Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Ha ez így van az sok mindent megmagyarázna. Az első nagy előzetes ugyanis kellően egyértelművé tette, hogy Rex ott lesz a szeren.

Láttam a trailert, és már ott sem tetszett. Nem azzal van bajom, hogy ott lesz-e a szeren, hanem ezzel a pocakos kinézettel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy szerdai nap. Miért pont akkor lenne a premier?

 

SZERK: volt fenn a youtube -on egy előzetese de azóta levették már. Ott is okt. 14 -et írtak.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Az sejthető volt, hogy ezután nem fog éveken át malmozni még. Szerintem nyílegyenesen elindul a Tatooine-ra kérdőre vonni egy bizonyos Ben Kenobit. :D

De csak most esett le, hogy milyen lesz Kanannak találkoznia a klónokkal, akikkel a kapcsolata picit megromlott a 66-os parancs kiadásakor. Nem csoda, hogy Ahsoka annyira sulykolja, hogy bízzon benne. Bár lehet, hogy nem kéne ezt az infót meglepetésnek szánnia.

A taktikai droid milyen már! :rock:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Szerintem nyílegyenesen elindul a Tatooine-ra kérdőre vonni egy bizonyos Ben Kenobit. :D

 

 

 

 

Szerintem nem tudja hogy Obi-Wan él, inkább valami nyomozgatásba kezd.

 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek ez a 2. évad nagyon jó lesz és nem csak a történet miatt hanem az ilyen apró utálatos párbeszédek miatt is annyira jó érdekes sorsok és karakterek alakultak ki. A történet vezetés már bele se merek menni annyira sok jó fele lehet elvinni h az csak elb*aszni lehet. És én a 2.évad már láttok esélyt olyan érdekes karakterek félbúkanasara mint pl Kanan képregény 1-2 szereplőre vagy Clone Wars és OT szereplőire de lassan sztem Rouge One szereplői is megjelenhetnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Szerintem nem tudja hogy Obi-Wan él, inkább valami nyomozgatásba kezd.

 

 

Hogyan? Felhívja a Sith forródrótot? :)

És miért ne tudhatná? Ahsoka éppen együtt dolgozik a lázadás sikerre vivésében Bail Organával, aki tudja, hogy Obi-Wan és Yoda él. Kizárt, hogy ezt nem árulta el Ahsokának.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Hogyan? Felhívja a Sith forródrótot? :)

És miért ne tudhatná? Ahsoka éppen együtt dolgozik a lázadás sikerre vivésében Bail Organával, aki tudja, hogy Obi-Wan és Yoda él. Kizárt, hogy ezt nem árulta el Ahsokának.

 

 

 

Pontosan azért mert Bail-el dolgozik, szerintem Ahsoka először ponthogy őt akarja kifaggatni ügyben, csak személyesen.

 

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És Rex véleménye korábbi tábornokával kapcsolatban is érdekel!

Szerintem nem sok minden. Jelenleg úgy néz ki, senki sem tudja, hogy Anakin Skywalker lett Darth Vader. Mivel a 66-osnál mintha Rex nem lenne ott (bár lehet, hogy épp máshol grasszált akkor), szerintem azt hiheti, hogy Anakin meghalt akkor. Úgy gondolom, hogy eddig Ahsoka is így vélte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem sok minden. Jelenleg úgy néz ki, senki sem tudja, hogy Anakin Skywalker lett Darth Vader. Mivel a 66-osnál mintha Rex nem lenne ott (bár lehet, hogy épp máshol grasszált akkor), szerintem azt hiheti, hogy Anakin meghalt akkor. Úgy gondolom, hogy eddig Ahsoka is így vélte.

Igen, így van "eddig". De most biztos megtudja Rex is még néhányan..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Ahsoka el is árulja, az még nem valószínű, hogy most lesz.

Amúgy én arra is kíváncsi leszek, hogy Rexék miért váltak ki. Leszerelték őket, vagy más meggyőződésből? Valahogy a Birodalomról nem tudom elképzelni, hogy nyugdíjat és lakhelyet biztosít a tulajdonuknak. Érdekes és feltehetően sok kérdésre választ adó szál lesz ez. Örülök, hogy Filoniék előhozzák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Ahsoka el is árulja, az még nem valószínű, hogy most lesz.

Amúgy én arra is kíváncsi leszek, hogy Rexék miért váltak ki. Leszerelték őket, vagy más meggyőződésből? Valahogy a Birodalomról nem tudom elképzelni, hogy nyugdíjat és lakhelyet biztosít a tulajdonuknak. Érdekes és feltehetően sok kérdésre választ adó szál lesz ez. Örülök, hogy Filoniék előhozzák.

 

Kezd már a Rebels egy nagyszabású TCW-kasza elleni fricska lenni!

De talán nem is jó kifejezés ez így.

Örülhetünk, hogy Filoniék csinálhatják, mert nem tudom hogy más ennyi kapcsot keresett-e volna a TCW-szal és az egész Saga-val.

Nagyon sok tapasztalatot gyűjtöttek ők 2007-8-tól mostanáig. Igazi jó "sw-gyárosok".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.