Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Lehetséges az,hogy múlthét kedden adta fel a Szukits elvileg a csomagomat posta pontra, és még mindig nem kaptam semmit,hogy mehetek-e érte ?

 

Én 12 én rendeltem meg, és kaptam visszaigazolást. Azóta se kép se hang. Se egy "úton van", se egy "átvehetős", se semmi. Gondolom pár ezer példányt be kell csomagolni. Lebeszélni a postával. Gondolom mindenki posta pontra kapja. Nem egyszerű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:lol: Reméljük inkább kevesebbet vágtál le, mint többet. Visszarakni nehezebb. :D

A haj csak szőr, majd megnő :D

Nem tudom, mit vagytok úgy oda, nézzétek a pozitív oldalát, a pici a haj a legkényelmesebb a világon :D

 

Lehetséges az,hogy múlthét kedden adta fel a Szukits elvileg a csomagomat posta pontra, és még mindig nem kaptam semmit,hogy mehetek-e érte ?

Igen. Még én sem kaptam meg az értesítést a postától. Volt már rá példa, hogy több mint egy hét múlva érkezett meg a csomag.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát végülis sokan mondják, hogy nem is lett rossz. Sőt, páran azt mondták, hogy jobb, mint volt.

 

Holnap diáknap! :D jelentkeztem sakkra (3 éve nem sakkoztam :D), pingpongra (szeretek ping-pongozni, de nem vagyok egy profi :D) meg darts-ra. (Még életemben nem darts-oztam, de szerintem a jelentkezők fele sem. :D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A részvétel a fontos, meg a buli hangulat mellette :peace: Majd mesélj, milyen volt.

Teljes mértékben igazad van. :P

Ping-pongra meg darts-ra nem tudtam elmenni mert az egész napom elvette a sakk. :D

Viszont. A sakkversenyt megnyertem! :) :) :) :) :D :D :yeah::yeah::yeah::cool::cool:;);):oops::saber_kylo:

Egyenes kieséses volt. 4 kör. :)

A 3. körben majnem elrontottam. Persze nyerésre álltam, ellenségnek volt egy királya, nekem királynőm királyom meg egy bástyám. Majdem patt lett. :D már majdnem súrolta a bábu a mezőt. :D pattnál meg sorsolás mert nem volt idő újat játszani. Utána is lett volna esélyem hogy tovább jutok, de pont annyi arra is, hogy nem :D De aztán észrevettem, hogy ha abba a bizonyos mezőbe teszem a bábut akkor patt. Egyébként a döntő könnyebb volt mint a 3. kör. A másik ellenfélnek szerencséje volt hogy bejutott a döntőbe, de így is megizzasztott. :D

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok. Sajnos én már évek óta nem sakkoztam.

3 év után én is most játszottam először. :D

 

Köszi mindenkinek! :) persze, úgy kellett volna, hogy amíg nem rajtam a sor a darts-ban addig ping-pongozom és fordítva. Mindeközben pedig fejben tolom a sakkot. :D És persze mind a hármat meg kellett volna nyernem. :D

Amúgy majd holnap tesin nyomok egy jó ping-pongot az osztállyal. :D

 

Amúgy ha van valakinek kedve, játszhatunk a sakk.hu-n (mobilon is lehet tolni már a sakk.hu-t :D)

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

... meg darts-ra. (Még életemben nem darts-oztam, de szerintem a jelentkezők fele sem. :D)

 

Én szombaton indulok egy helyi amatőr versenyen... a múltkor is indultam, de ott sz@rrá vertek... :D:D

 

Most tovább akarok jutni a csoportból. Családi buli lesz, a gyerek is indul, de ő akár meg is nyerheti az egészet. Tud. :)

 

A sakkversenyt megnyertem! :) :) :) :) :D :D :yeah::yeah::yeah::cool::cool:;);):oops::saber_kylo:

 

 

Ehhez meg természetesen gartula! :clap:

Szerkesztve: - R2-D2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok, Rajmesz! :) Főleg a sakkért, mert az nem egyszerű (legalábbis nekem sosem ment igazán). A pingpong viszont jól ment, mint minden lakótelepi gyereknek, aki ezzel ütötte el az időt a játszótéren (nem volt még internet :D). Még apukám tanított meg rá, aki viszont anno a koleszben tanulta. Középiskolás koromban a kerületi iskolai bajnokságot is sikerült egyszer párosban a barátnőmmel megnyerni. Régi szép idők.. :)

 

A darts-hoz nem értek. Hajrá R2-D2!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! :) Grat neked is így nagyon nagyon nagyon utólag. :D

 

Egyébként sajnálom hogy mostanában nincs időm játszani. Régebben éjjel-nappal játszottam. Jó ez egy picit túlzás, de egy nap 4-5 menetet lezavartam. :D Úgy tűnik 3 év alatt azért nem sok felejtődik. Engem az anyám, papám.meg egy ált. iskolai tanárom tanított sakkozni. Az àlt. iskolai tanár már egy picivel komolyabb szinten oktatott, nem úgy mint anyum aki az "alapokat" :D Aztán amikor már kezdett megfordulni a kocka és már én vertem el többször a tanárom majd mégtöbbször, egyszer bemérgeskedett és lesöpörte a bábukat. :D kis csaló. :D

Érettségi után már lehet hogy újra elfogok kezdeni sakkozni, bár olyan intenzivitással biztos hogy nem. Egy nap 1 max 2 bőven elég (lenne).

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rajmesz gratula:) én baka voltam amikor utoljára sakkoztam. tudja valaki hogyan kell táblizni már azt is elfelejtettem ,édesapamnak most vettem szulinapjara egy szep faragott sakkeszletet szerintetek féloráig zon röhögtunk hogyes mik a tabli szabajai elfelejtettük:)))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még a lépéseket is elfelejtetted? :D

Most játszottam a sakk.hu-n csak ugye ott időre megy. Pedig már tök nyerésre álltam (ellenfélnek volt 250 pontja) csak összesen volt 30mp a saját játékidőmre, kapkodtam és patt lett. :D:( Ezért szeretek sakkóra nélkül játszani. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.