Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Szerintem se gondolja komolyan,

 

Azt azért csak tudják a galaxisban ki az a Jabba meg, hogy hogy néz ki, sőt Ha jól emlékszem anno Ezra anno úgy mondta, hogy ő Jabba, a hutt az meg szemmel látható elsőre is, hogy Ezra nem egy hutt :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Habár én még mindig amellett vagyok, hogy Fulcrum az, akit sejtünk (aki a magyar szinkronból sejthető), de azt sem tartom kizártnak, hogy egyszerre több személynek kódneve a Fulcrum

Ebben van valami. Az is lehet, hogy a Fulcrum valójában az egyik lázadó sejtnek a neve és az a bizonyos személy csak a közvetítőjük. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2. évados spoiler veszély! Itt és itt.

Hm... az MSW-sek is idézik Freddie Prinze Jr. egyik tweet-jét, amiben azt írja, hogy "I cant wait for season 2 to start for you guys. We recorded nearly twice as many episodes"

 

Először azt hittem, hogy valami számomra kevésbé ismert szlenget használ, de úgy látom hogy az anyanyelvi angolok is azt veszik ki ebből, hogy tán a második évadban majdnem kétszer annyi epizód lesz mint az elsőben. Hát úgy legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamikor Hondo is visszatér! :clap:

Abszolút örülök ennek a hírnek. Rendkívül ötletes, vagány és jól kidolgozott (és nem utolsó sorban saját) karaktere volt a TCW-nak. Kíváncsian várom mit hoz a Rebels-ben, de a készítőgárdából kiindulva remekül működhet itt is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez valóban jó! Mondjuk akkor kezdhetek reménykedni megint szinkron téren, mert Hondo hangja volt az egyik legjobb és csodák-csodájára végig következetesen ugyanaz volt és a színés lubickolt a szerepben, ami szintén ritka, a sok szenvtelen semmilyen alakítás közt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is örülök, de igazat adok Odynak: ha már egyszer van függőben egy zsivány (Vizago), akkor először az ő karakterét mélyítsék, nehogy véletlenül a visszaköszönő szereplők az újak mélységének a rovására menjen. Bár mindent egybevéve, ettől azért nem tartok, ennél profibbak a készítők. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vizago szerintem eddig nem zavart olyan sok vizet, hogy mélyebbé kéne tenni a karakterét (eddig talán szerepelt úgy két percet az egész sorozatban?), mint mondjuk amilyen mély a karaktere Suginak. Azért nem kell mindenkit elmélyíteni szakadéki mélységekbe. :)

De Vizago akár még "tettestársa" is lehetne Hondónak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kézenfekvő, szükségszerű..

Ha találkozik Kanannal, az mondjuk adhat okot tippelni a Jedi sorsát illetően, ismerve a Vaderhez intézett álláspontját.

De akkor itt már ne álljunk meg:

Ifjú Luke-ot és öreg Bent is akarok! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.