Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Sssszus, ez a cliffhanger.

 

 

Kölcsönkaptam DVDre írva .avi -ban a Terminátor 4-et. Hibás a file, nem hagyta magát másolni. Nézem korongról. Megnyitja, puffereli, 1:30:15 hosszúságú videóként megnyitja. Az a végszó, hogy "Majd meglátjuk". Szerintem az utoldó kb tíz perc maradt le.

BOSSZANT.

 

 

Edit: most 1:33:35-ig nyitja meg..... de ezen nem jutok túl. Valaki a maradékot át tudná küldeni valahogyan? Vagy nekem a youtube is megfelel.... egyszer akarom megnézni, de egyszer meg akarom nézni. :S

 

 

Így értelmetlen megnézni. Ha jól emlékszem Dzséjt írta hogy megkapod tőle kölcsön.

 

 

Most mentek el a vendégek. Gyerekkori legjobb barátom és családja voltak itt ,meg a húgomék. Mindkét családban van egy gyermek, akik egy idő után engem pécéztek ki, hogy a fotel mögül a fejemre üssenek. Úgy átéreztem milyen lehet apának lenni. :o :o :o Különben drágák voltak és aranyosak.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan. Hála az itteni nálam sokkal okosabb embereknek, jobban képben vagyok gazdaságilag, mint a két éven át tartó gazdaságtan órák után.

Szerintem mondjuk azt, hogy mindenkinek megvan a maga területe, amiről többet tud :o

 

És igen, Oldie, én biztos vagyok benne, hogy nem siránkozni és nyafogni fogok, hanem olyan munkám lesz, amiből tudok majd félretenni is. :o

Sok sikert hozzá :o Bár nekem is összejönne valami legalább fele ilyen :o

Akkor legalább fizetnék az önkéntesembe, így már évek óta "csak" van :o

 

Nagyon nagy arc az a tanár... 130 különböző országban járt, és olyan történetei voltak... meg akkora tudása... igazi TANÁR. Nagyon bírtam. :o

Erről eszembe jutott a saját vállgazd tanárom, óriási a fickó, szeretek hozzá órára járni, remélem, fog még más tárgyat is tanítani (mondjuk néhány órai beszólást kihagyhatott volna ma):

http://www.origo.hu/itthon/valasztas2010/k...ingatlando.html

 

Nagyon jó oldal!

 

Azaz be lehet telepíteni ide külföldieket, és akkor nem csak 3 millió munkavállaló lesz a késöbbiekben.

Azon már én is agyaltam, hogy lehetséges, munka akkor is kb. ennyi lesz. Egy ideig csökkenhet a munkanélküliség (feltételezve, hogy nem lesz bevándorlás), bár ez elég légből kapott dolog, szóval nem kevés agyalnivalót igényel.

 

Máshol is nyakig érő hó van? :o Itt tegnap este elkezdett szakadni, reggelre meg mindent ellepett. Legalább tíz centi lehullott.

Éjjel fél 1-re tisztes mennyiségű hó esett Budán, reggelre még fokozódott is. Majdnem bokáig érő latyakban galoppoltam le a villamoshoz, hogy suliba menjek. Itthon meg persze már nem látom, hogy mennyi esett, mert hó már nem látszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

egyszer akarom megnézni, de egyszer meg akarom nézni. :S
Ha mégse jönne le akkor keress rá a Guglival a "terminator salvation online" kulcsszókombinációval ami egy magyar oldalt is előhoz. Onnan két részletben meg lehet nézni szinkronosan ha megfelelően pufferelődik és ha van a gépen "divx web player" progi.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fenébe is, ez a konvertálásdi nem vált be. Az fps számot állandóan leredukálja a 20-as érték alá, hiába próbálkozok beállításokkal. Olyan meg nincs, hogy direkte ezt az értéket lehessen beállítani. Gondolom csak van valami professzionális program valahol. Alapvetően sajna az a gond, hogy a Blu-ray 24 képkockaszámmal dolgozik míg a DVD 25-tel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A vígjátékok egyik koronázatlan királya, gyermekkorom nagy nevettetője, a család kedvence...

Leslie Nielsen 84 éves korában elhunyt...Nyugodjék békében...

 

Leslie_Nielsen-r375028.jpg

 

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.