Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nemrég elcsíptem valamelyik adón a negyedik Rambo muvit és a nézése közben eldöntöttem hogy ezen a héten sorrendben letudom az első három részt. Úgyis régen láttam őket. Ma délután a harmadik is megvolt.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 09. 20. - 18:48, Fives írta:

Egybe hangzó sajtó értesülések szerint Tom Hardy lesz a következő 007-es. Hardy stílusa eléggé a Dalton féle Bondra emlékeztet. Mint John David Washington az időhurkos Bond filmben. :D 

 

Nem iagzán örülök neki. Hardy az az igazi melós kockásinges vidéken élő, és a nyers erejét használó embertípus. Szerintem nincs meg benne az az elegancia ami Bond-hoz kell. Igaz Craig is kemény csávó, de megvan benne az angol úriemberség is.

Persze majd meglátjuk milyen lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Nem iagzán örülök neki. Hardy az az igazi melós kockásinges vidéken élő, és a nyers erejét használó embertípus. Szerintem nincs meg benne az az elegancia ami Bond-hoz kell. Igaz Craig is kemény csávó, de megvan benne az angol úriemberség is.

Most én is így vagyok vele, de Craig után már semmit sem merek ez ügyben írni. Craigről sem tudtam elképzelni, hogy ő jó lesz Bondnak, aztán az egyetlen Bond, akit szeretek. :) Hardy meg baromi jó színész, szinte bármit el tud játszani, szóval lehet, hogy a mozivásznon még Craiget is elfelejtjük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 09. 20. - 18:48, Fives írta:

Egybe hangzó sajtó értesülések szerint Tom Hardy lesz a következő 007-es. Hardy stílusa eléggé a Dalton féle Bondra emlékeztet. Mint John David Washington az időhurkos Bond filmben. :D 

Imádom a Bond filmeket, ez pedig egy remek hír! Nagyon drukkolok hogy Hardy legyen a következő!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam Craig abszolút nem favorit. Túl nyers és túl kemény. Nincs meg benne az az elegancia és angol úriemberség, mint Roger Moore-ban, Sean Conneryben, vagy Pierce Brosnanben. Tom Hardyt sem tudom elképzelni a szerepre. Esetleg Henry Cavillt. Az Uncle emberei után simán el tudnám képzelni Bondnak. Sőt, Napoleon Solo szerepében  inkább volt James Bond, mint Daniel Craig 007-esként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tom Hardy, mint korunk egyik legsikeresebb és legnépszerűbb angol színésze magától értetődő választásnak tűnik erre a kitüntetett szerepre. Daniel Craig kiválasztásával már megtörték a korábbi sormintát és egy olyan színészt választottak, aki nem elég magas Bondnak, nincs olyan elegáns fellépése és elüt a korábban megszokott sormintától. Innen nézve Tom Hardy is beleillik a képbe, ráadásul szerintem ő karizmatikusabb is és nagyobb névként érkezik a szerepbe, mint anno 2006-ban Craig. Nem tudom az ő szereplésével mire számíthatunk, de kíváncsi leszek rá és szerintem a franchisenak is új löketet adhatna és Tom Hardy miatt talán még a szokásosnál is nagyobb érdeklődés övezné az új Bond bemutatkozását.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

https://hu.ign.com/warcraft-1/61740/news/tegyuk-ossze-a-ket-kezunket-ugyanis-talan-megis-osszejohet-a-warcraft-folytatasa?fbclid=IwAR3-xvvLdPcYzfnjcev2TC7DFZdfwu6foHREDegpJT7tfLmv-nppbyF3ODU

 

Van rá esély, hogy mégis folytatják a Warcraft filmet. Kérdés, hogy reboot lesz-e, vagy folytatás. Én az utóbbinak örülnék, ha előre ugranak az időben és Arthas sztoriját dolgozzák fel a második részben, az lehetne kvázi reboot mivel teljesen új karakterrekkel el tudnának mesélni egy történetet anélkül, hogy nagy szükség lenne az első rész megtekintésére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Gyönyörű" hírek érkeztek:

 

- Jim Caviezel megerősítette, hogy készül a Passió folytatása. A címe Passió: Feltámadás lesz és értelemszerűen a háromnapos feltámadást fogja elmesélni.

- Ugye mindenki tudja, hogy a Disney tervez egy Pán Péter filmet? Ahol Jude Law lesz Hook kapitány? Nos, megvan Csingiling is. Mindenki megnyugodhat, Hollywood újra kitett magáért: a Deadline úgy tudja, hogy Yara Shadidi fogja alakítani Péter szárnysegédjét...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

 

- Ugye mindenki tudja, hogy a Disney tervez egy Pán Péter filmet? Ahol Jude Law lesz Hook kapitány? Nos, megvan Csingiling is. Mindenki megnyugodhat, Hollywood újra kitett magáért: a Deadline úgy tudja, hogy Yara Shadidi fogja alakítani Péter szárnysegédjét...

96660445550f1237cf72e61248faee8c.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 09. 23. - 16:06, Whill írta:

https://hu.ign.com/warcraft-1/61740/news/tegyuk-ossze-a-ket-kezunket-ugyanis-talan-megis-osszejohet-a-warcraft-folytatasa?fbclid=IwAR3-xvvLdPcYzfnjcev2TC7DFZdfwu6foHREDegpJT7tfLmv-nppbyF3ODU

 

Van rá esély, hogy mégis folytatják a Warcraft filmet. Kérdés, hogy reboot lesz-e, vagy folytatás. Én az utóbbinak örülnék, ha előre ugranak az időben és Arthas sztoriját dolgozzák fel a második részben, az lehetne kvázi reboot mivel teljesen új karakterrekkel el tudnának mesélni egy történetet anélkül, hogy nagy szükség lenne az első rész megtekintésére.

Én úgy olvastam, hogy az állítólagos megbízható forrás szerint folytatás lesz és nem reboot. Viszont valószínű, hogy új rendezőt kap.

2020. 09. 23. - 18:51, Ody Mandrell írta:

Nekem tetszett, örülnék neki ha folytatnák. 

Én is örülnék. Az első film nagyon csak a kezdet volt. Sokkal több potenciál van ebben.

13 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

"Gyönyörű" hírek érkeztek:

 

- Jim Caviezel megerősítette, hogy készül a Passió folytatása. A címe Passió: Feltámadás lesz és értelemszerűen a háromnapos feltámadást fogja elmesélni.

- Ugye mindenki tudja, hogy a Disney tervez egy Pán Péter filmet? Ahol Jude Law lesz Hook kapitány? Nos, megvan Csingiling is. Mindenki megnyugodhat, Hollywood újra kitett magáért: a Deadline úgy tudja, hogy Yara Shadidi fogja alakítani Péter szárnysegédjét...

Micsoda hülyék. Van fekete kistündér is Csingiling barátai között. Szivárvány lány. Miért nem rakják bele őt a filmbe akkor már?

2 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

96660445550f1237cf72e61248faee8c.jpg

Júj, ez nagyon jó kép. Ezen röhögök percek óta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, kolmilan írta:

A rasszizmust lehetne mellőzni?

Erre kérd meg majd légyszi Hollywoodot is. ;) Jó lenne, ha nekik is címeznéd a túltolt húzásaik után, amivel csak mélyítik az árkot, nem pedig csak mindig itt kerülne ez elő. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, pb69 írta:

Erre kérd meg majd légyszi Hollywoodot is. ;) Jó lenne, ha nekik is címeznéd a túltolt húzásaik után, amivel csak mélyítik az árkot, nem pedig csak mindig itt kerülne ez elő. :peace:

Hollywoodra nincs ráhatásunk, de azt megtehetjük, hogy nem ragozzuk ezt a témát tovább, újra és újra. ;):peace: 

 

Sokkal jobb ebben a topikban arról olvasni, ki milyen filmet látott és miért tetszett vagy nem tetszett neki. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Pildi írta:

Sokkal jobb ebben a topikban arról olvasni, ki milyen filmet látott és miért tetszett vagy nem tetszett neki. 

A filmek világáról szól a topik, ennek pedig akárhogy is nézzük, már jó pár éve, pláne jelenleg, markáns részét képzi a diverzitással kapcsolatos politika és propaganda. Szerintem teljesen ideillő erről beszélni, nemcsak arról, hogy egy-egy konkrét alkotás kinek, tetszett kinek nem.. A téma pedig azért van újra és újra ragozva, mert újra és újra olyan hírek, döntések érkeznek a filmes világból. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, pb69 írta:

Erre kérd meg majd légyszi Hollywoodot is. ;) Jó lenne, ha nekik is címeznéd a túltolt húzásaik után, amivel csak mélyítik az árkot, nem pedig csak mindig itt kerülne ez elő. :peace:

Kötelező felháborodni minden piszlicsáré sz*rságon? Jézusom, a TÜNDÉRT (aki még csak nem is ember!) FEKETE (:o) bőrű színésznő játssza! Hallatlan! Undorítóak vagytok. Alapvetően szeretek ide járni, szeretem olvasni a véleményeteket mindenféle dologról, de azt veszem észre, az utóbbi időben ide is beférkőzött ez a gyűlölettel teli posvány, ami lassan az egész országot felemészti, és ez kib*szottul elszomorító.

  • Dühítő 1
  • Zavaros 1
  • Vicces 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

46 perccel korábban, kolmilan írta:

Jézusom, a TÜNDÉRT (aki még csak nem is ember!) FEKETE (:o) bőrű színésznő játssza! Hallatlan! Undorítóak vagytok.

Látom, szörnyen nem vagy képben és nem érted miről van szó. Megy a duma, hogy kevesebbet kéne itt erről beszélni, de látványosan még ennyi sem volt elég, hogy a nem túl bonyolult lényeget sikerüljön megérteni. :peace:

Egy fehér tündért akarnak állítólag eljátszatni egy fekete színésznővel, ezen akadnak meg egyesek. Hogy jön ide, hogy ember-e a karakter vagy sem? Ezért le kell undorítózni valakiket? Azért nem volt itt ebből akkora felháborodás vagy éles nyelvű szitkozódás, hogy erre ilyen reakciót kelljen adni.

53 perccel korábban, kolmilan írta:

Alapvetően szeretek ide járni, szeretem olvasni a véleményeteket mindenféle dologról, de azt veszem észre, az utóbbi időben ide is beférkőzött ez a gyűlölettel teli posvány, ami lassan az egész országot felemészti, és ez kib*szottul elszomorító.

Hagyjuk már ezt a sértődékeny durcázást. Ennél sokkal durvább diskurzusok is mennek itt a fórumon, és senki nem hisztizik emiatt, hanem vagy eleve szó nélkül túllép rajta, vagy pedig megbeszéli az illetővel a dolgot és tisztázzák. Ha minden ilyenen ekkora fennakadás lenne, akkor semmiről nem lehetne értelmesen beszélni, mert csak menne az oda-vissza sértődés. Ez egy értelmes felnőtt közeg, ahol felnőtt emberek beszélgetnek, nem vmi safe space, ahol tabuként kezelünk bizonyos témákat, csak azért, mert van akinek érzékenyen érinti a kis lelkét. ;) 

42 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ha valaki nagyon beszélni akar róla ott a politika topik. 

Felőlem ott is lehet ilyenekről beszélni, csak szerintem ez kifejezetten filmekhez kapcsolódik, releváns téma itt. Az a politikás pedig tudtommal azért jött létre, hogy tisztán politikai, akár pártpolitikai témákról lehessen diskurálni. Nem lenne túl jó irány, ha elkezdenénk csak azért átterelni oda nem feltétlenül oda tartozó, máshová jobban kötődő dolgokat, mert vannak, akiket érzékenyebben érint, miattuk meg nem lehet róla beszélni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, pb69 írta:

A filmek világáról szól a topik, ennek pedig akárhogy is nézzük, már jó pár éve, pláne jelenleg, markáns részét képzi a diverzitással kapcsolatos politika és propaganda. Szerintem teljesen ideillő erről beszélni, nemcsak arról, hogy egy-egy konkrét alkotás kinek, tetszett kinek nem.. A téma pedig azért van újra és újra ragozva, mert újra és újra olyan hírek, döntések érkeznek a filmes világból. ;) 

Ez igaz, de nem tartoznak abba a körbe, amiben élményeket osztunk meg egymással. A Filmes topik ilyen irányba fordulásának megvan az oka, ezt értem, de mégsem szeretném az ilyen irányú írásokat kerülgetni, mert ez így nem érdekel, és szerintem nem is felel meg a topik eredeti céljának. ;)

 

Ha szeretnétek erről beszélgetni a továbbiakban is ilyen rendszerességgel, akkor én is a külön topikot javaslom, ahová csak az lép majd be, aki erről szeretne hosszasan és rendszeresen keseregni.

 

Persze ha ez a többséget nem zavarja, akkor nem kötelező, max. ezt a topikot a jövőben elkerülöm. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Pildi írta:

Ez igaz, de nem tartoznak abba a körbe, amiben élményeket osztunk meg egymással. A Filmes topik ilyen irányba fordulásának megvan az oka, ezt értem, de mégsem szeretném az ilyen irányú írásokat kerülgetni, mert ez így nem érdekel, és szerintem nem is felel meg a topik eredeti céljának. ;)

Nem tudom, amikor én csatlakoztam, akkor a filmes topik már tágabban szólt a filmekről, a filmes világról, nemcsak egy élménymegosztásra szolgáló hely volt, ahol csak konkrét filmek véleményezéséről lehetett szólni.

8 perccel korábban, Pildi írta:

Persze ha ez a többséget nem zavarja, akkor nem kötelező, max. ezt a topikot a jövőben elkerülöm. 

Nem tudom, ezt a hozzáállást mondjuk sosem értettem. Miért kéne egy egész topikot elkerülni azért, mert nemcsak olyan hozzászólások vannak benne, amik Téged érdekelnek? A Marvel vagy DC topik pl. tele van olyan képregényekkel, sorozatokkal, amik engem hidegen hagynak, de amúgy jó helyen vannak, hiszen kapcsolódnak a témához. Soha eszembe nem jutott az, hogy kifogásoljam ott ezeket a hozzászólásokat, de az sem, hogy emiatt kerüljem az egész topikot. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 hour ago , pb69 said:

Nem tudom, amikor én csatlakoztam, akkor a filmes topik már tágabban szólt a filmekről, a filmes világról, nemcsak egy élménymegosztásra szolgáló hely volt, ahol csak konkrét filmek véleményezéséről lehetett szólni.

Ezzel nincs is semmi baj, tökéletesen rendben van. Szerintem a probléma az, hogy már nagyon sokszor felröppent ez a rasszizmussal kapcsolatos téma ebben a topikban. És az is rendben van, ha egy-egy téma többször előkerül (a fórum más részlegeiben is előfordul időnként), de ez egy elég kényes, valamint a gyűlöletnek táptalajt adó téma, amely egy idő után sárdobálást eredményezhet.

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtommal ha van valamilyen filmes hír - legyen az színészválasztás és társai - azt nyugodtan ide lehet írni, nem? Az, hogy odaírtam, hogy Hollywood újra alkotott... nos, igen, a rasszizmus dolog valóban nem idevaló téma, én csak Hollywood döntését kritizálom. Ha van egy karakter, aki eddig csak egyféleképpen jelent meg, akkor mi indokolja Hollywood döntését abban, hogy most elkezdenek variálni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, pb69 írta:

Nem tudom, amikor én csatlakoztam, akkor a filmes topik már tágabban szólt a filmekről, a filmes világról, nemcsak egy élménymegosztásra szolgáló hely volt, ahol csak konkrét filmek véleményezéséről lehetett szólni.

Nem csak erről lehet szólni, a mondanivalómban a hangsúly az "élményen" volt. Beszélgessünk olyanokról, amelyek jó érzéssel töltenek el, amiből profitálhatunk. Az nem fog jó érzéssel eltölteni, hogy már sokadszorra olvasom, milyen rossz irányba megy Hollywood (ami persze megítélés kérdése, de ezt most nem is akarom taglalni, mert nem ez a lényeg). Semmilyen ráhatásunk nincs erre, vagy esetleg nézőként nagyon minimális. Egyszerűen kár rá az időt vesztegetni újra és újra.

 

1 órával korábban, pb69 írta:

Nem tudom, ezt a hozzáállást mondjuk sosem értettem. Miért kéne egy egész topikot elkerülni azért, mert nemcsak olyan hozzászólások vannak benne, amik Téged érdekelnek? A Marvel vagy DC topik pl. tele van olyan képregényekkel, sorozatokkal, amik engem hidegen hagynak, de amúgy jó helyen vannak, hiszen kapcsolódnak a témához. Soha eszembe nem jutott az, hogy kifogásoljam ott ezeket a hozzászólásokat, de az sem, hogy emiatt kerüljem az egész topikot. 

Ez teljesen egyéni szempont, ezt aláírom. Nekem sok elfoglaltság mellett a pihenés és a lazítás percei azok, amelyeket ezen a fórumon töltök, és az a célom velük, hogy kirángassanak a való világ monotonitásából, a napi feladatok mókuskerekéből, és egy kicsit felvidítsanak. Kikapcsolódni járok ide. Ehhez nem járul hozzá ennek a témának a folyamatos boncolgatása, mert csak ideges leszek tőle. Eleget vitatkozom a munkahelyemen, itt nem szeretnék. Ez persze az én bajom, de a megoldás, hogy kihagyom ezt a topikot a továbbiakban, ha ezentúl ez lesz a fő irány.

 

Mellesleg szomorú, hogy a mai időkben moziberkekből semmi másról nem lehet hírt hallani, mint erről, meg arról, hogy melyik filmnek hová halasztják a bemutatóját. :( Ha már ilyen világot élünk, akkor nem sokkal jobb lenne arról olvasni, ki milyen jó filmet látott mostanában? Akár régi filmeket. Én pl. imádom @Bomarrösszefoglaló véleményeit, amelyeket időnként közzétesz. Az Audrey Hepburn filmjeiről írtak ma is az eszembe vannak, annyira tetszett.

 

És hogy magam is tegyek ezügyben valamit: hétvégén megnéztem a Ford vs. Ferrarit, és le a kalappal. :)Az igaz történetek mindig vonzanak, különösen, mert ilyenkor sokszor kiderül, hogy az élet is tud produkálni olyan szemétségeket, amilyeneket csak fiktív történetekben várnánk. Christian Bale szimplán zseniális volt benne, és még a körmöm is majd lerágtam, annyira izgultam érte az utolsó futamnál.

Lee Iacoccának van egy önéletrajzi könyve erről a korszakról többek között, amit érdemes elolvasni, mert nagyon szórakoztató és közben megtudhatjuk, hogyan is újult meg a Ford azokban az időkben.

 

32 perccel korábban, caseyjones írta:

Ezzel nincs is semmi baj, tökéletesen rendben van. Szerintem a probléma az, hogy már nagyon sokszor felröppent ez a rasszizmussal kapcsolatos téma ebben a topikban. És az is rendben van, ha egy-egy téma többször előkerül (a fórum más részlegeiben is előfordul időnként), de ez egy elég kényes, valamint a gyűlöletnek táptalajt adó téma, amely egy idő után sárdobálást eredményezhet.

Ez a másik fő ok, ami miatt nem való ide ez a téma.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Pildi írta:

Én pl. imádom @Bomarrösszefoglaló véleményeit, amelyeket időnként közzétesz. Az Audrey Hepburn filmjeiről írtak ma is az eszembe vannak, annyira tetszett.

Köszi! Ez adott is egy kis lökést ahhoz, hogy a napokban újra írjak pár sort arról hogy miket néztem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Pildi írta:

Én pl. imádom @Bomarrösszefoglaló véleményeit, amelyeket időnként közzétesz. Az Audrey Hepburn filmjeiről írtak ma is az eszembe vannak, annyira tetszett.

 

Ráadásul olyan filmekről ír amelyeket magamtól soha nem kezdenék megnézni, illetve nem is hallottam róluk. Viszont annyira pozitívan ír némelyikről hogy kedvem van őket megnézni. Pont a filmek lényegéről ír.

 

A Ford vs Ferrari nálam az EP9 után az év filmje. Filmként is zseniálisan működik. Egy másodpercre nem unatkoztam rajta annyira lekötött. Ha mondhatok ilyet az ilyen filmekért vannnak a mozik. Amikor bemész a moziba és annyira elvarázsol a történet, hogy lélekben már nem a moziban vagy hanem a filmben.

Nálam az SW tudja ezt az érzést hozni még.

 

Amiket fentebb írtál teljesen egyetértek. Én is észreveszem azokat mint pb, egyet is értek vele, de ahogy írtad semmit nem tudunk tenni ellene. Inkább ki kell hozni belőle a pozitívat az értéket.

Én nagyon sajnálnám ha nem olvasnád ezt a topikot, meg nem írnál filmekről, mert sok filmet a te véleményed miatt néztem meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

41 perccel korábban, Frenkie írta:

Én nagyon sajnálnám ha nem olvasnád ezt a topikot, meg nem írnál filmekről, mert sok filmet a te véleményed miatt néztem meg.

Köszi! Mostanában nem nagyon írtam filmekről én sem, de ezen változtatni fogok, mert ezek a vélemények éltetik ezt a topikot igazán, és ha már emellett kardoskodom, akkor illik benne nekem is részt venni aktívabban. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.