Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Az amcsiknál igen. A premier első 7 percét vetítik majd le.

 

Különben a franciáknál már egy az egyben megnézhető a szóban forgó bemutató! Méghozzá ezen az oldalon.

Hú bazzzz. :o Csak így a semmiből. :D De nem nézem meg franciául.... Megvárom az angolt. Igaz, hogy azt se akartam megnézni, de úgyse bírom ki. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Különben a franciáknál már egy az egyben megnézhető a szóban forgó bemutató! Méghozzá ezen az oldalon.

Na, ez tetszett. Ezra kék haját még továbbra is szoknom kell, meg a stílus eléggé eltér a TCW-étől, de a hangulat és a zene... Star Wars. :rock:

Szerkesztve: - LordGravon
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó! Ezrával nem tudtam mit kezdjek eddig, de ennyiből is teljesen ok a srác. :) A látvánnyal se lesz semmi baj. Akik pedig attól féltek, hogy fel lesz puhítva a Disney SW most kicsit fellélegezhetnek, mert ebben a hét percben annyi ember halt meg vagy robbant fel mint egy átlagos TCW epizódban összesen. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akik pedig attól féltek, hogy fel lesz puhítva a Disney SW most kicsit fellélegezhetnek, mert ebben a hét percben annyi ember halt meg vagy robbant fel mint egy átlagos TCW epizódban összesen. :D

Bennem is pont ez merült fel. Az ep4-ben nem halálozott el ennyi rohamosztagos on-screen. :lol: Ráadásul nem is válogattak a módszerekben, lövés, gázolás, robbanás, volt itt minden.

Nagyon hangulatos, engem hamar beszippantott, és annyira nagy pofon volt, hogy vége lett. Akció, látvány, humor, minden a helyén van. Egyedül talán a "how is that...?" kérdést tették fel túl sokszor. :)

 

 

Azon pilláztam, hogy a birodalmi tisztnek is száma van, nem neve. Mi a szösz? :o

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, nem úgy mint a TCW-ben. Ott a Venatorokon meg más köztársasági helyőrségeken a készítők arra sem voltak képesek, hogy egyedi arcot adjanak nekik. :D

De jó nagy bunkók ezek a birodalmiak, meg eléggé szigorú a helyi törvény is. Azt hiszem, azzal sem lesz gond, hogy lássuk, miért is volt olyan szutyok az élet a Birodalomban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Azon pilláztam, hogy a birodalmi tisztnek is száma van, nem neve. Mi a szösz? :o

 

 

 

Ez szerintem összefügg azzal, amit Filoni még a SDCC-on mondott: "The Republic took clones and made them people. The Empire takes people and makes them clones."

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, nem úgy mint a TCW-ben. Ott a Venatorokon meg más köztársasági helyőrségeken a készítők arra sem voltak képesek, hogy egyedi arcot adjanak nekik. :D

De jó nagy bunkók ezek a birodalmiak, meg eléggé szigorú a helyi törvény is. Azt hiszem, azzal sem lesz gond, hogy lássuk, miért is volt olyan szutyok az élet a Birodalomban.

Jaja, ez már ebből a részletből is látszik. Elkobozzák az áruját mert nincs Birodalmi engedélye az árusításra? Erre a fickó mondja, hogy ez a Birodalom felbukkanása előtt nem így volt a Lothalon. Ezek után meg letartóztatják? Szép... Ja és mit árult? Jogan gyümölcsöt. Még jó, hogy C3PO nem volt ott. :lol: Egyébként a tisztek kellően bunkók voltak, Kanan -ék meg elég brutálisak. Egyre inkább így érzem... :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, ez már ebből a részletből is látszik. Elkobozzák az áruját mert nincs Birodalmi engedélye az árusításra? Erre a fickó mondja, hogy ez a Birodalom felbukkanása előtt nem így volt a Lothalon. Ezek után meg letartóztatják?

És nem is akármilyen váddal. Ezek azt végeztethetnek ki, akit csak akarnak. Nem csodálom, hogy egy olyan távoli koszfészken is, mint a Tatooine ilyen híre lesz majd a Lázadásnak

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lesz ez! Le se tagadhatná, hogy ugyanazok a készitői, akik a TCW-nek. Ugyan szerintem látszik, hogy nem annyi pénzből készült mint az elődje, viszont dicséretes, hogy az alkotói szabadságban nem érezni semmi kontrollt. A hangulat, karakterek teljesen rendben vannak és gondolom majd idővel az animáció is folyamatosan fejlődik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tetszett, nagyon jó lesz ez a sorozat!

Nagy dolog, hogy van hangulat. Mert sokszor azt a legnehezebb eltalálni, de itt sikerült.

Vajon a zene a végleges, mert ügyes!

 

Ja és Ody és Gunray...szépen elhasaltunk a fogadalmunkkal.. ;) De legalább megint kiderült, mekkora "minden morzsára éhes rajongók" vagyunk!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és Ody és Gunray...szépen elhasaltunk a fogadalmunkkal.. ;) De legalább megint kiderült, mekkora "minden morzsára éhes rajongók" vagyunk!

Már akkor tudtam, hogy úgyse fogom kibírni. :D

 

Remélem, lesznek címek, a mi életünket is megkönnyítené egy-egy epizódra történő hivatkozásnál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bejövős ez a videó. Mintha a grafika pár helyen jobb lenne, mint az eddigi trailer-ekben, de lehet csak beképzelem. :) A hangulat átjön, a világ letisztult. Már-már túlzottan is letisztult, elég minimalisták a textúrák és a környezet.

Ahogy elnézem, a rohamosztagosok itt se lesznek eszesebbek, mint az OT-ban voltak. Legalább tudjuk, hogy melyik időszakban butultak el. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A videó végére érve rohadt fájdalmas volt, hogy nem nézhettem tovább :D Ha a sorozat humora is hasonló vonalon fog haladni, akkor az egy mínusz a túlzott gyerekességtől való félelmekből. A hangeffekteket meg külön kiemelném, sokat dobtak a hangulaton a régi jó gépzúgások/visítások!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hangulat átjön, a világ letisztult. Már-már túlzottan is letisztult, elég minimalisták a textúrák és a környezet.

Akárcsak a Birodalom. Tudom nehéz elszakadni a PT világától, de a Birodalom az ilyen volt. színtelen és sivár.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akárcsak a Birodalom. Tudom nehéz elszakadni a PT világától, de a Birodalom az ilyen volt. színtelen és sivár.

Igen, azért is írtam, hogy a hangulat stimmel. ;)

 

Csak nem szeretném, ha nagyon az OT egyhangúságát hozná a Rebels is. Azért azok a filmek már nagyon régen készültek és a galaxisnak egy kis szeletét mutatták be. Ott még elfért Hoth, Yavin, Tatooine vagy Endor, meg a Halálcsillag szürke falai, de egy 2014-es sorozatban már színesebb és részletesebb világokat is látnék. Pl. olyat, mint Bespin, ami szerintem az egész Saga egyik legötletesebb és legfaszább bolygója volt, annak ellenére, hogy Ep.5.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig Bespin is egyhangú. Semmi színesség nincs benne, teljesen illik a 4-5-6 képi világába. Most az, hogy látunk több helyiséget ott az semmit nem jelent. Max. több szürke árnyalatot és fekete színt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig Bespin is egyhangú. Semmi színesség nincs benne, teljesen illik a 4-5-6 képi világába. Most az, hogy látunk több helyiséget ott az semmit nem jelent. Max. több szürke árnyalatot és fekete színt.

Én most inkább a koncepcióra hegyezném ki. Az összes helyszín olyan volt, hogy akár a Földön is lehetett volna. Havas, jeges, sivatagos, erdős, mocsaras. Felhővárosnál volt egy fantáziadúsabb elképzelés és szépen valósították meg, pláne az akkori technikai viszonyokhoz képest.

 

Meg azért azt se felejtsük el, hogy sok dolgot szabhat át a Birodalom. Építhet szürke bódékat meg támaszpontokat, rombolhatja a művészetet, de pl. egy bolygó természetes felszínét aligha szabják át. Márpedig nem pusztítottak el minden olyan színesebb és változatosabb világot, amit a TCW-ben láthattunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az itt felbukkanó Lothar nem titkoltan a korai Alderaan concept rajzok alapján készült. Ha minden igaz az első részek mind itt fognak játszódni. Egyébként én számitanék rá, hogy láttunk majd jó pár TCW-ben látott bolygót is. Ami már csak azért is jópofa lenne mert így megtudnánk, hogy mi történt velük a Birodalom alatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most inkább a koncepcióra hegyezném ki. Az összes helyszín olyan volt, hogy akár a Földön is lehetett volna. Havas, jeges, sivatagos, erdős, mocsaras. Felhővárosnál volt egy fantáziadúsabb elképzelés és szépen valósították meg, pláne az akkori technikai viszonyokhoz képest.

 

Meg azért azt se felejtsük el, hogy sok dolgot szabhat át a Birodalom. Építhet szürke bódékat meg támaszpontokat, rombolhatja a művészetet, de pl. egy bolygó természetes felszínét aligha szabják át. Márpedig nem pusztítottak el minden olyan színesebb és változatosabb világot, amit a TCW-ben láthattunk.

Ezzel maximálisan egyetértek, bár én ezt már úgy ahogy Lotharon is látom. Bár főleg Mos Eisley utcáit idézi, azért az a siklósztráda többet mutat, mint egy Echo bázis. Szerintem nem lesz sok ilyen földi világ, mint amilyen Endor, Yavin vagy a Hoth volt. Inkább számítok Nabookra, Tatooine-okra, amikben bár Földközeliek, eléggé felspécizték ahhoz, hogy ne a Föld legyen - gondolok itt Theed, Mos Espa vagy Mos Eisley látképeire. És persze, tuti visszatérünk mi még néhány ep1-2-3-érás bolygóra, hiszen már most tudjuk, hogy a Son of Dathomir egyik világa benne lesz a Rebelsben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.