Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ti hogyan kezdenétek keresni valakit, akiről annyit tudok hogy Tóth Blanka Mónika a neve, 1935-ben született, és elvileg Budapesten él? Ja, és 1957-ben járt Siklóson, és akkoriban gép-és gyorsíróként dolgozott. Lehetőleg mindezt úgy hogy ne kelljen nagy dobra verni hogy miért keresem. Vagy kb annyi publikus, hogy családfakutatásban lenne fontos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ti hogyan kezdenétek keresni valakit, akiről annyit tudok hogy Tóth Blanka Mónika a neve, 1935-ben született, és elvileg Budapesten él?

Keresnék egy jó ismerőst a TB-nél, és megnézetném vele fű alatt, hogy merrefelé lakik mostanában :) Ez csak félig vicc, de különben nem tudom, hogyan másként lehet, csak valami hasonló hivatalos szerven keresztül. Ügyvédek tudnak a központi nyilvántartóból adatokat kapni, de nem tudom, milyen feltételekkel. Ha van ügyvéd ismerősöd, akkor megkérdezném erről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Orvost kérdeztem, ő azt mondta háziorvos csak a saját pacientúra adatait látja - ha máshova van az ember bejelentve, külön át kell kérnie az adatokat. :( Köszi.

Nagyon gáz lenne ha kb ugyanezt kiírnám Facebook-ra? Hátha valaki a nagymamájára ismer, kellő mennyiségű megosztás után......

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tegnapi nap folyamán elhunyt Roger Ebert, filmkritikus, a szakma (talán) legismertebb és legelismertebb képviselője. Mindig szívesen olvastam az írásait, mert elfogulatlanul, alaposan és érdekesen tudott írni a filmekről, így a véleménye mérvadó lehetett mindenki számára. Úgy gondolom, példátlan az a szeretet és lelkesedés, amit a filmszakma iránt mutatott.

Isten nyugosztalja, Mr Ebertet!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap óta a PC Guru próbaidős hírezője vagyok. Ha beválok ezen a fronton is, júniusban véglegesítenek. Az első általam írt hírek ma kerültek ki.

Gratulálok! Akkor végre át tudsz nyergelni erre a vonalra, hátrahagyva a fertőt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.