Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Előbb sajnálok meg egy ártatlan 11 éves gyereket, mint egy bűnözőt, aki egész életében összetűzésben volt a törvényekkel...de valóban, ott is a bűnöst megfelelő módon el kell ítélni, mert az önbíráskodás sehova sem vezet.

 

Miért beszélsz rasszizmusról? Részemről ez most szóba sem került.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy Híradóba ugyan az a nő sírt a kamerákba aki megölte? Mert ha igen, akkor remélem van pokol.

Nem, az a vér szerinti anyja. Elég keszekusza a történet, én leginkább az indítékra lennék kíváncsi, bár egy ártatlan gyerek ily brutális megölését semmi sem indokolhatja...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, az a vér szerinti anyja. Elég keszekusza a történet, én leginkább az indítékra lennék kíváncsi, bár egy ártatlan gyerek ily brutális megölését semmi sem indokolhatja...

 

Ja értem. Mivel mostohaanyjának voltak saját gyerekei, szerintem féltékenység, nem akarta más gyerekét nevelni. Más nem jut eszembe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a szomorú, hogy a net tele van "rabszolgamunkás", kegyetlenkedős videókkal. A nép meg nézi az FB-n és sír. Közben meg munkatársam mondja, hogy 13 óra munka után elveszik a szabadnapját, amit már 2hete bejelentett, mert a csütörtök az az akcióváltás ideje és be kell jönnie 12 órára... Persze, ha az ember pelenkát pakolna, meg egész nap a monitor előtt csapatná, mint a biztonsági őrök azt mondom Ok. De amikor hagymát, meg krumplit és banánt pakolsz egy időn át... Valahogy nekem ez is hasonlónak tűnik, mivel ha nemet mondasz, akkor egyből keresnek helyetted mást.

 

A másik érdekes, hogy nap végén van a sárgázás, mikor az aznap lejárandó szav. idős termékeket kipakoljuk sokkal olcsóbban. A 3 nap alatt, amióta ezt csinálom, furcsa mód ilyenkor meglepnek a dakoták és leveszik a kocsiról az árút és tartják, hogy árazzam már át nekik., de azonnal! Tegnap is ott álltak körülöttem 10-12en, mert a fürtös uborkát húztam le 320-ról, 135Ft-ra. A legjobb az volt, mikor az egyik már tartotta a zacskót a kezében, hozta oda és kérdezte, hogy ez mi....nem értem, neki mindegy mit vesz, csak 30%-50%-al olcsóbb legyen? :facepalm: Amúgy meg 6db igazán szépet félretettünk és 10 után befutottam értük, munkatárs mag kiadta a hűtőből, szóval most van itthon sok szép uborka. :) Holnap baromi sok termék jár majd le, köztük aszalvány is, asszem viszek egy kis pénzt és hozok haza finom dolgokat!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.