Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Ez egy 720p-s torrent(még nem ellenőriztem):

 

 

 

szerk.: rendben van a link, akárcsak a rész! :D

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

113 epizódképe:

epguide113_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

 

Most a starwars.com 14. résznek hívja ezt. :facepalm: Ki vagyok már gyomoridegileg...

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elírták az sw.com -on. :)

 

Január óta nem ittam egy korty alkoholt se, de erre a részre szerintem töltök egy kis vöröset. :cool:

 

De csak a rész után, hogy el tudd dönteni mennyit! Mert már a résztől megrészegülsz, nehogy sok legyen! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli! Köszi a guide képet! Viszont ha lehet mellőzd majd ezt a kepfeltöltést f*st. :)

 

SZERK: egyébként érdemes megnézni a Rebels Recon legvégét is, mert egy rakat concept art -ot mutatnak a második évadból!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ősszel jön az Ahsoka és a Vader figura. Itt Ahsokának zöld a kardja.

635609291983368805-Hasbro-Rebels-Ahsoka-and-Darth-Vader-Action-Figures-1-.jpg

Én nem bánnám, ha zöld lenne..Bár itt meg a markolat tűnik kör keresztmetszetűnek, pedig valójában ovális..

 

Csoli! Köszi a guide képet! Viszont ha lehet mellőzd majd ezt a kepfeltöltést f*st. :)

 

Szívesen! A 2. évadnál marad a régi módszer, ígérem! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dave Filoni üzenete a rajongóknak:

 

"Everyone,

 

The crew of Star Wars Rebels and I are blown away by your response to the finale. Thank you for all the kind words and support for the series, we all appreciate it.

 

Nothing could have prepared us for the outpouring of emotion and cheers when Ahsoka Tano appeared. As someone who has watched over her character from the beginning, I was overwhelmed by the reaction. Little Soka has come a long way, and I think many fans have grown up right alongside her. I look forward to your continuing journey with her, as she attempts to guide our Rebel heroes in these dark and dangerous times. Remember, the Force will be with you, always."

 

11046486_10153064940275053_5672249013916044084_n.png?oh=759ed2c8fe18964acb53d23b8b2c24bc&oe=55819F12

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, én nekem nem tetszett Witwer, mint Palpatine. Ian Abercrombie után szerintem remek választás volt Tim Curry, ezután Witwer, háááát... Majd meglátjuk, vagyis, majd meghalljuk. De azért a folytonosság jegyében jobb lett volna Curry. Ha már Bail, Tarkin és Ahsoka is a TCW-s hangján szólal meg, ő is maradhatott volna.

 

 

Az SFportalon elkövettem egy első évados kritikát. Alul lehet értékelni is az évadot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Interjú Filonival Ahsoka és Vader visszatérésével kapcsolatban.

 

Egyébként örülök, hogy Witwer lesz Palpatine. :) Szerintem ez alapján még öreg Obi-Wannak is elmenne:

 

http://www.youtube.com/watch?v=bRMkwWO2vuU

Szerkesztve: - LordGravon
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SZERK: egyébként érdemes megnézni a Rebels Recon legvégét is, mert egy rakat concept art -ot mutatnak a második évadból!

Eszement jól mutatnak! Az is nagyon tetszik amit a stábtagok mondanak a második évadról (rakás új bolygó és szereplő, még drámaibb lesz, Vader büntetni fog). Remélem már csak pár hónap és indul a második menet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már Gravon említette az öreg Obi-want:

Remélem a Rebels nem hagyja ki a ziccert és megtudjuk, hogy honnan is tudja pontosan Kenobi Anakin személyleírását és állapotát.

Valószínüleg közvetlenül nem találkozhatnak, de mégis úgyérzem, egy picit körüljárható a téma.

Láthatná egy hologrammon, vagy valami.

Röviden: szeretném, ha Obi-wan szerepelne még!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.