Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Olyan soká kezdődik? :o

Ha tényleg internacionális a premier, akkor úgy fest. Egyébként innen származik az infó. Ha nem fedi teljes mértékben a valóságot, arra a SDCC-n úgyis fény derül. Különben - bár nem a leghitelesebb infóforrás - az IMDb-re felkerült az 1-2. rész adatlapja, rajta egy eddig ismeretlen, Baron Ruhdor nevű karakterrel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem így elsőre jobban tetszik, mint Zeb. :)

Nekem is jobban bejön! Talán az eddig látott karakterek közül ő a legjobban kinéző. :)

 

Újabb ismerős a sorozatban?

 

Bsmryx0CMAE87CT.jpg

 

 

Nagyon jól néz ki Bail karaktere! Az aláírás is érdekes. Kölcsönadta R2 -t és C3PO -t Pryce kormányzónak? Ezek szerint akkor mégse marad ki a két kedvenc robotunk a sorozatból.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A karakterek láthatóan fapadosabbak mint voltak a TCW karakterei. Fejlettebb animáció, de azért kiugróan látni, hol takarékoskodtak. A TCW karakterei több poligonból voltak összeállítva, részletgazdagabbak voltak.

Mielőtt valaki letámadna, nem azt állítom, hogy nem szép, hanem azt, hogy költséghatékonyabb. Kicsit egyet előre kettőt hátra érzésem van, persze még így is kimagasló a minősége és ki kell hangsúlyoznom, hogy láthatóan fejlettebb az animáció, mint volt a TCW, csak nem feltétlenül szebb.

 

A képen lévő dolgok azért művészetileg nagyon ott vannak! :D

 

Rebels_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Szinte biztosra vettem, hogy Bail Organa szerepet kap a sorozatban (miután a lázadás egy oszlopos tagja), ebből kifolyólag R2-D2 és C-3PO feltűnése sem túl meglepő. De szerintem lesznek még ismerősök szép számmal... :)

 

 

Találtam pár újabb képet a Rebels Visual Guide-ból, melyekből leszűrhető néhány érdekes infó.

 

 

Zare Leonis személyében megismerhetünk egy új lázadó kémet, akit a lothali Birodalmi Akadémián képeznek. Egy későbbi epizódban láthatjuk majd Ezrát, amint beszivárog erre az Akadémiára. A létesítményt a könyörtelen Aresko parancsnok és Myles Grint irányítják. Ezra összebarátkozik Zare-ral, aki segít neki kimenteni Jai Kell kadétot.

BsnCrsDIAAA3HeX.jpg

 

Egy túlélő Jedi-mester (vajon ismerős?) az Inkvizítor börtönében van, a lázadók pedig a kiszabadítására indulnak, ahol nyilván csapda vár rájuk.

BsnBPrtIYAADzZQ.jpg

 

Vizago-t már láthattuk. A fickó egy bűnszervezet tagja.

Bsm44AqCQAEBIfv.jpg

 

Megerősítést nyert, hogy Ezra vonzódik Sabine-hez. Így a pedzegetett Hera-Kanan páros mellett lehet, hogy két románc is kibontakozik a sorozatban.

BsnFnGhIgAAoT9J.jpg

 

 

Szerk.: Néhány újabb apróság...

 

- Hera 24, Kanan 28, Sabine 16, Ezra pedig 14 éves.

- Ezrának Jedi képzése van.

- Egy csoport wookiee-t a kesseli fűszerbányákba küldenek, ahol Kallus ügynök szerint "a Galaxis legfélelmetesebb munkatáborai vannak".

- Az Inkvizítor félelmetes ellenfél lesz Kanan számára.

 

 

...és egy összefoglaló a forrásról, a Star Wars Rebels Visual Guide-ról:

http://www.youtube.com/watch?v=4VA-riCKpOs&list=UUojuI-zOc0ZIwq-yUPGhc4Q

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb ismerős a sorozatban?

 

Bsmryx0CMAE87CT.jpg

 

Tudtam. :D

 

 

 

Egy túlélő Jedi-mester (vajon ismerős?) az Inkvizítor börtönében van, a lázadók pedig a kiszabadítására indulnak, ahol nyilván csapda vár rájuk.

BsnBPrtIYAADzZQ.jpg

 

 

 

Kíváncsi vagyok ki lehet az...

Shaak Ti vagy esetleg Quinlan Vos? :hmm:

 

 

 

 

 

Megerősítést nyert, hogy Ezra vonzódik Sabine-hez. Így a pedzegetett Hera-Kanan páros mellett lehet, hogy két románc is kibontakozik a sorozatban.

BsnFnGhIgAAoT9J.jpg

 

 

 

 

Mivel a fiú csak 14 éves, én ettől nem várok semmi komolyat. Szerintem max egy kis fellángolásról lehet szó.

 

 

 

 

 

- Hera 24, Kanan 28, Sabine 16, Ezra pedig 14 éves.

 

 

 

 

Úgy tűnik igazam lett. Kanan csak 2 évvel fiatalabb, mint Ahsoka.

Azért elég durva lehetett 14-évesen látnia, ahogy kiirtják a Jediket.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik, tovább bővül a TCW és a Rebels kapcsolatát erősítő elemek tábora... (Son of Dathomir és Rebels spoiler)

 

 

A TCW-beli Maul-szál folytatása gyanánt megjelent képregényben feltűnik Sidious egy titkos, Stygeonon lévő börtöne, ahol egy ideig Mault tartja fogságban a mandalori leszámolást követően. Kiderült, hogy a szóban forgó erődítmény az új sorozatban is szerepet kap majd, immár természetesen birodalmi létesítményként. Állítólag meglehetősen drámai események zajlanak majd itt... talán épp itt tartja fogva az Inkvizítor a korábban említett Jedi-mestert? :hmm:

 

A Son of Dathomirban:

DSC_0103-1024x680.jpg

 

A Rebelsben:

DSC_0107-1024x680.jpg

 

 

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tökös ellenfél kell nem vitás. Jól is néznénk ki ha a "rebel scum" ellen egy tutyimutyit küldenének. Nem olyan kell oda akiből könnyedén hűlyét lehet csinálni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig ez az Inkvízitor faszi a legütősebb karakter, megspékelve Kallussal!

 

Jövőhéten pedig SDCC, amin pedig rengeteg érdekes Rebels infó fog elhangzani (remélhetőleg).

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.