Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Pildi, kiegészítés, helyesbítés?
Donát, ezt nagyon szépen összegfoglaltad. :D Annyit tennék még hozzá, hogy az árfolyamhatás rövid távon sokkal meghatározóbb, mert azonnal jelentkező következményei vannak (aki idegen devizában van eladósodva, exportál vagy importál, az hamar megérzi). A mostani helyzetben az az aggasztó, hogy az EUR-ral együtt a HUF is gyengült, pedig elvileg ugye erősödnie kellene, ami egyértelműen egy bizalmi válságot jelez: Magyarországnak ugyan nem sok köze van Görögország problémáihoz, de a mi pénzügyi helyzetünk is elég gyenge lábakon áll, hiába múlt el az akut veszély. És a piac nyilván ezt értékeli most.

 

Az EUR-zóna pedig egyértelműen csak az erős gazdasággal és ebből következően stabil devizával rendelkező országoknak való, ez most véglegesen bebizonyosodott. Ma volt szerencsém német kollégákkal beszélgetni, és ők is azon keseregtek, hogy anno minek is vették be a görögöket az EUR-övezetbe, csupán politikai okokból...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, én még nem igazán voltam másnapos. De ha arról van szó hogy kevésbé legyek kikészülve, akkor minél többet iszok (no nem alkoholt) és akkor megvagyok.

Este most elment 4 liter Kőbányai, ezer forintból nem kicsit érte meg. :D Ahhoz képest egész jó sör.

Közben pedig Breaking Badet nézek, tényleg jó kis sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: tapasztalat, ittam már Kőbányait. Egyszer. Annyi elég is volt.
Amikor arról van szó hogy a haverokkal minél kevesebb pénzből próbálunk meg elleni, akkor tökéletes az ilyen Arany Ászok-Kőbányai-féle sörök.

Jó hát én nem is vagyok szakértő, egy olcsóbb sört sokkal nagyobb hévvel iszok mint mondjuk egy márkásabb sört amiért elkérnek ilyen 5-600-akat, és sokszor még az ízük is.. hát érdekes.

 

Frenkie: Nem tudom, ha nem kell sokat egyszerre akkor ott a Vegas vagy más videovágó is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor arról van szó hogy a haverokkal minél kevesebb pénzből próbálunk meg elleni, akkor tökéletes az ilyen Arany Ászok-Kőbányai-féle sörök.

Jó hát én nem is vagyok szakértő, egy olcsóbb sört sokkal nagyobb hévvel iszok mint mondjuk egy márkásabb sört amiért elkérnek ilyen 5-600-akat, és sokszor még az ízük is.. hát érdekes.

 

Frenkie: Nem tudom, ha nem kell sokat egyszerre akkor ott a Vegas vagy más videovágó is.

 

Köszi neked is és kolmilannak is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki nem tudna egy olyan programot amivel mp3-akat tudnák egy hangerőre hozni?
Régebben is feltetted ezt a kérdést és én az MP3Gain-t ajánlottam aminek nagyon örültél.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.