Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Így van... vannak, akik életük egyetemi/főiskolai időszaka alatt a "hirtelen jött" szabadságot nonstop piával és szexel töltik... holott ezeknél hatványozottan értékesebb és fontosabb dolgok és lehetőségek nyílnak az ember előtt ha ÉSZREVESZI és kihasználja. + ez alatt az idő alatt alakult ki a legjobb "iskolai" baráti közösségem, amiért a mai napig hálás vagyok. Ergo... teljesen egyetértek Donát! :) A fejkvóta meg pláne!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól függ, ki milyen egyetemre jár...ahol alapban túljelentkezés a probléma, oda felveszik az első 200-at, aztán fél év alatt úgyis kihullik a férgese... így majd a következő fél évben már csak azok maradnak, akik tényleg akarnak is valami a szaktól. Mi 32en kezdtük, 5en jutottunk el a szakvizsgáig, lakótársamék 84en kezdték és 25en államvizsgáztak... Az lehet, hogy az első FÉLévben még baromi sokan vannak minden szakon, de ezt követően már csak azok mehetnek tovább akiknek céljuk, illetve tudásuk is van. Nálunk volt a "kukás" szak, magyarul környezetvédelmi és blabla tantárgyak, a 2. félévet követően túljelentkezés volt rá, csak azért, hogy sokan az egyetemen maradhassanak, felvették ezt a semmilyen szakot...

 

Attól is sok függ, hogy ki mit csinált a gimis évek alatt, nekem már akkor volt jócskán két és fél éves kapcsolatom, plusz minden hétvégén buli...nem igazán vonzott a pia és a szex, sokkal inkább az "érettebb" társaság, akik már nem lázadtak és tudatosan jártak szórakozni, nem azért mentek el pl. egy buliba, mert "lázadó" zene szólt, hanem, mert ezt szerették...

 

Egyedül azokat sajnáltam, akik itt is napról napra tanultak és nem vették észre, hogy egy más világ, itt már nem kell minden órára bejárni és teljesen komolyan venni az órarendet... Szerintem a legfontosabb a vizsga- és egyéb időszakok közötti különbség észrevétele, a napi magolás helyett pedig a saját egyéniség, társaság felkeresése. Anno én is próbáltam íjász, anime, borász, C64, túrázó szakköröket, ebből 2 maradt amire folymatosan jártam és megismertem a társaság 80%át... A maradék időmben meg filmeztem, vagy az évfolyamtársaimnak telepítettem újra a gépét... :)

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mondjuk életem eddigi legszebb szakaszát tudom majd következő félévben magam mögött: az egyetem a szabadság világa. A legtöbb fiatal ezzel nem tud mit kezdeni, nekik lelkük rajta. De aki átlátja, hogy mit hogyan merre kell, az hamar megtanulja élvezni ezeket az éveket. Én imádom - imádtam... lassacskán már érik a múlt idő.

Én is nagyon tudom élvezni ezt a sulis időszakot, egyedül az rondít bele, hogy közben dolgozni is kell nappal. Eh.... :pfff: Nincs elég időm többet olvasni, stb.

A lentiekhez még annyit, hogy nálunk psz-szakon, ha 5 ember kihullott 2 év alatt, akkor már sokat mondtam. Persze más a nappali, ahol sokan nem tudják, mire vállalkoznak, és a többi, viszont nálunk a többség már előtanult és/vagy dolgozik benne. Szóval sok mindentől függ.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért, amikor a nagy Magyar termelők kiöntötték a több hektó tejet, meg egyéb dolgokat, tiltakozás gyanánt, meg az érett dinnyéket kidobolták az útra...a szegény, árva gyerekek tuti jobban örültek volna neki, ettől függetlenül még ezekben az esetekben, inkább tőlünk, hétköznapi emberektől kérnek a médián át dolgokat, addig meg az őstermelők eljátszanak egymással, meg az aktuális kormánnyal.

Ez is nagy pazarlás volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, ma megfürdettem a kutyákat és ki is fésültem őket...a fürdőben olyan pára lett, hogy alig láttam a hajszárítót.

Utána kitakarítottam a csigák helyét is. Kaptak uborkát, amit mi termeltünk, leborítottam salátalevéllel, meg reszelt répával, de félre túrták és azt ették meg először. Amíg kifertőtlenítettem, meg kimostam a helyüket egy műanyag kádban voltam. Aztán lemostam őket is.

A teknősöknek is adtam salátát, de tegnap kaptak kis, élő halakat, azóta vérszomjasak, állandóan húst akarnak enni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr! Erről beszéltem neked a hétvégén.

 

"A FuturAqua Ásványvíztermelő és Vagyonkezelő Nyilvánosan Működő Részvénytársaság (7623 Pécs, Ungvár utca 22. III. em.; adószáma: 23174586-2-02) tájékoztatja a Tisztelt Befektetőket, hogy 2012. június 29-én távozott főszerkesztői posztjáról Illisz László, a Figyelő gazdasági hetilap vezetője. A FuturAqua Nyrt. ezzel a 2012. június 21-i lapszámban társaságunkat érintő alaptalan célozgatások miatt jelzett peres szándékától eláll, az ügyet pedig lezártnak tekinti."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog Születésnapot!

 

Ma voltam vért adni, kicsit kifehéredtem utána, ülnöm kellett 4percig a székben, de végül is megérte. A kapott étel utalványt sörre váltottam be, ilyenkor kevés is beüt és hamar, szóval az az 5 doboz pont elég lesz! Vagyis, 5, mert Sopronit vettem és egyel már nyertem...még van hátra 3! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr! Erről beszéltem neked a hétvégén.

 

"A FuturAqua Ásványvíztermelő és Vagyonkezelő Nyilvánosan Működő Részvénytársaság (7623 Pécs, Ungvár utca 22. III. em.; adószáma: 23174586-2-02) tájékoztatja a Tisztelt Befektetőket, hogy 2012. június 29-én távozott főszerkesztői posztjáról Illisz László, a Figyelő gazdasági hetilap vezetője. A FuturAqua Nyrt. ezzel a 2012. június 21-i lapszámban társaságunkat érintő alaptalan célozgatások miatt jelzett peres szándékától eláll, az ügyet pedig lezártnak tekinti."

Ez durva! Olyan szempontból is, hogy erről innen értesültem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még ilyet nem láttam... A laptopom nem bírja ezt a hőséget, egy idő után (kb. félóra) túlmelegszik, és lekapcsolja magát. Aztán félóra hülés után lehet újraindítani. Most a felpolcolással próbálkozom, hátha úgy tovább bírja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még ilyet nem láttam... A laptopom nem bírja ezt a hőséget, egy idő után (kb. félóra) túlmelegszik, és lekapcsolja magát. Aztán félóra hülés után lehet újraindítani. Most a felpolcolással próbálkozom, hátha úgy tovább bírja.

 

 

A ventillátora poros lett a beszívott portól szösztöl. Ezért áll le(túlmelegedett a processzor) nem a hőségtől. Sokkal nagyobb hőfokot bír mint a levegő hőmérséklete. Szedjétek le a hátulját vegyétek ki a ventit és fújjátok ki belőle a port. Igy:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.