Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Hm... próbáld meg a vezérlőpult -> hardver -> egér résznél a "kerék" fülön átállítani az értékeket, hátha az helyrebillenti.

Mondjuk szerintem a görgő érzékelője a hibás (eleve rossz vagy csak koszos), mert szoftveres probléma esetén csak egy szoftverre korlátozódna (általában a böngészőre).

Szerintem is koszos, de meg lehet valahogy takarítani? Szét lehet úgy szedni az egeret, hogy ne legyen baja?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is adódott egy kis problémám, de ez szoftver jellegű. Telepítettem a MSN -re a "plus" elnevezésű kiegészítőt, erre iderakott nekem a böngészőbe MsgPLUS elnevezésű sávot. A plusot már eltávolítottam, de ez a sz*r nem tűnik el sehogy sem. Esetleg tudtok tanácsot adni, hogy lehetne kiirtani ezt a böngészőmből?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is koszos, de meg lehet valahogy takarítani? Szét lehet úgy szedni az egeret, hogy ne legyen baja?

Nem sok alkatrészből áll az egér, simán szétkapható az egész. Lehet, hogy a görgőd rosszul illeszkedik a foglalatában. Másrészről meg boldog szülinapot "kis taknyos". :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is adódott egy kis problémám, de ez szoftver jellegű. Telepítettem a MSN -re a "plus" elnevezésű kiegészítőt, erre iderakott nekem a böngészőbe MsgPLUS elnevezésű sávot. A plusot már eltávolítottam, de ez a sz*r nem tűnik el sehogy sem. Esetleg tudtok tanácsot adni, hogy lehetne kiirtani ezt a böngészőmből?

Engem a különböző mailfiókok beállításai kergetnek már az őrületbe, amikor állandóan össze akarja vonni az oldalakat és a személyes adataimra kíváncsi. :evil:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem sok alkatrészből áll az egér, simán szétkapható az egész. Lehet, hogy a görgőd rosszul illeszkedik a foglalatában. Másrészről meg boldog szülinapot "kis taknyos". :D

Köszi! :)

 

Ody, ha firefoxot használsz, keresd meg a menüsorban a "kiegészítőket" vagy valami ilyesmi, és ott el lehet távolítani. A régi mozzilán ez Eszközök - Kiegészítők volt, nem tudom, hogy nálad merre lesz, de valahol ott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! :)

 

Ody, ha firefoxot használsz, keresd meg a menüsorban a "kiegészítőket" vagy valami ilyesmi, és ott el lehet távolítani. A régi mozzilán ez Eszközök - Kiegészítők volt, nem tudom, hogy nálad merre lesz, de valahol ott.

Hogy én mekkora béna vagyok! :D Köszi Donát, sikerült. Erre gondolhattam volna előbb is. :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A RADEON X850 XT (Microsoft Corporation - WDDM) videókártya driveremet kellene frissíteni, de sehol nem találok rá a google-ban. Már vagy 10 programot leszedtem, de egyik sem az, amelyik nekem kéne. Ha valaki tudna dobni egy linket, azt megköszönném.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, megmondom őszintén, hogy erőforrásod elpazarlásának érzem (a munkáltatók részéről) a jelenlegi alkalmazásodat. Azt látatlanba megígérem neked, ha egyszer lesz egy vállalat, ahol én leszek a góré, és keresni fogok egy alkalmazottat olyan munkakörbe, ahol nem a gazdasági ismeretek, hanem a logika és a józan paraszti ész szükségeltetik, akkor te leszel az első jelöltem, még ha nem is Veszprém környéki állásról lesz is szó. :)

Teljesen egyetértek. :)

 

Dzséjt, azért gratula így is, legalább van munkád, nem is rossz, ahogy olvasom, aztán még bármi lehet, reméljük, hogy ez csak a kezdet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen egyetértek. :)

 

Dzséjt, azért gratula így is, legalább van munkád, nem is rossz, ahogy olvasom, aztán még bármi lehet, reméljük, hogy ez csak a kezdet. :)

Köszi!

Ez az egy dolog vigasztal, hogy legalább pénzt keresek. Amúgy már most baromira rühelem. Ez nem nekem való.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem semmi. Néha csak eszembe jut 2012. Ha az USA így folytatja akkor tuti államcsőd. És mive lők a vezetők ezért magával rántanak mindenkit a pénzügyi szektor összeomlik, mi meg készülhetünk egy Mad Max világra. :D

 

Donát. Mennyi esélye van az USA összeomlásának az elkövetkezendő években?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.