Ugrás a kommentre

Frank Herbert - Dűne


Forceuser

Ajánlott hozzászólás

A DEADLINE szerint a forgatás mostanában Olaszországban a Brion Tomb-nál zajlik és a forgatás nagy része július huszonegyedikétől állítólag Budapesten kezdődik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...
  • 2 hónappal később...
  • 1 hónappal később...
  • 2 héttel később...
  • 3 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Annyi férfiasság van benne, mint Elton John-ban. Totál hiteltelen. Anno Kyle MacLachlan-ről el tudtam hinni, hogy valami mocorog benne. De ez az emos srác nagyon nem működik ilyen hatalmas vezető szerepben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Yoda József írta:

A sztori szerint kéne hogy legyen egy időugrás is, de ahogy látom, nem törődtek vele, hogy idősítsenek a kölykön

 

Kb. 2 év ugrás van, nincs szükség a színészek idősítésén, nem mellékesen 3 év telt el a két forgatás között. A könyvbeli karakter pedig jóval fiatalabb. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Anno Kyle MacLachlan-ről el tudtam hinni, hogy valami mocorog benne.

Kyle MacLachlantől bennem is mocorog valami, méghozzá általában az ebéd. Mondjuk akárhányszor, ha meglátom, nem kell abban az ótvar Dűnének csúfolt moslékban szerepelnie. Bár ezt a Pault sem bírom, szerintem is hiányzik belőle a karizma, ugyanakkor az első filmben voltak jó pillanatai. Megvillantak benne a könyvbeli Paul jellemvonásai. De eddig szerintem a legjobb Alec Newman volt, még úgy is, hogy jóval öregebben alakította a karaktert, mint a könyvbéli eredeti (Paul ugye a könyv elején még csak 15 éves, a végén meg 17, szóval, hogy nem egy karizmabomba, még nem feltétlen rossz, sőt inkább így karakterhű). De majd meglátjuk a teljes filmben, amikor kibontakozhat a színészi játéka.

Amúgy is, inkább azért követték, mert vallási jelkép volt, a megváltó, szóval a seregei inkább vallási fanatikusok voltak, akiknek a karizma amúgy sem számít sokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, MissKarrde írta:

 

Kb. 2 év ugrás van, nincs szükség a színészek idősítésén, nem mellékesen 3 év telt el a két forgatás között. A könyvbeli karakter pedig jóval fiatalabb. 

Igen, valóban, de emlékeim szerint a könyv úgy írta le a változást, hogy az igen szembetűnű volt. Itt ennek nyoma sincs, ahogy az apja vonásainak sem, pedig azt is kiemelték a könyvben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Bár ezt a Pault sem bírom, szerintem is hiányzik belőle a karizma, ugyanakkor az első filmben voltak jó pillanatai. Megvillantak benne a könyvbeli Paul jellemvonásai.

Én csak a film jövetelének hírére olvastam az első könyvet, s már tudtam, hogy Timothée Chalamet fogja játszani Pault, így olvasás közben már eleve ilyennek képzeltem el a karaktert. 

Egyébként a srác jó színész, igaz, eddig azért nagyon más zsánereket játszott, de hát Paul Atreides nem is egy mindennapi karakter, bárki számára nagy kihívást lenne, pont mert látszólag egy törékeny testalkatú fiatal srác, miközben vasakarata van. Na erről kell a színésznek minket is meggyőznie. Már várom. :) Jó volt az első film, de a lényeg most jön. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerettem a könyveket, bár nekem a vége nagyon összecsapott lett, viszont ahogy a film első részében, legalább itt is kapunk látványos akciót majd, nem úgy mint a könyvekben. "Készüljünk a harcra!!" - Kövi oldal - *Vége a harcnak. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...
  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.