Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Mármint a Jurassic Park ötödik részét? :)

Fenne ebbe a Star Warsba. J. J. Abramset elrángatta a Star Trek tizenharmadik részétől, Colin Trevorrow a Jurassic Park ötödik felvonásától. Hát minden kedvenc filmsorozatom kedvenc folytatása elveszti a rendezőjét a Star Wars miatt. Micsoda tragédia. :D

Bánná a fene, csak rendezzen jót. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek örülök. Már az Árvaház sem volt piskóta film egy elsőrendezőtől, de az A lehetetlen meg egyenesen az év legjobbja lett nálam.

Nekem is tetszett ez a két film, és a trailere alapján a Szólít a szörny is érdekesnek tűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez mégis milyen zene a végén? Nem tudom milyen lesz a film, de a PR csapatnak jár a Málna-díj.

Nincs olyan érzésed, hogy ez a film nem nekünk szól? :D Valami borzalom ez a trailer is. Nekem iszonyú műanyag hatást kelt továbbra is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az az érzésem mintha egy Gyűrűk Ura-klónt néznék.

Nem csoda, hiszen az egész Warcraft univerzum egy nagyon erős Gyűrűk ura copy. Ilyen módon fura lenne, ha nem az lenne. :) A Blizzard se a Warcrafttal, se a Starcrafttal nem erőltette meg magát, egyszerűen lemásoltak néhány nagy címet, azt jónapot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs olyan érzésed, hogy ez a film nem nekünk szól? :D

Sajnos de. EZ a srác konkrétan úgy néz ki az előzetesben, mintha egy cosplay versenyre menne, de szomorú mert esélye sincs az első helyre. Hiába csípem a rendezőt (egyébként úgy rémlik hogy te is láttad egy korábbi sci-fijét a Moon-t), ez tényleg nagyon rossznak tűnik.

 

Nem csoda, hiszen az egész Warcraft univerzum egy nagyon erős Gyűrűk ura copy.

Inkább Warhammer copy, nem? Mondjuk a Warhammer meg egy kicsit Gyűrűk Ura copy szóval végülis összeérnek a szálak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább Warhammer copy, nem? Mondjuk a Warhammer meg egy kicsit Gyűrűk Ura copy szóval végülis összeérnek a szálak :D

Nem, Gyűrűk ura, az eredeti Warcraft: Orcs & Humans (1994-es, megkockáztatom, hogy itt a fórumon én játszottam vele egyedül anno) sztorija sokat nyúl a Gyűrűk urából és a Hobbitból. Konkrétan az első rész történetének egy része szinte egy az egyben Sauron első legyőzésének története, más nevekkel. Épp csak a Gyűrű hiányzik belőle, de még Elendil halála is benne van. A Warhammert inkább vizualitásában nyúlt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs olyan érzésed, hogy ez a film nem nekünk szól? :D Valami borzalom ez a trailer is. Nekem iszonyú műanyag hatást kelt továbbra is.

 

Azon gondolkodtam, hogy egy ennyire mozgalmas filmet stop motionnal, meg bábokkal hogy lehetne leforgatni. Rájöttem hogy sehogy, és nagyon szarul nézne ki. Mos itt ennél a filmnél megint nem tudom eldönteni, hogy full cgi az egész vagy vannak makettek, miniaturák, vagy valami kézzelfogható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg a Moon... Jó kis sci-fi volt, eredeti ötlettel.

Ez vitatható, hisz a lényeg ugyanaz, mint Feledés c. filmben.

Annó valakivel megbeszéltük, de már nem tudom melyik a tolvaj.. ;)

Amúgy szeretem mjndkettőt!

 

Warcraft: egyre lejjebb. Az érdeklődésem. Ez nem kellett volna, hogy élőszereplős legyen, vagy nem tudom.

És ez a kb.Mortal Kombat zene? :sick:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, Gyűrűk ura, az eredeti Warcraft: Orcs & Humans (1994-es, megkockáztatom, hogy itt a fórumon én játszottam vele egyedül anno) sztorija sokat nyúl a Gyűrűk urából és a Hobbitból.

Nem vagy egyedül. A Warcraft első és második részét is végigtoltam :) Ott viszont meg is álltam és azóta se játszottam Warcraft játékkal. A játék készítők elmondása szerint egyébként eredetileg egy Warhammer játékot készítettek volna, de aztán nem sikerült megegyezni a jogtulajjal és igy lett egy saját franchise-uk Warcraft címen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azon gondolkodtam, hogy egy ennyire mozgalmas filmet stop motionnal, meg bábokkal hogy lehetne leforgatni. Rájöttem hogy sehogy, és nagyon szarul nézne ki. Mos itt ennél a filmnél megint nem tudom eldönteni, hogy full cgi az egész vagy vannak makettek, miniaturák, vagy valami kézzelfogható.

Vannak, bőségesen, a rendező ragaszkodott hozzá, hogy nagyon sok mindent megépüljön. Ha ezen a linken letekersz az oldal aljára, láthatsz is néhány fotót a díszletekből, kellékekből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez vitatható, hisz a lényeg ugyanaz, mint Feledés c. filmben.

Annó valakivel megbeszéltük, de már nem tudom melyik a tolvaj.. ;)

 

Miután a kettő között 4 év különbség van, a kérdés egyértelműen eldőlni látszik... a "tolvaj" a Feledés.

 

Az oroszok beindultak mint a rajzszakkör szuperhős múvi most meg ez:

 

 

Engem mindkettő érdekel. Sőt. Megkockáztatom, jobban érdekel, mint némely MCU vagy DC film.

Láttam néhány orosz sci-fit mostanában, némely kissé kezdetleges volt, de a Gagarinba pl. nem nagyon tudok belekötni.. ugye, Dzséjt? ;)

 

 

--------------------------------------------------------

 

Más: Milyen az, amikor Hitler 70 évvel később, makkegészségesen magához tér Berlinben???

 

Er is wieder da

 

Érdemes megnézni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más: Milyen az, amikor Hitler 70 évvel később, makkegészségesen magához tér Berlinben???

 

Er is wieder da

 

Érdemes megnézni. :)

 

Van hozzá magyar felirat? Mióta meghallottam hogy van ilyen film érdekel. Bár ha valójában ma felkelne infarktust is kapna a mai Berlin lakóitól. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egyébként reális feltételezés az író, illetve az abból készült film részéről, hogy

 

 

Hitler szinte napok alatt akklimatizálódik az új helyzethez.

 

 

 

Így van!!! Mint ahogy az is, hogy

simán magához ragadná az irányítást

.

 

Zseniális a figurája (aki játssza, az is), az élet meg fura módon igazolná az egészet - már ha igaz lehetne. Nekem pont ezért volt több, mint sima vígjáték/szatíra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miután a kettő között 4 év különbség van, a kérdés egyértelműen eldőlni látszik... a "tolvaj" a Feledés.

Nem olyan biztos az..

Állítólag létezik a Feledés képregényben, ami régebbi és a film előkészületei is jóval korábban kezdődtek a Hold-éinál.

Csak a feledés nagyszabású, így tovább tartott moziba kerülnie.

Ennek ellenére a Hold viszi el a babérokat, mert az volt előbb vetítve. Ott leesett az állam, a Feledésnél meg rókabőr szag volt. Ez van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.