rocket a filmben, hogy az rövid ideig megvédi. Quill meg a Star-Lord ruha miatt maradt életben - bár ezt nem mondják el a filmben, azért lehet rá gondolni -, ami nem csak egy sisak, hanem energiamezőt is von viselője köré, ezért tud életben maradni az űrben (plusz nagyobb erőt, jobb reflexeket ad neki, ezért viseli harc közben is), plusz félig spártai, amiatt ellenállóbb, mint az emberek. Drax előéletéről sajnos nem tudtunk meg elege (ráadásul immár nem is ember), ezen azért remélem majd változtatnak a folytatásban, mert őt amúgy Thanos megölte (többször is), csak néhány felsőbb hatalmú lény visszahozta az élők sorába (többször is) és afféle űr-Hulkká tette - iszonyú gyors regenerációképesség és amúgy is nagy ellenálló-képesség. Ezért nem árt neki különösebben a tény, hogy elgázolja egy űrhajó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bogyó és Babóca 3. évad.

Megint cumi van Baranyában. CC nem játsza a mziban a 3. évadot.

Pedig ez lett volna az első mozizás a gyerkőcökkel..

 

Viszont ma az m2-n elcsíptünk 1 rész és az új volt. A port.hu szerint kedd óta lement 4 rész a maival együtt. Bár jövő hétre nem ír semmit az oldal.

A lényeg, hogy a Youtube-on találtam is "m2-rip"-eket, 3 részét eddig: Gömbi tornya, Napraforgók, A gomba kalapja.

Hogy tudok a legegyszerűbben Youtube-ról leszedni videót? (mert az nmag még nem jegyzi az e-heti részeket!

ezer kösz előre is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bogyó és Babóca 3. évad.

Megint cumi van Baranyában. CC nem játsza a mziban a 3. évadot.

Pedig ez lett volna az első mozizás a gyerkőcökkel..

 

Viszont ma az m2-n elcsíptünk 1 rész és az új volt. A port.hu szerint kedd óta lement 4 rész a maival együtt. Bár jövő hétre nem ír semmit az oldal.

A lényeg, hogy a Youtube-on találtam is "m2-rip"-eket, 3 részét eddig: Gömbi tornya, Napraforgók, A gomba kalapja.

Hogy tudok a legegyszerűbben Youtube-ról leszedni videót? (mert az nmag még nem jegyzi az e-heti részeket!

ezer kösz előre is!

 

http://mp3fiber.com/ én ezzel az oldallal szoktam mp3-at tölteni youtuberól, de 2 video formátumot is felajánl .flv-t és .mp4-t bár video-t én még személy szerint nem szedtem egy próbát megér ha nincs más.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://mp3fiber.com/ én ezzel az oldallal szoktam mp3-at tölteni youtuberól, de 2 video formátumot is felajánl .flv-t és .mp4-t bár video-t én még személy szerint nem szedtem egy próbát megér ha nincs más.

Köszi!! már próbálkozom. Megy is csak mp4-en belül már nem lehet állítani a kért file felbontását..

Eddig a keepvid.com-mal csináltam az ilyet de valamiért nem megy..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tini Ninja Teknőcök: Ahogy a trailerek is mutatták nagyon szórakoztató volt a film, én legalábbis csak ennyit vártam tőle, és azt is meg is kaptam. A sztori maga egyszerű mint egy faék, és néhol még van benne egy két marhaság is, pl Zúzó tervét annyira nem értettem, de ezen kívül marha jó volt. Egyértelmű hogy a tekik viszik el a filmet, jók a poénjaik, a szinkron is nagyon jó, mert nem 4 benga négernek tűnnek így, és az akciók is rendkívül látványosak. Megan Fox jelenléte totál felesleges, színészi játéka még mindig egyenlő a nullával, és még nem is mutat magából semmit a film alatt.

A sztori az eredetihez képest egy nagyobb eltérést mutat csak,

 

Oroku Saki - Zúzó - és Szecska mester - Hamato Yoshi - nem ismerték egymást, mivel itt alapból patkányból alakul át, nem pedig emberből, így kevésbé esélyes hogy ismerték egymást. :D

 

Összességében kellemes szórakozás volt, egy jó kis popcorn mozi, és azoknak kötelező akik szerették a régi képregényeket. :)

Teenage-Mutant-Ninja-Turtles-Banner.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még az 1990-es filmet is nagyon szeretem. :D Emlékszem, régen szinte mindig csak a Star Wars 4-5-6-ot, meg a Tini Nindzsa Teknőcöket néztem kazettán, mivel akkor még nem volt DVD-lejátszónk. :D

Amúgy nekem a Trutymó titka meg a Kiből lesz a szamuráj? már nem annyira tetszett...

Szerkesztve: - DarthMaul31
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah, sikerült megnéznem nekem is a Galaxis Őrzőit. Nagyon jól sikerült darab! Nyilván pont annyira kell komolyan venni, mint a legtöbb Marvel filmet, és akkor helyén kezeli az ember. Nálam a Vasember I-gyel és az Avangers-szel van egy szinten, azaz holtversenyben eddig vezet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Peter Laird, a Teenage Mutant Ninja Turtles megalkotója egy dokumentumfilmben elárulta, hogy az általa kitalált rajzfilmben szereplő figurákhoz a Csillagok háborúja karakterei is adtak ihletet. Leginkább Shreddert valamint Splintert emelte ki: előbbit Dart Vader-hez, utóbbit pedig Yodához hasonlította.

 

Szegény Szecska mester eléggé össze van ollózva, ugyanis azt olvastam régebben, hogy egy Marvel karakteren: Bot-on(Stick, az Electra-ban szerepel) alapul

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah, sikerült megnéznem nekem is a Galaxis Őrzőit. Nagyon jól sikerült darab! Nyilván pont annyira kell komolyan venni, mint a legtöbb Marvel filmet, és akkor helyén kezeli az ember. Nálam a Vasember I-gyel és az Avangers-szel van egy szinten, azaz holtversenyben eddig vezet. :)

Láttad az Amerika Kapitány 2 -t? Ha nem akkor azt még pótold. Remek kis film. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

10580239_272516136279620_528883336106896783_n.jpg

 

Egy pletyka szerint Matt Smith valami T1000-es szerű gonosz lesz a filmbe :) Arca meg van hozzá, hogy hozza a folyékony fémet :D

Bwa06RPCcAAvqyN.jpg

 

Hangulatos concept

Bwe_Kppd_IUAM2o_RG_jpg_large.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a Vasember I-gyel és az Avangers-szel van egy szinten, azaz holtversenyben eddig vezet. :)

Nekem a Vasember-trilógia sose tetszett igazán. Főleg az első része nem. A többi szerintem nem lett rossz, de nem sorolnám őket a kedvenc Marvel-filmjeim közé. Nekem eddig ezek tetszettek legjobban (a sorrend nem számít):

 

Thor 1-2

The Amazing Spider-Man

The Incredible Hulk

The Avengers

 

A Fantastic Four-duológiát is odasorolnám, meg a 2002-es Spider Man-t is, de azok szerintem ma már egy kicsit gyengék. Előbbi eleve nem egy nagy szám, amolyan vasárnap estére való duológia. :) Utóbbi meg... 2002-ben nagy szám volt, ma már nem annyira.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.