Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nekem meg kapusként az első félidőben olyan hátszelem volt, hogy az első labdaérintésemre 44 percet kellett várni (és nem azért, mert a védelem annyira acélos lett volna :D).

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Isten éltessen MySonn. :D

Ez odatesz! :lol:

 

Jake, Krande, Dzséjt, Nabo, Nute, Karrde, Sky, Norbi, P.I.D., Revan, Rog, Ody, Wilde, fórumtársaim, barátaim, köszönöm szépen nektek!

Jól emlékszem kerek egy évvel ezelőttre, Frenkie bá' megemlítette, hogy egy esztendő múlva már koccinthatok is. Nos, ez meg is történt (az ő egészségére is :D), és hihetetlen sebességgel elszaladt ez az újabb egy év, ami egy dolgot jelent. Két napja már megen' eltelt fórumtagságom egy éve, immár két éve vagyok itt aktívan veletek. Akkor írtam egy kis köszönetnyilvánító szösszenetet Nektek, fórumtársaimnak, de idén nem teszem, mert nem nagyon tudnám kiegészíteni mással, mint további dicsőítéssel. Továbbra is remek banda vagytok. Mondhatni, veletek nőttem fel, itt ezen a szent helyen, és bár nem kicsit fordult azóta a világ velem, Ti mindig itt voltatok, volt hova feljönni naponta, és egyszerűen beszélgetni. Csak így tovább Saga fórum, tartsuk fenn a tökélyt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake, Krande, Dzséjt, Nabo, Nute, Karrde, Sky, Norbi, P.I.D., Revan, Rog, Ody, Wilde, fórumtársaim, barátaim, köszönöm szépen nektek!

Jól emlékszem kerek egy évvel ezelőttre, Frenkie bá' megemlítette, hogy egy esztendő múlva már koccinthatok is. Nos, ez meg is történt (az ő egészségére is :D), és hihetetlen sebességgel elszaladt ez az újabb egy év, ami egy dolgot jelent. Két napja már megen' eltelt fórumtagságom egy éve, immár két éve vagyok itt aktívan veletek. Akkor írtam egy kis köszönetnyilvánító szösszenetet Nektek, fórumtársaimnak, de idén nem teszem, mert nem nagyon tudnám kiegészíteni mással, mint további dicsőítéssel. Továbbra is remek banda vagytok. Mondhatni, veletek nőttem fel, itt ezen a szent helyen, és bár nem kicsit fordult azóta a világ velem, Ti mindig itt voltatok, volt hova feljönni naponta, és egyszerűen beszélgetni. Csak így tovább Saga fórum, tartsuk fenn a tökélyt.

:hug:

 

Isten éltessen, Merr! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.portfolio.hu/vallalatok/megtalalhattak_az_eltunt_malaj_gep_darabjait.3.196734.html

 

Öt nap alatt találták meg az első darabot, 2 évbe telt, mire megtalálták a gép feketedobozát.

 

Ody, persze, teljesen más az eset, de a roncsokat ott is elég sokáig nem találták meg. Erre határozottan emlékszem.

 

 

Egy hét után találták meg az első darabot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.portfolio.hu/vallalatok/megtalalhattak_az_eltunt_malaj_gep_darabjait.3.196734.html

 

Öt nap alatt találták meg az első darabot, 2 évbe telt, mire megtalálták a gép feketedobozát.

 

Azt nem értem az utasok telefonjait mért nem próbálják bemérni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.