Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

De a pilóta sejthette volna, hogy műszerhiba, hisz azt az adatot kapta, hogy pár pillanat alatt 275 kts- ről leesett a sebesség 60 -ra!!! Ha ez így lett volna, mindenki felkenődik szélvédőre. Persze nem ez történt, szóval valami sejtésének kellett lennie a műszerhibáról. Főleg ha rápillantott a varióra, látta a magasságot és a műhorizontot. Érthetetlen a dolog.

 

Viszont az lehetséges, hogy az automata trimm dolgozott össze-vissza....és akkor már nehéz korrigálni.

Bizony, érthetetlen. Ilyen sebességvesztést már megérez az ember, így a pilótának nemhogy gyanakodnia, tudnia kellett volna, hogy műszerhiba. Én arra tudok még tippelni, hogy a pilóta megijedt/pánikba esett és ezért is kezdett egy a helyzethez képest érthetetlen manőverbe. A másik meg tényleg, hogy az auto trimm is bekavarhatott. Egy biztos, volt egy kis hiba, aztán jött a Titanic-effektus, és a sok kis hiba szépen katasztrófához vezetett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony, érthetetlen. Ilyen sebességvesztést már megérez az ember, így a pilótának nemhogy gyanakodnia, tudnia kellett volna, hogy műszerhiba. Én arra tudok még tippelni, hogy a pilóta megijedt/pánikba esett és ezért is kezdett egy a helyzethez képest érthetetlen manőverbe. A másik meg tényleg, hogy az auto trimm is bekavarhatott. Egy biztos, volt egy kis hiba, aztán jött a Titanic-effektus, és a sok kis hiba szépen katasztrófához vezetett.

Az A-330 -asoknál nem ez az első eset, hogy a pilot csövek jegesedésére panaszkodnak. Itt gyakorlatilag csak egy repülő zuhant le miatta...., holott egyébként tökéletes állapotban volt a gép.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megint rázendített az eső. A kora estit rendesen beszívtam. A bringát bent is kellett hagynom ,mert függönyszerűen esett.

Itt is eshetne újra, mert megdöglöm a melegtől. Lehet le kéne mennem a partra megmártózni (kár, hogy a hullámok viszont nagyok a szél miatt).

 

Az A-330 -asoknál nem ez az első eset, hogy a pilot csövek jegesedésére panaszkodnak. Itt gyakorlatilag csak egy repülő zuhant le miatta...., holott egyébként tökéletes állapotban volt a gép.

És gondolom ezzel a hibával is csak azután kezdtek foglalkozni, hogy az a gép természetellenes módon fogott talajt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És gondolom ezzel a hibával is csak azután kezdtek foglalkozni, hogy az a gép természetellenes módon fogott talajt.

Nincs kizárva. De már olvastam, hogy jó kis pereket akasztottak az Air France és az Airbus nyakába is. Gondatlanságból elkövetett emberölés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs kizárva. De már olvastam, hogy jó kis pereket akasztottak az Air France és az Airbus nyakába is. Gondatlanságból elkövetett emberölés.

Alap, főleg, ha tényleg panaszkodtak a hibára, ők meg a nagy pénzhajhászásban le se sz*rták. És kis szerencsével el is vesztik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alap, főleg, ha tényleg panaszkodtak a hibára, ők meg a nagy pénzhajhászásban le se sz*rták. És kis szerencsével el is vesztik.

Elvesztik. Általában ilyenkor fizetni szoktak, hisz ez által a presztízs nem sérül annyira.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megint rázendített az eső. A kora estit rendesen beszívtam. A bringát bent is kellett hagynom ,mert függönyszerűen esett.

Én épp futásból jöttem haza, szóval nekem pont jól jött. Jól is nézhettem ki meztelen felsőtesttel, rövidgatyában és napszemüvegben a szakadó esőben. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma reggel berakták a 3. műanyag ablakomat a nagyszobába. Igy most teljes a kollekció. Mindenhol van redőny és szúnyogháló. Mostanáig takarítottam a sittet de megérte. Most már mondhatom a napnak és a bogaraknak nyáron, hogy kívül tágasabb. :D Baromira örülök neki, bontottam is egy sört. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma reggel berakták a 3. műanyag ablakomat a nagyszobába. Igy most teljes a kollekció. Mindenhol van redőny és szúnyogháló. Mostanáig takarítottam a sittet de megérte. Most már mondhatom a napnak és a bogaraknak nyáron, hogy kívül tágasabb. :D Baromira örülök neki, bontottam is egy sört. :D

Gratulálok! Akkor jöhet a TV. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok! Akkor jöhet a TV. :D

 

Köszi. Mikor reggel elmentem behúztam mindegyik redőnyt és olyan sötét lett ,hogy alig találtam el az ajtóig. :D Nagyon reménykedem benne, hogy a tv meg lesz decemberben.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 éve ültettük a cseresznyefánkat, de már majdnem kivágtuk, mert 3-4 szemnél több sosem lett rajta. Erre most... tele van gyönyörű piros és már majdnem érett szemekkel, amelyek már most finomak és teljesen kukacmentesek permetezés nélkül. :D Ki kellett ezt várni. :)

 

Kedves fórumozók! Szeretnélek titeket megkérni arra,hogy lájkoljátok facebook-on a tablónkat itt:

Ágki, én megtenném, de nem vagyok fenn. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 éve ültettük a cseresznyefánkat, de már majdnem kivágtuk, mert 3-4 szemnél több sosem lett rajta. Erre most... tele van gyönyörű piros és már majdnem érett szemekkel, amelyek már most finomak és teljesen kukacmentesek permetezés nélkül. :D Ki kellett ezt várni. :)

Jó is az otthoni cseresznye :) 3 fánk is van, egymás után érnek, de ritkán kukacosak, ha igen, akkor megfigyelés alapján azért, mert túl sok eső esett. Elég fura, de máskor nem kukacosak, pl idén sem, és elég száraz tavaszunk volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.