Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

On 8/22/2021 at 9:40 PM , Darth Cupsy said:

Dzsungeltúra:

Szerintem egy jó kis könnyedebb hangvételű kalandfilm. Olvastam, hogy elvileg ezt szeretnék Disneyék az "új Karib-tenger kalózainak", ezt szerintem nem sikerült kivitelezni, de azért szórakoztató volt.

Annak szerintem se menne el. Én nem hiszem hogy egy filmnél többet ebből ki lehetett volna hozni. Jónak jó volt, egy könnyed mozi, de nálam nem hagyott nagy nyomot. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előzetes leírása:

 

Spoiler

A Gizmodo információi szerint az előzetes, egy nagyon fényes város vágóképeivel kezdődik, majd Neil Patrick Harrist láthatjuk egy pszichiáter szerepében akihez épp Thomas Anderson (Keanu Reeves), azaz Neo beszél. Thomas elmondja, hogy nagyon furcsa álmokat lát, melyek meglehet, hogy nem is álmok, így úgy érzi, teljesen megfog bolondulni. Később arra is fény derül, hogy egyáltalán nem emlékszik a Mátrixra, hiszen egy kávézóban összefut Trinityvel, akit nem ismer fel. Neo később egy Morpheusra nagyon hasonlító férfival is találkozik, ő emlékezteti rá, hogy egy álvalóságban élnek, ezek után pedig már egy liftben láthatjuk, ahol rajta kívül mindenki a telefonját nyomkodja.

 :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az, hogy látványos, ma már nem elég. Maximum a kínaiaknak.

 

A blockbusterek termelik a legtöbb lóvét, amik a látványosságukról híresek nem a komplex sztoriról, és a népek is az előző miatt ülnek be rájuk. Ha Kína akkora piac ha nekik jó az már komoly pénz/siker, nem hiába nyal egész Hollywood nekik.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, kell ilyen is a népnek, De Emmerich személy szerint szvsz már annyira nincs a toppon, mint régebben. Szegény Dr. Occulból is homokost csinált a Függetlenség Napja 2-re, pedig ez az első részből abszolút nem jött le. Mondjuk épp az ID2 ezt leszámítva még tetszett is. :D De én többre becsülöm az olyan látványos sci-fi akciókat, mint pl. a Holnap határán vagy a Csata Los Angeles.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

De én többre becsülöm az olyan látványos sci-fi akciókat, mint pl. a Holnap határán vagy a Csata Los Angeles.

 

Jó ez már személyes ízlés kérdése, de ettől még a sima látvány is elég lehet általánosságban és elég is, nézd csak meg a Halálos Iramokat :D

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Jajjjjj azokból csak az első részt tudtam megnézni. :D 

 

Nem szó szerint értettem, hogy nézd meg őket :D , hanem, hogy azzal, amit nyújtanak a filmek, kb. csak látvány, mégis jó pénzt hoznak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

 

Nem szó szerint értettem, hogy nézd meg őket :D , hanem, hogy azzal, amit nyújtanak a filmek, kb. csak látvány, mégis jó pénzt hoznak.

moments GIF

és persze az állandó prédikálás a családról.:D

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Szegény Dr. Occulból is homokost csinált a Függetlenség Napja 2-re, pedig ez az első részből abszolút nem jött le. Mondjuk épp az ID2 ezt leszámítva még tetszett is. :D

Dr. Occul(t) egy DC képregényhős. Az ID-filmekben Dr. Okun van. :) Amúgy ja, az is "érdekes" volt, bár engem nem zavart, mert az első részből csak annyi derült ki erről a teljesen mellékes karakterről, hogy gyagyás zseni. Szóval abban is lehetett simán meleg. Engem az idegesített, hogy bár az első részben egyértelműen meghalt, a folytatásban él és virul (és úgy ugrik fel a 20 éves kómából, mintha csak egy éjszakát aludt volna át), miközben az első részből off-screen megöltek több más, sokkal érdekesebb és fontosabb szereplőt (Hillert és Constance-t). A sztriptíztáncosnő Jasmine-ből meg a kutya tudja hogyan, de kórházigazgató lett.

Mindezek ellenére nekem is tetszett a film, bár főleg az az aspektusa, hogy megmutatták, hogyan profitált az emberiség a '96-os invázióból. De szerintem már itt is nagyon érződött, hogy Emmerich fölött eljárt az idő. Már nem tudja fokozni a tömegpusztító látványorgiát. Az utolsó, szerintem még szórakoztató filmje a 2012 volt.

 

17 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

De én többre becsülöm az olyan látványos sci-fi akciókat, mint pl. a Holnap határán vagy a Csata Los Angeles.

Ezeket én is szeretem, az Edge of Tomorrow-t tegnapelőtt néztem meg újra. Mondjuk én a Halális iramban filmekkel is elvagyok. Nem mind tetszik, de a legtöbb agzsibbasztásra remek (kedvencem az 1 és a 4-5. rész meg a Hobbs and Shaw).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A minap néztem a Hullazsákok című horror-antológiát, amelyben meglepő dologba futottam. Egyrészt az egyik rész főszerepét, a még viszonylag fiatalos Mark Hamill játssza. Egy baseball játékost alakít, aki egy balesetben elveszti az egyik szemét. Kap egy beültetést, de ezután mindenféle rémségeket lát. Kiderül hogy egy kivégzett gyilkos szemét ültették belé.

Nade az igazi meglepetés az volt amikor jött egy rövid, de bevállalós szexjelenet, ahol konkrétan látszódnak Hamill golyói...... erről inkább nem rakok be képet. De ő maga így fest a filmben:

6S5pyYk.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

Nade az igazi meglepetés az volt amikor jött egy rövid, de bevállalós szexjelenet, ahol konkrétan látszódnak Hamill golyói...... 

 

 

Váratlanul felbukkantak az Iker-napok :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Véget ér a béke? Gondolom nem arról fog szólni, hogy virágokat szednek a mezőn.

Végül is a harmadik rész végén az Orákulum megmondta a tutit, amikor az Építész megkérdezte tőle, meddig fog tartani ez a béke: tart, ameddig tartania kell. Illetve a második részből az is kiderült, hogy kiválasztottból is öt volt Neót megelőzően, bár az nem egyértelmű, hogy azok is Neók (klónok?) voltak-e. Szóval azért érdekesnek ígérkezik ez a film, csak hát a megvalósítás kérdéses.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.