Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Kingsmant a lányom látta a barátaival, és nagyon tetszett neki. Igazi szórakoztató akció-vigjáték elmondása szerint. :) Márpedig aki a Chuck-on nőtt fel, az tudja, mi a jó ebben a témában. :D

 

Nekem pedig sikerült végre a Birdman-t és a Kódjátszmát is megnézni. Mindkettő nagyon tetszett, de talán a Birdman hatásosabb, jobban összerakott film, aminek minden pillanata érdekes (ebben a forgatás módja, hogy olyan, mintha rejtett kamerán át néznénk a szereplők életét, biztos sokat dobott). A Kódjátszmából hiányzott valami, ami miatt maga a film igazán megérintett volna, bár a történet figyelemre méltó volt, és Cumberbatch zseniálisan játszott. Ezzel együtt örülök, hogy láttam őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Hobbit utolsó részét. A Star Wars prequel óta nem csináltak ennyire jó előzményt. Teljesen maga alá gyűrt a hangulata. A végén még az az istenkáromló gondolat is átvillant az agyamon, hogy a Wars folyatását talán Peter Jackson -ra kellett volna bízni.

 

Bár ezt nem értem, hogy

 

Gandalf tudott a gyűrűről? Hogy lehetett ekkora gyökér, hogy nem is gyanakodott?

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár ezt nem értem, hogy

 

Gandalf tudott a gyűrűről? Hogy lehetett ekkora gyökér, hogy nem is gyanakodott?

 

 

 

Szerintem túlzottan bízott a hobbitok ártatlanságában, őszinteségében és amikor Bilbó azt mondja neki, hogy elhagyta akkor hisz neki ezáltal meg is nyugszik, hogy az nem lehetett az Egy Gyűrű, mivel azt nem hagyná el az ember/hobbit csak úgy, vagy ha igen akkor jobban kiakad tőle

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Gandalf nem tudta, hogy az az Egy Gyűrű, csak annyit tudott, hogy egy varázs gyűrű (mondott valami ilyesmit a GyU-ban is hogy "Sok varázsgyűrű létezik, de egyikkel sem szabad felelőtlenül bánni")

 

 

Amúgy a Hobbit 3-at pofátlanul megvágták, hogy (szvsz) a bővített nagyobb durranás legyen. Számos jelenet benne van az előzetesben, de kimaradt a filmből, a befejezés meg erősen vicc kategória.

Én nagyon hálás vagyok, hogy PJ olyan messze van a SW-tól, mint Szaúd-Arábia a női egyenjogúság bevezetésétől.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Gandalf nem tudta, hogy az az Egy Gyűrű, csak annyit tudott, hogy egy varázs gyűrű (mondott valami ilyesmit a GyU-ban is hogy "Sok varázsgyűrű létezik, de egyikkel sem szabad felelőtlenül bánni")

Én is pont ezt szerettem volna beírni :) Filmes szempontból állja a helyét. Srácok, ismételjétek meg a GyU-t, ha már egyszer megnéztétek a H-t :P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is pont ezt szerettem volna beírni :) Filmes szempontból állja a helyét. Srácok, ismételjétek meg a GyU-t, ha már egyszer megnéztétek a H-t :P

Én már tervezem, tegnap majdnem rá is szántam magam, de amikor rádöbbentem fél nyolckor, hogy mocskosul álmos vagyok, úgy döntöttem, egy Balu kapitány epizód jobb választás, mint egy majdnem négy órás Gyűrűk Ura film. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Álmos állapotban jobban jártál azzal a filmmel :) A darabonként 4 órás GyU pedig egy éberebb napon jöhet. Majd megírod, ha túl vagy rajtuk :)

Azt lentebb elfelejtettem, hogy a bővítettet ajánlom mindenki számára, aki esetleg ismétel. Habár azok apróságaiban biztosan több kérdést vetnek fel a könyvet nem ismerőkben, de sebaj, vagyunk itt, akik megválaszoljuk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, Neil Blomkapm ide vagy oda, ez a Chappie katasztrofális lett... :roll:

 

Ezek után talán elveszik tőle az Alien 5-öt (amire amúgy véleményem szerint semmi szükség nincs), mindenki megnyugtaására. Vagy minimum a forgatókönyvírástól tiltsák el...

 

Féltem, hogy így lesz..Ezekután benned bizva ez kimarad a moziban. Kösz, hogy szóltál..

 

Szerintem Blomkamp már az Elyziummal leszerepelt. A Chappie már csak azt bizonyítja, hogy nem Hollywood telepedett rá, ha nem ő tehetségtelen. Mindent, amit tudott, azt letudta a District 9-nal.

Igazából a District 9 sem akkora szám. Egyébként szeretem azt. Csak szerintem az emeli, hogy elsőfilmes rendező, nem hype-olt filmje volt, elvárások nélkül ültem le elé, és ahhoz képest meglepett.

A következő filmjeiben, már mindig a meglepetés erejét és az új élményt keressük, de úgy látszik hiába.. :(

 

 

Gandalf nem tudta, hogy az az Egy Gyűrű, csak annyit tudott, hogy egy varázs gyűrű (mondott valami ilyesmit a GyU-ban is hogy "Sok varázsgyűrű létezik, de egyikkel sem szabad felelőtlenül bánni")

 

 

Amúgy a Hobbit 3-at pofátlanul megvágták, hogy (szvsz) a bővített nagyobb durranás legyen. Számos jelenet benne van az előzetesben, de kimaradt a filmből, a befejezés meg erősen vicc kategória.

Én nagyon hálás vagyok, hogy PJ olyan messze van a SW-tól, mint Szaúd-Arábia a női egyenjogúság bevezetésétől.

így van, Gandalf csak a Gyűrű szövetéségében tudja meg..

 

Amúgy én sokat várok a bővítettől, mert bár számomra működött Az öt sereg csatája, mégiscsak a legrövidebb középfölde-film lett így.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Féltem, hogy így lesz..Ezekután benned bizva ez kimarad a moziban. Kösz, hogy szóltál..

 

 

Igazából a District 9 sem akkora szám. Egyébként szeretem azt. Csak szerintem az emeli, hogy elsőfilmes rendező, nem hype-olt filmje volt, elvárások nélkül ültem le elé, és ahhoz képest meglepett.

A következő filmjeiben, már mindig a meglepetés erejét és az új élményt keressük, de úgy látszik hiába.. :(

 

 

 

Szívesen... vagyis inkább sajnálattal... :)

 

A D9-ben is egyetértek veled... nagyobb volt a füstje, mint a lángja, bár még így is kimondottan tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy a Hobbit 3-at pofátlanul megvágták, hogy (szvsz) a bővített nagyobb durranás legyen. Számos jelenet benne van az előzetesben, de kimaradt a filmből, a befejezés meg erősen vicc kategória.

Én nagyon hálás vagyok, hogy PJ olyan messze van a SW-tól, mint Szaúd-Arábia a női egyenjogúság bevezetésétől.

Ezzel nagyon-nagyon egyetértek, volt, hogy kifejezetten olyan jelenetre vártam, amit az előzetes ígért, és nem jött el. Az egyik ilyen legvérlázítóbb a tündék nyílzápora volt, amikor már konkrétan kifeszítik az íjaikat, erre átváltunk Azog képére, és csak a nyilak suhogását halljuk a háttérben. A bővített konkrétan a városon kívüli csatajeleneteket meg fogja duplázni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha lenne valaki akkora fan, hogy kijönne miatta: Április 17-től két hétig moziban fogják játszani a Blade Runnert Bécsben, eredeti nyelven. Részletek itt. ;)

„A SZÁRNYAS FEJVADÁSZ a filmtörténet egyik legnagyobb sci-fi kultklasszikusa. Pont.

RTEmagicC_Blade_Runner_4_kl.jpgRTEmagicC_Blade_Runner_5_kl.jpg

 

Felmerül viszont a kérdés: pontosan melyik SZÁRNYAS FEJVADÁSZ? A 33 évben, ami Ridley Scott mesterművének bemutatója óta eltelt, több változat is napvilágot látott – az eredeti vágás után, amivel maga a rendező egyáltalán nem volt megbékélve, jött egyebek között a rendezői változat (1992) – ami nem teljesen Scott műve, viszont áldását adta rá – valamint a Scott által készített és véglegesnek tekintett 2007-es VÉGSŐ VÁLTOZAT.

RTEmagicC_Blade_Runner_11_kl.jpgRTEmagicC_Blade_Runner_12_kl.jpg

 

Egy ideje szivárognak hírek egy Denis Villeneuve által rendezett folytatásról, melynek Ridley Scott lenne a producere, és Harrison Ford is szerepelne benne. A Gartenbaukino most lehetőséget nyújt, hogy az eredeti filmet újra felfedezzük teljes képi erejével, látomásaival, rejtélyességével és filozófiai mélységeivel egyetemben. Méghozzá duplán: játszani fogjuk a Final Cutot, valamint néhány alkalommal az eredeti változatot 35 mm-es kópián.

RTEmagicC_Blade_Runner_1_kl.jpgRTEmagicC_Blade_Runner_8_kl.jpg

További információk hamarosan itt!”

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy annak ellenére, hogy nem tartozott a legjobb filmélményeim közé a 2001, lehet, hogy beülök majd rá két okból is: 1) ezzel is támogassam azt a tendenciát, amit mostanában csinálnak, hogy régi klasszikusokat küldenek vissza (sajnos az Alien filmek mindig a legrosszabb időszakokban kerültek moziba); 2)kíváncsi vagyok, hogy azóta mennyit változott a filmes ízlésem.

Bevallom voltak jó momentuma a filmnek (HAL 9000), de ezek elenyésző mennyiségben voltak jelen dögunalmas részek mellett. A befejezéssel kapcsolatban pedig ez a gondolat fogalmazódott meg bennem (lehetséges, hogy nem pontosan ezeket a kifejezéseket alkalmaztam): Ezért az "ürülékért" szenvedtem végig ezt az unalmas "folyékony ürüléket"?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem még mindig szoknom kell Ultron-t..

Már csak azért is mert ez a félre sikerült Stark kísérlet számomra! olyan Pókember-klisé..

Valóban tökös gonosz lesz ez a bádogember?

Ha valaki felvilágosultabb akár a -képregény téren- mondjuk spoilerben felvilágosíthatna kicsit. köszi

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a képregénybeli Ultronhoz ennek - legalábbis, amit eddig hallottam róla - nem sok köze lesz, szóval bármilyen figurává átváltozhat. A képregényekből ezúttal nehéz lenne kiindulni. Abban én nem komáltam. Amennyit eddig sikerült összeraknom fejben a sztoriról, az is ollózott variációja a legtöbb Ultron-sztorinak. Szóval ez majd a moziban dől el. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki ez?Anti-Iron Man? :-/

 

 

Ez Ultron, képregényekben Hank Pym a Hangya építi meg, a filmben Stark, szuperintelligens mesterséges intelligencia aki arra a következtetésre jut(mily meglepő), hogy az emberiséget ki kell pusztítani.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.