Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

A fősoron max lehet TV helyett sör, vagy fordítva, de a sorában 0%, mivel minden Tescoban a sorok fixáltak, tehát ahol száraz árú van, oda csak száraz árú mehet, még nagy átépítés után is.

Pont elég az is, hogy egy hosszú hűtősoron az elejéről a végére kerülnek pl. a tejek, és így lehet keresgélni. Száraz áru esetén több sorral arrébb is akár. Marketing ide vagy oda, de eddig csak olyan emberrel találkoztam, aki utálta ezt az átpakolósdit.

 

Larry Hagman tegnap egy Dallasi kórházban elhunyt. :( RIP :(

Nyugodjék békében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma reggel már ott várt az 5 raklap árú a földes raktárban. Volt "segítségem" egy diák, akinek a gyakorlati helye van nálunk. Nagyon topa szegény, és a szemtengelyferdülése sem semmi, ha hozzám beszél (?) akkor kb. a neonokat nézni. Szerintem!

Ezek a délelőttös leosztások amúgy kemények, 4kor kelek, 3ra érek haza, semmi kassza, csak pakolás. De ma megkaptuk a törött mikulás csokikat, tele volt vele az étkezőben az egyik asztal, ettem is egy After Eight-eset, az a legdrágább! :)

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ennyi volt.

 

A köznéppel tudatom, hogy a "jedi tanács" összeült és felülbírálta azt, ami már anno meg lett szavazva. Névlegesen, hogy maradhatok. Ennyit arról, hogy itt egyenlőség van. Ez már akkor megbukott, mikor egyes mocskolódós, akasztós, reggel 2-3 óra környékén készült hsz, minden felülbírálat nélkül simán bent maradt. Vagy mikor az én általam belinkelt videó nem volt vicces, az azonban baromi nagy derülésre adott okot, mikor más felhasználójával két mod is belépett és "vicceseket" írogatott nekem. Azért ezek szerintem mindenki számára elgondolkodásra adnak okot.

Akárhogy palástoljátok, vagy törlitek amit írok, aki még el tudja olvasni, legalább arról tudjon, hogy itt mit nem szabad!

1. ne legyen egyéni véleményed, ha mégis van, SOHA, de soha ne világíts rá a logikátlan, szirupos, vagy nem tetsző részekre, mert máris nem vagy FAN. Érdekes megfigyelni, hogy egyes tagok szerint, minden CTW szál, illetve történet remek. Ezt valahogy nem tudom elhinni. Miért elégedik meg valaki annyival, hogy a kedvenc világából jelenik meg pár szereplő a monitoron, a történet, a fordulatok súlya, vagy a drámaiság miért áldozható fel ezért.

2. a 6 filmet feltétel nélkül kell szeretni, a szerelmi szálakkal, vicces karakterekkel és remek konfliktus kezelésével.

3. modnak illetve ivó pajtásainak ne mondj ellent, ha mégis számíts rá, hogy sértegetnek és ha visszasértegetsz, akkor felemlegetik a felsőbbrendűségüket

4. ha burkoltan is, de szeressed az agresszor népeket, ha mégsem szereted őket, ne szólalj fel ellenük, hiszen az SW-t is ők készítették, így ellent mondanál a 2. pontnak.

 

Jah és ha a gitáros zenéket szereted, az plusz pont, lehet egymást postjaira nyáladzani.

 

Sok embert megkedveltem, voltak jó arcok, meg olyanok is akikkel elszaladt a ló, vagy csalódtam bennük. Neveket nem írnék, mert vagy elbíznák magukat,vagy fekete listára kerülnének, mint megfigyelendő, terrorista személyek.

 

A mai napig nem értem ezt az alkalmazkodjunk másokhoz és erőltessünk egy viselkedés formát. Ez nem munkahely, nem a valós élet, ez egy internetes közösség. Itt sem a hangsúlyt, sem a szavak erejét nem lehet érezni. Persze lehet szájkaratézni, egyeseknek már kifejezetten jól megy. Főleg 3 sör után.

 

Ettől függetlenül azért sok érdekes és fontos infót megtudtam erről a világról, lehet a TCW mozifilmre rá sem bukkanok, vagy olvasok jó kis novellákat. Ennek ellenére, nem hiszem, hogy egy rajongói oldal feladata a fanatikus, minden rész és film tetszett tagokká való agymosás, még mindig tartom ahhoz magam, hogy egy ekkora univerzumban kell, hogy legyen szar minőségű film, OST, TCW, könyv, Anakinos vágódeszka,vagy R2 alakú szájfény. Olyan nincsen, hogy valami mindig tökéletes.

 

Ennyit akartam, gondolom a dolgok folynak tovább a maguk rózsaszín medrében, a nyáj megvédve, a gonosz eltüntetve.

 

shaak.jpg

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglepetten olvastam soraidat. Bizonyára feltűnt neked, hogy az utóbbi időben másként álltam hozzád. A szavazásra pedig, amit a saját nevemben indítottam ellened nem vagyok büszke, és egyéb kirohanásaimat is sajnálom már jó ideje... ennek ellenére sajnos mégis azt kell mondanom, hogy megint csak sikerült fonákul látnod a dolgokat. Bár nem tudom, hogy mi történt most, ami miatt "ennyi volt" ... az elmúlt időszakban kevésbé kísértem ezt figyelemmel, de azért az ebből a hsz-ből kitűnik, hogy mégiscsak Te vagy az, aki képtelen igazodni a többséghez... hisz a többségtől meg nem lehet elvárni, hogy egyetlen emberhez idomuljon. És mindig is ez volt a baj veled, illetve a bőségesen előjövő provokatív megjegyzések + hogy nem létezik más igazság, csak a tiéd. Ha valamit másképpen gondolsz mint a többiek azon túl lehet lépni úgy is, hogy nem mindig tied az utolsó szó. De általában erről volt szó itt tartózkodásod idején.

 

Isten veled!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi a tosz?

 

Sajnálom, hogy így döntöttél, személy szerint én bírtalak, próbáltam kívülről nézni a vitákat, sok esetben neked volt igazad, de kb. ugyanennyiben a többieknek is, ha mindketten engednétek, talán élhetnétek békességben egymás mellett :D

 

Azért kíváncsi lennék mi váltotta ki, hogy beülsz a mentőkabinba és lelépsz a hajóról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is sajnálom a döntésedet, nekem nem volt veled semmi bajom. Jó párszor, szerintem, igazságtalanul támadtak rád, de azt is el kell ismerni, hogy néha-néha a te hozzászólásaid is provokatív jelleggel íródtak, elég csak gondolni arra, amikor mellékesen egy-egy félmondattal beszóltál Frenkie-nek, amikor erre nem lett volna semmi szükség, hiszen ő már hozzád sem szólt. (Az meg, hogy megvédi magát, szerintem nem bűn, sőt).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem gondoltam volna hogy ma ennyire jó hírt fogok olvasni. Flórinál jobban nem idevaló embert el nem lehet képzelni.

 

Flóri: Az utolsó hozzászólásod alapján is tisztán látszik hogy nem fogod fel hogy ez nem egy átlagos internetes fórum. Itt sokan mondhatni baráti kapcsolatban vannak egymással, személyesen is találkozunk.

Majdnem 9 hónapig voltál itt, kaptál rengeteg esélyt de egyszerűen képtelen vagy alkalmazkodni. És igen ez egy rajongói fórum ahol nem szidjuk egyik részt sem.

Sok sikert a továbbiakban. Komolyan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Flóri, ha nem haragszol, én is mondanék pár szót.

Igen, tudom, nem teljesen korrekt, hogy beleszólok a "nagyok dolgába" és öszvisz 28 hsz-szel meg alig 5 hónapja tartó tagságommal itt osztom az észt, de úgy érzem, valamennyire rám is tartozik a dolog. Ugyanis ha jól emlékszem, engem is jól leosztottál már a legelső hszemnél, amiért azt merészeltem mondani, hogy mind a 6 részt ugyanúgy szeretem(de azért hozzátettem, hogy nálam is van egy sorrend, amit le is írtam az arra való topicba is, de úgy néz ki, ezt figyelmen kívül hagytad). Nem esett túl jól, és mást is leszóltál már ezért, és ezzel ellentmondasz annak, amit itt hangoztatsz. Most akkor ki nem nyilváníthat véleményt szabadon? Igen, előfordulhat, hogy mindegyiket ugyanúgy kedveljük, és főleg azért, mert minden egyes rész más és másért szerethető, és ettől még nem gondolom, hogy agymosott fanatikusok lennénk.Ez az egyik, a másik meg az, hogy itt valamit borzasztóan félreértettél. Senki az ég-világon egy szót sem mondott arról, hogy csak dicsérni lehet a részeket, és bármit, ami SW-szal kapcsolatos... ha jól emlékszem, vannak itt páran, akik nem igazán figyelik az EU-t, jómagam pedig a TCW-ért nem vagyok oda, s egy ideig az AOTC se tetszett annyira, de azt hiszem, mégse kapnák ezért leszólást senkitől, mert nem éreztetem, hogy mindez nem vélemény, hanem tény, amit mindenkinek el kell, vagy el kéne fogadnia. Egy "szerintem"-et sose szégyen hozzárakni a mondandóhoz... Arról van itt szó, hogy hogyan nyilvánítasz véleményt, plusz ha vmi nem tetszik, elég egyszer leírni, tudomásul vesszük, elfogadjuk, nem kell mindig újra előhozni a témát, s ha esetleg valaki visszakérdez, hogy most miért, indokold meg, stb. nem kell személyes sértésnek venni, vagy úgy, hogy nem tiszteljük a véleményedet, egyszerűen csak kíváncsiak vagyunk :) Egyébként ezeket leszámítva nekem egészen szimpatikus voltál, mert voltak nagyon jó gondolataid és volt pár vita is, amiben neked adtam igazat... pl. a zene témájában jónéhányszor, de sajnos az mindig is vitás téma volt, és szinte lehetetlen azt elkerülni még egy ilyen jó társaságban is. Viszont a sagával és a rajongásunkkal kapcsolatban egyáltalán nincs igazad, építő jellegű vitákra ugyanis vevő itt mindenki, csak a fikázásra nem.

Nem muszáj ezért most elrohanni, de ahogy érzed :) Attól meg semmiképp se leszel kevésbé őszinte, hogy kulturáltabban közlöd a véleményedet. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.