Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Igen, csatlakozom. ;)

 

Amúgy ez a videó új cucc? Mintha valahogy a droidoknál gyengébb lenne a grafika a Rebels-től megszokottnál.

Ez nekem is feltűnt. Sokkal gyengébb a kész anyagnál. Ez valami korai cucc lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most akkor nálunk is lesz moziban? Lemaradtam valamiről? Vagy újabban a TV-csatornákhoz is jegy kell? Régen néztem ár TV-t, de csak nem fordult az elmúlt években ekkorát a világ... :para:

http://www.origo.hu/teve/20140829-oktoberben-jon-itthon-a-star-wars-sorozat.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Külföldön egyre nagyobb hagyománya van hogy bizonyos sorozatpremiereket moziba küldenek. Itthon nem tudom hogy pontosan mi a helyzet, de a Trónok harcánál tuti, hogy tavaly és idén is volt mozipremier és pont igy az origon lehetett rá jegyet nyerni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg elég bénán van megírva ez a hír. Azt mindenesetre megtudtuk, hogy nálunk október 5 -én adja a TV. Két nap csúszás elég jó, de asszem mi már addigra sasolni fogjuk az eredeti verziót. :D Ennek a mozis cuccnak meg se füle se farka.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit le vagyok maradva ez a Vizago nekem teljesen új. Az arckifejezéséből arra következtetek, hogy ő lesz majd a Rebels Hondója, aztán persze lehet köszönőviszonyba sem lesznek. A droidjai pedig praktikusak arra, hogy fénykarddal darabokra vágják őket. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Uránia Filmszínházban 23-án, azaz jövőhét kedden lesz a "Star Wars: Lázadók" premier előtti vetítése.

A magyar Disney Channelen október 5-én (tehát mégis ekkor :P ), vasárnap 9:30-kor debütál a Star Wars: Lázadók - A lázadás szikrája. Ezt követően, október 19-től minden vasárnap, ugyanebben az időpontban érkeznek az új, szinkronos részek.

 

forrás

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.