Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Csoli, boldog szülinapot! :)

 

Donát, Dzséjt, Nute, pécsi, csoli, Sinistra, Rajmesz, Revan, Krande, luke, Ody, Merr-Sonn: köszi szépen a köszöntést! :)

 

 

Gyerekek, mint írtam, tudomásom szerint Pildinek névnapja is van. Miért hagyjátok ki a köszöntésből? :nana:

Velem is előfordul, hogy nem veszek észre valamit, amit kéne, szóval biztos nem direkt történt. :) De azért köszi! :)

 

 

Fórumon kívül reggel éhgyomorra már felköszöntöttem, de most itt is sok boldog névnapot kívánok Pildinek :):clap:

Köszönöm itt is, és nagyon jólesett, hogy már reggel gondoltál rám. :)

 

 

Megtetted, amikor mintegy mellékesen kívántál boldog nőnapot a Zoltán-nap után. Minden kis sz*rból derül ki az, hogy ki mit gondol.

Szerintem nem mindenki tudatosan ír ide dolgokat így vagy úgy. Lehet hogy csak így sikerült, szerencsétlen megfogalmazással, minden egyéb szándék nélkül.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli, Frenkie, Dzséjt, Cupsy, Donát, A pécsi, Revan, Rajmesz, Rog, Nabo, Merr-Sonn, Ody, Pildi, Krande, Sinistra, Nute: köszönöm szépen!

Köszönöm továbbá a névnapi köszöntéseket is!

Utólag boldog nőnapot kívánok a fórumos hölgyeknek, boldog szülinapot Csolinak, valamint boldog névnapot Pildinek és a Zoltánoknak. :) (Ody: most tartottam, szülinap-névnap szinte egyben.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli, Frenkie, Dzséjt, Cupsy, Donát, A pécsi, Revan, Rajmesz, Rog, Nabo, Merr-Sonn, Ody, Pildi, Krande, Sinistra, Nute: köszönöm szépen!

Köszönöm továbbá a névnapi köszöntéseket is!

Utólag boldog nőnapot kívánok a fórumos hölgyeknek, boldog szülinapot Csolinak, valamint boldog névnapot Pildinek és a Zoltánoknak. :) (Ody: most tartottam, szülinap-névnap szinte egyben.)

Köszi Zoli! Bár ritkán jársz fel, azért utolért a sok jókívánság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, akkor neked is jöhet a matek :P

Ja..Bár a névhasonlóságon túl nagyon más a kettő. ;)

Amúgy én úgy voltam a matekkal, hogy vagy 1-es, vagy 5-ös. Nyilván kisarkítottam, de ha algebra volt az nagyon gyengén ment, ha geometria, az meg nagyon jól!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.