Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ja, de akkor nem kell a nyafi. ;)

De kell, már így is elég fáradt vagyok, nem szívesen vállalok be még egy kb. másfél órás gyalogjáratot is.

 

Na de most irány Bécs. :)

Remélem, jól telik :)

 

Ha lehet kivánni akkor én még egy héttel eltolnám a havazást. Jövő héten még meló és minket egy természetvédelmi övezet választ el a várostól amit nem szabad sózni, ergo az első lehulló nagyobb hó után katasztrófa lesz a közlekedés. De karácsonykor már jöhet :)

Ezt én is pártolnám, legalább még megúsznánk ezt az egy hetet, utána két hétig úgyis itthon vagyok.

 

Viszont tényleg jó mert télen a pince kifejezetten kellemes hőfokú odabent.

Nyáron is az, csak akkor fordítottak a hőviszonyok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Karrde, nagyon szép Bécs, bár nekem a sok k*csög(bocs a szóhasználatért, de itt konkrétan ezekről van szó) kicsit kiakasztott. Komolyan nem láttam olyan 40 év alatti férfit akinek ne szedett lett volna a szemöldöke meg menyéthaja. Brrrr...

 

Viszont esett a hó. :)

A legjobb élmény egyértelműen a bolhapiac volt, a szakadó esőben a földön volt MINDEN az elmúlt évszázadból. Iszonyat durva volt, mindent árultak a cigányok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyik évben majdnem eljutottam én is oda, hasonló egy napos úttal, de végül kihagytam, majd egyszer (biztos nem jövőre még, talán utána), aztán személyesen is megnézem :)

Szép lehetett a hóesés, itt most verőfényes napsütés van :D Mintha tavaszodva, olyan az idő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyik évben majdnem eljutottam én is oda, hasonló egy napos úttal, de végül kihagytam, majd egyszer (biztos nem jövőre még, talán utána), aztán személyesen is megnézem :)

Nem is drága, 5000 oda-vissza az út.

 

 

Gyönyörű város. Amit nagyon tudok ajánlani ott az a Belvedere. Nincs annyira benne a köztudatban mint a Schönbrunn, de a parkja legalább annyira szép, még ha kisebb is.

Vannak szép helyei, de mondjuk Budapesthez képest én nem tartom olyan nagyra. Persze, pénz az van, szépek a metrókocsik, minden fejlettebb, de az egész számomra olyan szabályozatlannak tűnik. Egyik sarkon bevásárlóközpont, a következőn antik templom, kettővel arrébb meg sörgyár. Nincsen olyan szép képe mint Budapestnek.

 

Ami viszont érdekes hogy mennyivel meglátszik a jobb életszínvonal. Itthon felszállunk a metróra, az öregek olyanok mint a piaci kofák, rendszerváltás előtti ruhákban járnak, piaci húzós-kocsival, Bécsben meg kortól függetlenül mindenki iszonyúan ápolt, stílusos, és márkás cuccokban járkál.

 

De a szexbolt se volt semmi az egyik sétálóutcában, olyan alakok voltak ott hogy az sokáig beégve fog maradni a retinámban. A papik úgy vásárolták a domina-szerkókat mint a cukrot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is drága, 5000 oda-vissza az út.

Plusz a Pestig való feljutás, de valóban nem túl nagy összeg :) Igazából a mostanában karácsony környékén tomboló vizsgaidőszak tart vissza :D

Egyébiránt kicsit időzavarban vagyok, mennek a karácsonyi dalok, közben meg kint voltam a kertben ebben a szép napsütésben egy szál polárpulcsiban, és kiástam a póréhagymát (amit egy hónapja kellett volna, de vasárnaponként folyton pocsék idő volt mostanában) :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Basszus, ezeken a sírós videókon behaltam. :lol: :lol: Szerintem örömükben sírnak. :D Eszembe jut a gyerekkorom, amikor meghalt Brezsnyev és adta a TV. Majdnem sírtam, mert a képek alapján olyan szimpatikus volt. :D

 

Werebazs, te is pécsi?

Most már megmarad. Karneol másfél órát rohangászott a hóban :)

 

Lassan lesz egy pécsi különítménye a fórumnak. Már hárman vagytok.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Basszus, ezeken a sírós videókon behaltam. :lol: :lol: Szerintem örömükben sírnak. :D Eszembe jut a gyerekkorom, amikor meghalt Brezsnyev és adta a TV. Majdnem sírtam, mert a képek alapján olyan szimpatikus volt. :D

 

Én a sereg főmuftiján szakadtam :lol:

Vajon tizenöt-húsz év múlva mi is így fogunk gyászolni? :hmm: Remélem több eszünk lesz és nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre leesett a hó! :) Legalábbis nálunk. Bár egyelőre még nem tűnik maradandónak a dolog, azért megnőtt a remény a fehér Karácsonyra. :)

Nálunk is, sajnos :(

Szerencsére itt se nagyon maradandó, de söpörni kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt is egy meglehetősen szép hótakaró alakult ki. :) Reggel arra ébredtem fel, hogy valaki felhívott minket telefonon. Így magamban csendesen átkozódva bámultam ki az ablakon amikor néhány perc múlva leesett, hogy oppá, esett a hó? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.