Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Frenkie ki akarsz még költözni az agglomerációba? :DEgyre nyomottabbak az árak.

 

Természetesen. Elolvastam az első nyilatkozó hölgyet és az a jómódjában nem tudja mit csináljon. Jómódban él szép nagy házban medencével két autóval és visszaköltözik a büdös, meleg, zajos Budapestre. Hát gratulálok. Ez olyan mintha valaki Budajenőről visszaköltözne egy panelba. Mindjárt javasolnék neki orvosi vizsgálatot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel nem tudok egyetérteni veled, mert ha az index cinematrix rovatának találgatásai a szenzáció hajszolásról szólna, akkor a latino review miről szól? Ott se hülyeséget írnak csak arról amiről tudomást szereznek, az egy másik tészta ha hozzáfűzik a saját véleményüket, mint ahogy mi is itt.

 

Pedig elhiheted hogy az indexnél primitívebb ostobább legalja oldal kevés van a neten. Csak a hozzá nem értő fikázás az "újságírók"-tól. Én inkább az Origot ajánlanám az százszor értelmesebb, és nagyon jó cikkek jelennek meg ott, egy témáról alaposan körüljárva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig elhiheted hogy az indexnél primitívebb ostobább legalja oldal kevés van a neten. Csak a hozzá nem értő fikázás az "újságírók"-tól. Én inkább az Origot ajánlanám az százszor értelmesebb, és nagyon jó cikkek jelennek meg ott, egy témáról alaposan körüljárva.

Egyetértek, az Origo szerintem is sokkal jobb (és nem csak a filmes rovatot tekintve). Azért az Indexnél is van primitívebb oldal: 444.hu. Olvastam ott filmkritikákat, mintha egy 9-10 éves gyerek firkantotta volna azokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm szépen mindenkinek a szülinapi köszöntéseket! Bocsi, hogy csak utólag írok, de múlt héten nem voltam gépközelben, mert egy régészeti ásatáson vettem részt Egerben. Ebben az a vicces, hogy ugye én csak jövőre kezdek a Pázmány régész szakán, de már a gólyákat is hívták földet túrni és én voltam az egyetlen aki jelentkezett. Az érseki palota díszudvarán ásunk, előkerült már egy barokk kőkút, egy 1705-ös pénzérme, állati csontok, kerámia darabok, pipák, sarkantyúk kések és még egy csontfésű is. Nagyon megtetszett a dolog, annak ellenére, hogy napi 10 órát kell melózni, 7 órai kezdéssel, és azért nem csak homokozásból áll a dolog, sőt, az idő nagy részét csákányozással, ásással, lapátolással és talicskázással töltjük (a kezem már tiszta vízhólyag, az ujjaim meg totál elgémberedtek :D ). Most a hétvégére hazajöttem, de kedd este megyek vissza és még négy napot ásunk és ha minden jól megy eljutunk az Árpád-kori rétegig, ahol akár településnyomokra is bukkanhatunk. Addig is, ha van rá igény, egy-két képet készítettem, azokat felrakhatom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.