Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Nehogy elkezdjék nekem elővenni a halott szereplőket, mert akkor nagyon tévúton járnak. Már Mault is alig-alig veszi be a gyomrom, nem hiányzik még egy Windu is.

Nem hiszem, hogy ilyentől tartani kellene. Maul szerintem kivételes eset volt és van egy olyan érzésem, hogy a képregényekben majd elvarrják a szálát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No akkor pár infó.

 

 

 

Ezra a Birodalom fennállásának első évében született.

Ezra egy rádió toronyban él, és rohamosztagos sisakokat gyűjt.

Sabine robbantásai gyönyörűek. :)

Egy Devaroniai akinek a neve Vizago, Lothal alvilági figurája.

Kanan egy holokront birtokol.

Kesseli fűszerbányák is feltűnnek.

REngeteg Wookie.

Obi-Wan feltűnik a pilot epizódban, de csak egy hologramon.

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No akkor pár infó.

 

 

 

Ezra a Birodalom fennállásának első évében született.

Ezra egy rádió toronyban él, és rohamosztagos sisakokat gyűjt.

Sabine robbantásai gyönyörűek. :)

Egy Devaroniai akinek a neve Vizago, Lothal alvilági figurája.

Kanan egy holokront birtokol.

Kesseli fűszerbányák is feltűnnek.

REngeteg Wookie.

Obi-Wan feltűnik mint pilóta, de csak egy hologramon.

 

 

 

 

Ody, egyébként Kenobi esetében nem pilótaságról, hanem pilot epizódról van szó. :D

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eme információk legérdekesebbike a Kananhoz köthető.

 

Tudjuk, hogy a holokronokhoz csak a Jedi mesterek férhettek hozzá, de Kanan eléggé valószínűtlen, hogy Jedi mester lett volna a 66-os parancs idején. Akkor hogyan juthatott hozzá a Jedi Templomban tárolt holokronok bármelyikéhez? Lehet, hogy visszajutott a Jedi Templomba a parancs kiadása után? Vagy eleve ott volt, amikor Darth Vader és az 501-es légió bemasírozott és a mesterével próbált valamit kimenekíteni a Jedik tudásából? Eleve, miért menekítenek, miért nem vettek részt a Templom védelmében? Érdekes lesz ennek a Jedinek a múltja, annyi szent. Már most sok izgalmas kérdést felvet a karaktere.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Talán Obi -tól kapta? Bár ez elég meredek lenne. Valószerűbb, hogy az évek során valahogy sikerült betörnie a templomba és szerezni egyet. Vagy a mestere is adhatta neki...a lehetőségek száma elég sok. Meglátjuk mit találtak ki erre a készítők.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eme információk legérdekesebbike a Kananhoz köthető.

 

Tudjuk, hogy a holokronokhoz csak a Jedi mesterek férhettek hozzá, de Kanan eléggé valószínűtlen, hogy Jedi mester lett volna a 66-os parancs idején. Akkor hogyan juthatott hozzá a Jedi Templomban tárolt holokronok bármelyikéhez? Lehet, hogy visszajutott a Jedi Templomba a parancs kiadása után? Vagy eleve ott volt, amikor Darth Vader és az 501-es légió bemasírozott és a mesterével próbált valamit kimenekíteni a Jedik tudásából? Eleve, miért menekítenek, miért nem vettek részt a Templom védelmében? Érdekes lesz ennek a Jedinek a múltja, annyi szent. Már most sok izgalmas kérdést felvet a karaktere.

 

 

 

Szerintem pont azért nem vett részt a Templom védelmében mert a csata közben menekített. Lehet hogy ezt a parancsot kapta. Az ajtónál már megy a harc a Jediknek meg eszükbe villan hogy minél több dolgot kimenteni az utókornak és őt bízták meg.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új infókkal kapcsolatban:

 

Szerintem Obi hologramos megjelenése a III. epizódban elküldött üzenet lesz, amit a Jedi Templomból küldött, ami azért is fontos, mert gyakorlatilag ez a momentum adott "létjogosultságot" a sorozatnak, ezáltal menekülhetett meg az a pár jedi, akiket a sorozat főszereplői (vagy legalábbis Kanan) képviselnek.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új infókkal kapcsolatban:

 

Szerintem Obi hologramos megjelenése a III. epizódban elküldött üzenet lesz, amit a Jedi Templomból küldött, ami azért is fontos, mert gyakorlatilag ez a momentum adott "létjogosultságot" a sorozatnak, ezáltal menekülhetett meg az a pár jedi, akiket a sorozat főszereplői (vagy legalábbis Kanan) képviselnek.

 

Szerintem is erről van szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új infókkal kapcsolatban:

 

Szerintem Obi hologramos megjelenése a III. epizódban elküldött üzenet lesz, amit a Jedi Templomból küldött, ami azért is fontos, mert gyakorlatilag ez a momentum adott "létjogosultságot" a sorozatnak, ezáltal menekülhetett meg az a pár jedi, akiket a sorozat főszereplői (vagy legalábbis Kanan) képviselnek.

 

Ennyi! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új infókkal kapcsolatban:

 

Szerintem Obi hologramos megjelenése a III. epizódban elküldött üzenet lesz, amit a Jedi Templomból küldött, ami azért is fontos, mert gyakorlatilag ez a momentum adott "létjogosultságot" a sorozatnak, ezáltal menekülhetett meg az a pár jedi, akiket a sorozat főszereplői (vagy legalábbis Kanan) képviselnek.

 

Remek elmélet, bár szerintem erre már régen rácáfoltak:

 

 

rebelsobiwanfigure.jpg

 

Egyébként James Arnold Taylor tudja utánozni Alec Guinnesst is, szóval úgy gondolom az ő hangjával egyik esetben sem lenne gond:

https://www.youtube.com/watch?v=lhCZfB4DfTA#t=39

 

 

Szerkesztve: - LordGravon
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

És ha már van egy megmenekített holokronunk, meg lehet magyarázni, Kanan miből gazdálkodva tudott esetleg Jediként fejlődni a bujdosás alatt. Az Obi-hologram tényleg sanszosan lehet a Templomból küldött figyelmeztetés, mindig is hiányoltam a RotS-ból, hogyan is hangozhatott.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új infókkal kapcsolatban:

 

Szerintem Obi hologramos megjelenése a III. epizódban elküldött üzenet lesz, amit a Jedi Templomból küldött, ami azért is fontos, mert gyakorlatilag ez a momentum adott "létjogosultságot" a sorozatnak, ezáltal menekülhetett meg az a pár jedi, akiket a sorozat főszereplői (vagy legalábbis Kanan) képviselnek.

 

 

Istenem, add, hogy erről legyen szó! Erről kell szólnia! Tökéletes összefűszése lenne a 3-nak a Rebels-szel!

Beletrafáltál Lok és jól is fogalmaztál!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, úgy tűnik bejött a holokronos elmélet. Csak a Disney el ne szúja a magyar szinkront... :clap2:

 

Obi-Wan-Rebels.png

Egyébként a trailer-ben Obi csak annyit mond, hogy: "May the Force be with you."

 

10428656_319411081551545_3612093432158940458_n.jpg?oh=d90d510d1c5c6f28ae777f6ede0378a5&oe=540F5402

Szerkesztve: - LordGravon
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, úgy tűnik bejött a holokronos elmélet. ...

Miért biztos ez? egyébként melyik elmélet?

 

Hogy Obi-tól kapta Kanan, vagy az, hogy benne a van a túléló Jedik számára az üzenet?

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért biztos ez? egyébként melyik elmélet?

 

Hogy Obi-tól kapta Kanan, vagy az, hogy benne a van a túléló Jedik számára az üzenet?

 

Nem, nem biztos. Azért írtam, hogy úgy tűnik. Amúgy az utóbbi.

 

 

Szerintem Kanan a Jedi Templomból szerválta a holokront, mert valószínűleg ott tartózkodhatott, mikor kiadták a 66-os parancsot. Obi-Wan szándékosan csak nem bíz rá egy ilyen értékes holmit valami "noname padawan-ra", aki nem biztos, hogy megéri a Sötét Idők végét.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Szerintem Kanan a Jedi Templomból szerválta a holokront, mert valószínűleg ott tartózkodhatott, mikor kiadták a 66-os parancsot. Obi-Wan szándékosan csak nem bíz rá egy ilyen értékes holmit valami "noname padawan-ra", aki nem biztos, hogy megéri a Sötét Idők végét.

 

 

 

 

De egyszerű kis noname padawannak egyből az ugrik be egy ilyen támadásnál, hogy mentse a holokronokat. Nem lehet, hogy vki adta neki, aki esetleg a templomban, vagy a későbbiek során elhunyt és a sorozatban már nem találkozunk vele? :hmm:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

De egyszerű kis noname padawannak egyből az ugrik be egy ilyen támadásnál, hogy mentse a holokronokat. Nem lehet, hogy vki adta neki, aki esetleg a templomban, vagy a későbbiek során elhunyt és a sorozatban már nem találkozunk vele? :hmm:

 

 

Mivel a TCW szerint a holocronokhoz csak a Jedi Tanács tagjai férhetnek hozzá, ezért tuti, hogy úgy adta neki valaki. Valaki a Jedi Tanácsból. Az ep3-ban a 66-os parancs idején ez csak két Jedit jelenthet: Shask Tit és Coleman Kcajt. A többeik addigra vagy halottak voltak, vagy a Sötét Oldalon álltak, vagy nem tartózkodtak Coruscanton. Hm... Nem lenne rossz, ha kiderülne, hogy Kanan Shaak Ti tanítványa volt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.