Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Engem szerencsémre nem érint a muvik mozikba kerülésének elhalasztgatása mivel nincs olyan elodázott mű ami érdekel.

 

----------------------------

 

Nekem Ritchie-től egyedül Az U.N.C.L.E. embere volt meg. Igaz csakis Alicia miatt tudtam le. A manusz többi muvijáról kábé húsz perces belenézés után megállapítottam hogy nem érdekelnek szóval inkább mellőzöm őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Blöfföt és a Ravasz, az agy és a két füstölgő puskacső-t imádom tőle, de azzal a már rémesen, de tényleg rettenetesen unalmas Spílerrel és a két iszonyú Sherlock Holme-filmmel nálam a csávó nagyon elvágta magát. Bár az Aladdin az tetszett a maga egyszerű módján, de annál meg nem is tudtam, hogy ő rendezte.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Bomarr

Akkor azt a hármat a közeljövőben talán mégis meglesem. Egy ideje úgyse nézek olyan muvikat amiket nem láttam még.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudnátok ajánlani lovagos/mágusos/sárkányos fantasy filmeket légyszi? Lehetőleg inkább olyasmi legyen mint a Gyűrűk Ura és a Warcraft, tehát nem ez a Witcher/Trónok Harca-féle nyers realizmus. Jó lenne most ezekben a kemény járványos időkben valami ilyesmit nézni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Whill írta:

Tudnátok ajánlani lovagos/mágusos/sárkányos fantasy filmeket légyszi? Lehetőleg inkább olyasmi legyen mint a Gyűrűk Ura és a Warcraft, tehát nem ez a Witcher/Trónok Harca-féle nyers realizmus. Jó lenne most ezekben a kemény járványos időkben valami ilyesmit nézni :D

Sárkányszív több része is van, bár részről részre esik a színvonal, :D Eragon, Sárkányok börtöne ennek is van több része.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sólyomasszony (lovagos)

"A XIII. századi Franciaországban egy fiatal zsebtolvajt, Philipe-et (Matthew Broderick) rajtakapják, és a várbörtönbe zárják. A leleményes srácnak azonban sikerül megszöknie és bemenekülnie a közeli erdőbe az őt üldöző palotaőrök elől. A szökevény váratlan segítőre akad: Navarre (Rutger Hauer), egy titokzatos lovag menti meg az életét. Philipe már menne is tovább, de ilyen könnyen nem menekül. Meg kell ismernie Navarre titkát! Kiderül, hogy a lovag egykor egy gonosz püspök őre volt, és beleszeretett a püspök gyönyörű szeretőjébe, Isabeu-ba (Michelle Pfeiffer). Amikor a püspök tudomást szerzett kettejük titkos kapcsolatáról, az istenekhez fohászkodva megátkozta a szerelmeseket. Navarre ettől kezdve farkasként éli éjszakáit, Isabeu pedig sólyomként nappalait - soha nem találkozhatnak többé emberként - hacsak nem sikerül valakinek megtörni az átkot."

 

Boszorkányvadászok

"Miután gyerekként rákaptak a vér ízére, János (Jeremy Renner) és Júlia (Gemma Arterton) önbíráskodó bosszúállók lettek, a megtorlás elszánt angyalai. Ám sejtelmük sincs róla, hogy most ők válnak prédává, és a boszorkányoknál sokkal hatalmasabb gonosszal kell szembenézniük. Muriel (Famke Janssen), a boszorkányok királynője szembesíti őket múltjukkal, amiről semmit sem tudtak. A kétségbeesett testvérek nem is sejtik, hogy milyen szerepet szántak nekik egy szörnyű tervben."

 

A hetedik fiú (boszis-lovagos)

"Egy régmúlt korban gonosz erő készül elszabadulni, mely újra felszítja a háborúságot az emberiség és a természetfeletti erők között. Gregory Mester (Jeff Bridges) egy lovag, aki századokkal ezelőtt foglyul ejtette a gonosz erőkkel bíró boszorkányt, Malkin Anyát (Julianne Moore). Azonban a boszorkány megszökött, és most bosszút forral. Malkin Anya összehívja a követőit minden inkarnációjából, és szörnyű haragját a gyanútlan világra akarja zúdítani. Csak egy valaki állhat az útjába: Gregory Mester. Gregory szemtől szembe kerül a gonosszal, melynek eljövetelétől mindig is rettegett. A következő teliholdig meg kell tennie azt, ami általában évekig tart: be kell tanítania új tanítványát, Tom Wardot, hogy legyőzhesse a semmihez sem fogható sötét mágiát. Az emberiség utolsó reménye a hetedik fiú hetedik fia."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Whill írta:

Tudnátok ajánlani lovagos/mágusos/sárkányos fantasy filmeket légyszi? Lehetőleg inkább olyasmi legyen mint a Gyűrűk Ura és a Warcraft, tehát nem ez a Witcher/Trónok Harca-féle nyers realizmus. Jó lenne most ezekben a kemény járványos időkben valami ilyesmit nézni :D

Pont ilyenekből kéne többet csinálni. A többiek már ajánlották ezeket. Kár, hogy TV sorozatban még nem indult el Az Idő Kereke. Azt még csak most fogják megcsinálni.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Whill írta:

Köszi mindenkinek!

Az nem valami diznis hercegnős egy ugráló zöld majommal? 

Szőrös, barna majommal. :) 

 

@Whill Én amúgy még tudom ajánlani a Stardustot (Csillagpor) is. Nem sárkányos, nem lovagosos, de nagyon aranyos, homoros és kedves fantasy film. És boszorkányok is vannak benne. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

37 perccel korábban, Dzséjt írta:

Szőrös, barna majommal. :) 

 

@Whill Én amúgy még tudom ajánlani a Stardustot (Csillagpor) is. Nem sárkányos, nem lovagosos, de nagyon aranyos, homoros és kedves fantasy film. És boszorkányok is vannak benne. :) 

Ezt én is nagyon tudom ajánlani! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Egyébként most a Delta Vision honlapján ingyenes kiszállítás van, akárhány könyvet rendelsz be. Több olyan filmet nem tudok ajánlani, mint a többiek felsoroltak, de könyvet igen.

Revan, engem érdekelne mely könyveket tudnád ajánlani. Mehetne is a könyves topicba néhány tipp. Mert én is gondolkodtam, hogy mely fantasy sorozatokba lenne érdemes belevágni. Warcraft, Forgotten Realms..ezek közül pl. melyik lehet a jobb? Vagy ha Delta Vision kiadó, esetleg Greg Keyes A tövis és a csont országai sorozata?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma délután letudtam az Úriembereket.
A nekikezdés előtt elolvastam egy rövid ismertetőjét és akkor úgy voltam vele hogy talán nem fog bejönni mert nem szeretem a narkós témájú műveket.
Valamennyire azonban mégis bejött.
A következő Ricsi muvi a puskacsöves lesz. Valamikor ezen a héten azt is letudom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm ahogy látom, az egész tavaszi és nyáron szezon filmjeit arréb söpri Hollywood év végére vagy jövő évre.

Kész szerencse, hogy Christopher Nolan Tenet filmjét nem tologatták, így nyáron júliusban élvezhetjük a mozikban! 

 

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, JakeSully írta:

Hmm ahogy látom, az egész tavaszi és nyáron szezon filmjeit arréb söpri Hollywood év végére vagy jövő évre.

Kész szerencse, hogy Christopher Nolan Tenet filmjét nem tologatták, így nyáron júliusban élvezhetjük a mozikban! 

 

Erre azért ne vegyél mérget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Pildi írta:

Én is boldog lennék, ha júliusban bármilyen filmet élvezhetnék egy moziban. :)

Momentán nekem "sci-fi kategóriának" tűnik az a gondolat, hogy pár hónapon belül moziba fogok menni a barátokkal, popcornnal, üdítővel. 

Kezdek arra gondolni, hogy a novemberi James Bond is esélytelen. :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dettó igy vagyok. Ha már idén moziba lehet menni az egy nagy plusz lesz. De alapból arra számitok hogy majd csak jövőre tudok menni. A mozik lesznek az utolsók amiket hagynak kinyitni. Zárt tér ahol több mint egy óráig ülnek együtt az emberek. Strandra előbb megyünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is így érzem. Ráadásul ha valami csoda folytán nyáron vége is lenne a korlátozásoknak az emberek nem hinném hogy egyből moziba mennének. Ugye már most rengeteg a munkanélküli, ami csak tovább fog nőni. A túlélés lesz az elsődleges, ráadásul rengeten vesztették el (és még fogják is) hozzátartozóikat, ami szintén nem a szórakoztatóiparnak kedvez.

Ahogy nemrég írtam szerintem idén mindenféle szórakoztatóipari dolognak annyi. Ahogy a vendéglátásnak is.

Jövőre jöhet fellendülés.

@Bomarr írta a strandokat. Szerintem idén azokat sem fogják megnyitni. Az aztán a fertőzés melegágya, ősszezsúfolva rengeteg ember egy helyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Frenkie írta:

A túlélés lesz az elsődleges, ráadásul rengeten vesztették el (és még fogják is) hozzátartozóikat, ami szintén nem a szórakoztatóiparnak kedvez.

Igazából eddig a világháborúk, a válságok és a Föld lakosságának 3-5 százalékát kiirtó spanyol nátha után is egész jól mentek a mozik. Ez majd hogynem a legolcsóbb otthonon kivüli szórakozás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.