Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Gondolom, legalábbis én a helyükben nem hagynám ki, persze ha Disney is belemenne, hogy a régi filmeket is levetíthessék. Mekkora plusz feelinget adhatnak a szenátusi jelenetek egy ilyen helyről?! :) 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap én is letudtam a Blood Machines-t. Bejövős kis film. Nagyon érdekesen nyúl hozzá a teremtő-teremtett viszonyhoz és a mesterséges intelligencia témájához.

 

Egy részét elég hatásvadásznak éreztem de végül is részben azzal se volt különösebb problémám.

 

Spoiler

A sok pucér nőci és a géplelkek pártján levő csaj velük való "orgiázását" kicsit túlzásnak éreztem de attól függetlenül szívesen elnézegettem a műsorszámukat.

A nagy pucér totál ember formájú csajszi alakú űrhajót már problémásabbnak találtam. Jobban bejött volna ha a sok űrhajóból egy fémes külsejű robotszerű nőci alakult volna ki.

 

Közben be is ugrott a Mass Effect 3 játék egyik mondata. "Does this unit have a soul?"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Disney tegnap este történt intézkedése után most a Paramount csúsztatott két filmet és adott meg egy folytatásnak dátumot:

 

- A Hang nélkül 2. c. filmet 2020. szeptember 4. -ről 2021. április 23 -ra rakta át

- A Top Gun 2. Maverick c. filmet 2020. decemberéről átrakták 2021. július 1 -jére.

- A Sonic, a sündisznó 2. 2022. április 8. -án fog érkezni.

 

A Warner közben megerősítette, hogy a Tenet még az idén ki fog jönni, de még nem közöltek dátumot.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy mondtam, idén nem lesz mozizás. Ez most már teljesen egyértelmü.A Top Gun 2-vel már a decembert sem merik vállalni. Magyarán nem bíznak abban hogy addigra helyreáll a rend és nem lesznek korlátozások. Jövő nyarat tippelem hogy újra mutatnak be blockbustereket. A Tenet is akkor lesz, csak még nem mondják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Iqvi írta:

Én úgy hallottam, hogy határozatlan ideig eltolták a premiert.

Ez friss hír, másfél órás.

 

https://www.puliwood.hu/hirek/breking-nalunk-meg-a-nyaron-bemutatjak-christopher-nolan-uj-filmjet-a-tenetet-282277.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Iqvi írta:

Én úgy hallottam, hogy határozatlan ideig eltolták a premiert.

Eredetileg így volt, de aztán változott, úgy van a hogy Cupsy mondja a rottenen is ezt olvastam. Az más kérdés, hogy mi van akkor, ha addig megint változás áll be a vírus kapcsán...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

32 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

A Tenet-et aug. 26-28 között kezdik vetíteni, nálunk sanszos már 26-tól.

Ez elég érdekes mert tudtommal az amcsi mozik zöme zárva van. Kíváncsi leszek a bevételekre. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pénteken megkockáztattam és elmentem moziba, megnéztem az Úriembereket, Guy Ritchie tavalyi filmjét. Marha jó volt. :D Már rég szórakoztam ennyire gengszterfilmen. Minden poén ült, a színészek nagyon eltalálták a figurákat. A mostani ínséges időkben nagyon tudom ajánlani, ha valaki még nem látta. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez elég érdekes mert tudtommal az amcsi mozik zöme zárva van. Kíváncsi leszek a bevételekre. 

De Európában nem, szerintem a stúdió(k)nak ekkora bevétel nélküli időszak után az is jó, ha nem a megszokott az az egész világból befolyó pénzt kapják hanem annak csak egy szeletét. Még jól is kijöhetnek belőle mivel jóval kevesebb a konkurencia. A mozik nyitva, filmek meg nincsenek és aki nem nagyon mozifüggő vagy az adott film rajongója az szerintem nem nagyon fog beüldögélni régebbi filmekre, amit esetleg már látott is, de mivel a Tenet újdonság lesz még lehet az is megnézi, aki alapból nem tervezte, mert nincs más.
 

8 perccel korábban, Pildi írta:

A mostani ínséges időkben nagyon tudom ajánlani, ha valaki még nem látta. :)

Én ajánlom nemcsak ínséges időkre :P :) tényleg jó kis film olyan igazi Guy Ricsis :) 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Forum Hungary 2020-as filmjeinek premierdátumai (legalábbis egyelőre) :

 

Az új mutánsok - szeptember 10. 

King's Man: A kezdetek - szeptember 17. 

Kampókéz  - október 15.

Halál a Níluson - október 22. 

Fekete Özvegy - november 5.

Deep Water - november 12. 

007 Nincs idő meghalni - november 19. 

Lelki ismeretek - november 26. 

Free Guy - december 10. 

West Side Story - december 17.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

43 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Tehát akkor a Mulan sem lesz moziban?

Ahol nincs Disney+ ott a mozikban lesz bemutatva. Persze ez sok mindentől függ, ha nálunk rosszabbra fordul a dolog, könnyen elképzelhető, hogy újra bezárhatnak a mozik.

 

Ez amúgy egyelőre egyszeri alkalom. Ha siker lesz. akkor talán esélyes, hogy a Black Widow és egyéb produkciók a streamingre lesznek felpakolva. Nálunk és a környező országokban maradnak a mozik, ameddig nem lesz változás. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Szeptember 4. -én kiadják a Disney+ -ra a Mulant! 25 30 dollár lesz. :D

Mulan magyar premier: szeptember 5., feliratos, ingyenes. Keressétek az országszerte elérhető Ncore mozihálózatnál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A végső visszaszámlálás - Bosszúállók: Végjáték párhuzam:

 

Owens parancsnok nem tud visszajutni 1941-ből 1980-ba és úgy éli tovább az életét.

Amerika kapitány 1942-ben (gondolom) marad és úgy éli tovább az életét.

 

A parancsnokék az anyahajó 1980-ba történő visszatérése után a kikötőnél egy autóban várnak a hajót elhagyó Lasky-re.

A kapitány a múltba való indulásának környékén egy tónál üldögél.

 

Tegnap este elcsíptem az Avv végét és azt nézve jutott eszembe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.