Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hallottam egyébként, hogy jönne új Kleopátra feldolgozás. Eleinte arra gondoltam, minek? A Liz Tayloros régi verziót nem múlhatja felül. Aztán olvastam, hogy Gal Gadot lenne Kleopárta és Patty Jenkins rendezné a filmet. Aztán azt gondoltam: így mindjárt más, máris várós. Gal Gadot az egyetlen színésznő szerintem, aki hasonlóan nagyszerű lenne Kleopátraként, mint annak idején Elizabeth Taylor. Wonder Womanként a legjobb választás volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Hallottam egyébként, hogy jönne új Kleopátra feldolgozás. Eleinte arra gondoltam, minek? A Liz Tayloros régi verziót nem múlhatja felül. Aztán olvastam, hogy Gal Gadot lenne Kleopárta és Patty Jenkins rendezné a filmet. Aztán azt gondoltam: így mindjárt más, máris várós. Gal Gadot az egyetlen színésznő szerintem, aki hasonlóan nagyszerű lenne Kleopátraként, mint annak idején Elizabeth Taylor. Wonder Womanként a legjobb választás volt.

De Kleopátra hogy kötődik a DC-hez?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 01. 12. - 15:30, Donát írta:

Úristen mennyire rohadt jó film lett a Tőrbe ejtve. Rian zseniális rendező. Sw filmet a csávónak! Oh, wait. :D

Második megnézésre még jobb. :D Alig várom a folytatást. :clap:

 

És ami még durva: Rian nemcsak rendezte, írta is. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 12. 31. - 22:25, Darth Sky írta:

Szorítok, hogy ne szúrják el. Az 1-4. rész szerintem úgy tökéletes, ahogy van, szép lezárással. :clap2:

Gyerekkorom egyik legmeghatározóbb franchise-a.  

Én is így vélem, nem is várom ezt az újat. Ahhoz, hogy ez működjön, egyrészt vissza kéne térnie minden régi szereplőnek, nem csak Mel Gibsonnal és Danny Glovernek, de Darlene Love-nak (Trish), Traci Wolfe-nak (Rianne), Damon Hinesnak (Nick), Ebonie Smith-nek (Carrie), Steve Kahannak (Murphy százados), Joe Pesci-nek (Leo), Rene Russónak (Lorna) és Chris Rock-nak (Bútor/Buktás/Busters/Butters nyomozó) is. (A Dr. Stephanie-t játszó Mary Ellen Trainort csak azért nem hozom fel, mert szegény 2015-ben meghalt. :( )

Ez kifejezetten egy olyan sorozat, ahol senkit sem cseréltek le, még a Murtaugh család tagjait is végig ugyanazok játszották, és kár lenne, ha a (második) utolsó részben nem jelennének meg vagy mások alakítanák.

A másik, hogy Riggs és Murtaugh öregsége legyen komolyan véve, mármint ne akciózzanak agyba-főbe. A minimum, hogy Roger már legyen nyugdíjas, és ne nyugdíjba készüljön, hiszen 84-85 éves lenne ebben a filmben. De a 72-73 évével már Riggs-nek is nyugdíjban a helye. Ha belegondolunk, Murtagugh legkisebb gyereke, Carrie is már a 40-es éveit tapossa, míg Riggs és Lorna gyereke, illetve Rianne és Butters gyereke 23-24 évesek lennének. Inkább már róluk kéne szólnia a filmnek...

De alapvetően teljesen fölöslegesnek tartom az ötödik részt. A negyedik filmmel szerintem egy szép, kerek lezárást kapott mindkét fő karakter. Riggs újra megállapodott, gyereke született, lenyugodott. Murtaugh pedig elfogadta azt, hogy vénember, megszületett az első unokája, vagyis a gyerekei is kirepültek a fészekből végleg, Riggsért sem kell már aggódnia. És a film végén az a fénykép, az egy tökéletes lezárás, pláne, hogy a stáblista alatt meg mind a négy filmből lehet képeket látni. Kár ezt újra megnyitni, megbolygatni, úgy, hogy ez szerintem, főleg a két főszereplő, Riggs és Murtaugh öreg kora miatt már nem sikerülhet jól. Túl vének ők már halálos fegyvernek. Az előbbit vastüdőre kell kapcsolni egy kis futás után, az utóbbi alól meg elég kirúgni a járókeretet. :evil:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A magyar mozik majd a jövőbeni újranyitásoknál bemutatják azokat a filmeket, melyeket nem tudtak korábban? Most elsősorban én inkább az új Wonder Woman-re lennék kíváncsi, de gondolom még lesznek más filmek is addig, míg nálunk fennmaradnak a korlátozások.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Jönnek a szokásos halasztások:

 

- Nincs idő meghalni (a James Bond széria következő része): április helyett 2021. október 8.-án érkezik.

 

- Uncharted film is késik: az idén júliusra tervezett bemutatót eltolták 2022. február 11-re.

 

- Szellemirtók: Örökség 2021. júniusáról novemberre vándorolt, november 11 a premier dátuma.

 

- Nyúl Péter 2. áprilisról felment a Szellemirtók eredeti helyére, így a premier június 16-án lesz.

 

Nagy valószínűséggel idén se lesz mozi... minő meglepetés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Űrdongó: na, Travis Knight transformers filmje sokkal jobb lett, mint Bay legutóbbi filmje, bár Michael Bay transformers filmjei még az elején jók voltak, de a végére már nekem nem ütöttek akkorát. Az űrdongó nagyon jó előzmény, de akár magában is nézhető, hisz egy lezárt történet. Imádtam minden percét a Cybertronon vívott utolsó csatától, az álcák legyőzéséig, és az erdős, legutolsó jelenetig. Charlie szuper karakter lett, a közte és űrdongó közti dinamika zseniális volt. 10/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 02. 07. - 16:54, Iqvi írta:

Űrdongó: na, Travis Knight transformers filmje sokkal jobb lett, mint Bay legutóbbi filmje, bár Michael Bay transformers filmjei még az elején jók voltak, de a végére már nekem nem ütöttek akkorát. Az űrdongó nagyon jó előzmény, de akár magában is nézhető, hisz egy lezárt történet. Imádtam minden percét a Cybertronon vívott utolsó csatától, az álcák legyőzéséig, és az erdős, legutolsó jelenetig. Charlie szuper karakter lett, a közte és űrdongó közti dinamika zseniális volt. 10/10

Nemrég megtudtam, hogy a Hasbro már 2019-ben átrakta a reboot kategóriába az Űrdongót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Akkor mostantól minden Transformers film ezt fogja folytatni? 

Meglehet. Én most három Transformers film projektről tudok. Ebből egy animációs és két élő. Az animációs a cybertroni polgárháborút dolgozza fel, a középpontban Optimus és Megatron kapcsolatával. Ennél kijelentették, hogy teljesen önálló lesz, nem lesz köze sem Bay filmjeihez, sem az Űrdongóhoz. A másik kettőnél az egyik Beast Wars lenne (állatokká alakuló robotok), a másik az Űrdongóhoz fog kötődni. 2022. június 24-én érkezne e három közül az egyik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyelőre nekem az animációs tűnik vonzónak. Van egy új animációs sorozat, mely szintén a cybertroni polgárháborúval foglalkozik. Azt nagyon-nagyon dicsérik. Amit én láttam eddig belőle részleteket, az szintén jó volt. Lehet, hogy elkezdem nézni. Sok helyen olvastam, ha az animációs film is ilyen lesz, akkor a franchise ismét növekvő pályára állhat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
4 órával ezelőtt, kudar írta:

Kicsit B hatása van cosplay beütéssel, DE nekem baromira bejön és nagyon várom! :D

Pedig a rendező szándéka az volt, hogy a karakterek szerelései tükrözzék a funkcionalitást (pl. Scorpion esetében), és ne csak sima jelmezeknek tűnjenek. :) 

Minden esetre én is várom, szurkolok neki, hogy jól sikerüljön. Az eddigi 2 és fél perc bíztató. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.