Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Én már ebből a videóból és a hosszabb előzetesekből is arra következtetek, hogy meglesz az egyensúly a PT és az OT közt, ami nem mellesleg a sorozat egyik fő "feladata".

Az OT-ben is megvannak még a "színes" világok, csak kevésbé ott játszódtak a történetek. Hogy ez filmkészítési szűkösség-e vagy sem, szerintem nem kell vele foglalkozni.

Szóval én elvárom a rebelstől a minimalista és a grandiózus szines helyszíneket egyaránt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Star wars-os az biztos. Gyakorlatilag a kezdetleges és nem kezdetleges concept art-okból mindent átemeltek, ami azért jó mert azok egy pre-New Hope korszakot, képi világot tükröznek, és a Rebels pont azokban az időkben játszódik. Remélem olyan sokáig fogják folytatni míg a gyerekből, mit beszélek, kamaszból felnőtt felkelő nem lesz, ez pedig jó pár évadot jelent. Kicsit azért az idegesít hogy a TIE vadász szárny-törzs arányát nem sikerült eltalálni (talán direkt???), bár a concept art-okon is ilyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hype növekedésével elolvastam a topik régebbi bejegyzéseit. Volt itt minden: riadalom a tini főszereplők miatt, fanart hegyek, spanyol polgárháború kivesézése (!). Minden gúnyos mellékíz nélkül ez egy elég tartalmas topik és tök jó hogy így megőrizte a korai benyomásokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már előrendelhető az Amazonon a Star Wars Rebels: Spark of Rebellion DVD. Ez az az 1 órás speciális rész, amit Kinberg írt, és amiből már láthattunk 7 percet. Október 14. a megjelenési dátum, így ekkora már valószínűleg javában lemegy majd a tévében is.

 

Furcsa, hogy a SDCC-n sem fedték fel a premier dátumát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég szkeptikus voltam a Rebels -el, és amikor kijött az a borzalmas teaser akkor még inkább az lettem. :D Mára azonban szinte minden kételyem eltűnt.

 

Azért várjuk meg legalább a sorozat első részét! :D

 

A 7 perces anyag hangja rossz. Mások is szóvá tették már, hogy vagy rosszul van alákeverve a beszéd (túl hangos) vagy még félkész az audiotrack. Remélem, hogy csak félkész, mert az, hogy a beszéd túlságosan hangos egy dolog, de ráadásul nincs is egyensúlyban a stereo része. Tökig kell nyomni, hogy az ember hallja a háttérzenét, de akkor meg kiszakad a dobhártyám a beszédtől. Az a baj, hogy az eddigi klippek alatt is lehetett ezt hallani, de itt a 7 perces bamutató alatt nagyon kiütközik, hogy rossz a keverés. Meglátjuk, milyen lesz a végeredmény.

 

Ettől függetlenül a 7 perces rész az 10/10.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mobilon és számitógépen is megnéztem már a részletet és semmi baj nem volt a hanggal. A háttérzene szerintem egyáltalán nem akar állandóan hangos lenni. Csak amikor jelentősége van -pl. amikor Ezra megérzi Kanant- akkor viszont nagyon is jól hallható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért várjuk meg legalább a sorozat első részét! :D

 

A 7 perces anyag hangja rossz. Mások is szóvá tették már, hogy vagy rosszul van alákeverve a beszéd (túl hangos) vagy még félkész az audiotrack. Remélem, hogy csak félkész, mert az, hogy a beszéd túlságosan hangos egy dolog, de ráadásul nincs is egyensúlyban a stereo része. Tökig kell nyomni, hogy az ember hallja a háttérzenét, de akkor meg kiszakad a dobhártyám a beszédtől. Az a baj, hogy az eddigi klippek alatt is lehetett ezt hallani, de itt a 7 perces bamutató alatt nagyon kiütközik, hogy rossz a keverés. Meglátjuk, milyen lesz a végeredmény.

 

Ettől függetlenül a 7 perces rész az 10/10.

Voltak páran a SDCC -s vetítésen, és volt aki imádta pedig a TCW -t nem szerette...

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy magánvélemény, de egyet tudok érteni vele. Sokat mondjuk nem fog határozni a közízlésen. :)

Jobban fog tetszeni az embereknek, mint a TCW, ezt már most borítékolhatod, mert ez azért mégiscsak OT. ;) (Egyébként tegnap néztem meg a TCW 06 Yodás szálat ismét és azt kell mondanom, hogy ilyen brutálisan összetett, szinte már a filmekkel egyenértékő részt jelenleg a Rebelsben elképzelni sem tudok. Valahogy az egész Disney XD máz életidegen attól a mélységtől, amit néhány TCW részbe bele mertek pakolni. Remélem, hogy ebben az esetben tévedek és a Rebels is megajándékoz majd minket összetett, lézercsúzlitól mentes epizódokkal.)

 

A 7 perces szösszenet animációja egyébként nagyon szép. (Kivétel a romboló, mert az még mindig elég soványka modell a TCW Venatorokhoz képest.)

 

Ami különösen tetszik, az a rohamosztagosok kissé ügyetlen viselkedése. Azért a klónok nagyságrendekkel félelmetesebb és rendezettebb haderőt képviseltek, mint az OT rohamosztagosai, akik 3 méterről sem tudnak eltalálni senkit és ezt a Rebels 7 perces szösszenete nagyszerűen adoptálta. Ezra cukorfalat kinézete és azok a túlszaturált kék szemek viszont némileg ront az összképen. Nem értem, hogy minek eröltetni ezt a jófiú - kék szem pársítást. De ebből ne legyen vita...a Disney majd minden karaktere meglehetősen sztereotíp, szóval elnézem, hogy ennyit beleszóltak, had örüljönek a lányok is. (Persze a képernyőmet kiégető kék szem az akkor is sok.)

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem valószínűbb, hogy csak a preview címe. Gondolom, egy Chopperről szóló kis részletet kapunk majd. A tegnapi DVD-s hír alapján Spark of Rebellion lesz a premier címe.

 

Valószínű, hogy a "szellem a gépben" kifejezést akarták meglovagolni, ha már a "szellem" a neve a hajónak, én mégse gondolom, hogy Chopper-ről szól majd.

Talán a "machine" egy mehanizmust takar, melyet ez esetben a Ghost legénysége jelent. Én rájuk és a mozgalmukra gondoltam a szójátékos cím hallatán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.