Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Fú de jó ez a kép, tök jó, hogy mindegyik szereplő nevet kapott. Én is kíváncsi vagyok, ki marad életben :) (egyről már lehet tudni biztosan, hogy meghal) Az újak közül Derrown nagyon jól néz ki

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívesen mindenkinek!

 

Én már nem reménykedek, lássuk be, tényleg felesleges. Az Ahsoka - Lux taktikát követem és igyekszem belenyugodni. Viszont annak ellenére, hogy az alapötlet nem igazán tetszik, baromira várom ezt a szálat, főleg ami a megvalósítást illeti. Furcsa lenne, ha a korábbi írásaim után én lennék az első, aki azt írná a rész topikjába, hogy "Hú, de jó rész volt!" :D Katie Lucas pedig talán a legalkalmasabb író a feladatra. Persze a sz*rból ő sem tud várat építeni, de mégis... van rá esély, hogy jól sül el. Hozzáállás kérdése. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha az ember elvonatkoztat az ötlet abszurditásától, és csak abba gondol bele, hogy újra láthatjuk Darth Mault, az egyik legizgalmasabb sztorira számíthat. Én már ebben a stádiumban vagyok, most már belenyugodtam, hogy ez lesz és kíváncsi vagyok, mit hoznak ki belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reménykedni én se reménykedek. Abban se hogy tetszeni fog: ez olyan illuzió számomra amire nagyon csekély az esély. Egyszerüen csak túl akarok esni rajta. Akárcsak a következő évados részeken is, amiben ezt a dramaturgiai vonatszerencsétlenséget tovább erőltetik.

 

Lok Durd: minden elvonatkoztatással együtt: ennél izgalmatlanabb sztorit elképzelni se tudok. Szavakat se találok rá mennyire nem érdekel mit csinál Darth Maul a Klón háborúban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit olyan valóság show feelingje van ennek a The Boxnak, nem? :) Bemutatják a játékosokat és utána kezdetét veheti a küzdelem. Már csak az hiányozna, hogy élőben közvetítsék a Konföderáció HoloNet hálózatán és még szavazni is lehet arra, hogy ki marad életben, cserébe értékes ajándékokat sorsolnak ki. :D

 

Kétségtelenül Derrown a legérdekesebb karakter közülük, elvégre talán ő a legegyedibb és olyan, akihez hasonlót még nem láttunk a Star Wars világában, a Wookieepedián is az ő bejegyzését szerkesztik a legtöbben, kétségtelenül nagyon érdekesnek találják. A többiek talán egy kicsit töltelék karakternek tűnnek. Twazzi pedig... Kicsit véletlen egybeesésnek tartom, hogy ő is frenk, ő is mesterlövész és ő is fejvadász és persze ő is nőnemű. Lényegében Rumi Paramita zöld kiadásban. Annak idején sokan a nézők közül nem tartották egyértelműnek Rumi Paramita halálát, de Dave Filoni végül megerősítette, hogy tényleg meghalt. Most simán vissza lehetett volna hozni. :) Buldugáról pedig csak annyit, hogy az előzetes alapján...

 

...Nem semmi, hogy Cad Bane képes volt őt megölni a kalapja miatt.

 

Jakoli és Mantu pedig már két korábban szerepelt karakternek az átiratai, konkrétan Greedóra és Chata Hyokira gondolok. Persze ez nem jelenti azt, hogy nem várom ezt az epizódot, hogy a viharba ne? Csak ennek az egésznek szintén olyan töltelék epizód szaga van, de biztos vagyok benne, hogy a jobbik fajta. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lok Durd: minden elvonatkoztatással együtt: ennél izgalmatlanabb sztorit elképzelni se tudok. Szavakat se találok rá mennyire nem érdekel mit csinál Darth Maul a Klón háborúban.

Pedig szerintem van benne bőven potenciál. Hogy reagál a kialakult helyzetre, hogy viszonyul a szereplőkhöz (főleg Obi-Wan-hoz és Sidioushoz) és mi a célja?

Ezek azért érdekes kérdések vele kapcsolatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig szerintem van benne bőven potenciál. Hogy reagál a kialakult helyzetre, hogy viszonyul a szereplőkhöz (főleg Obi-Wan-hoz és Sidioushoz) és mi a célja?

Ezek azért érdekes kérdések vele kapcsolatban.

Ezek téged komolyan érdekelnek? Ez ugyanolyan mintha kiderülne hogy az a Dooku, akit megölnek az ep.3-ban csak egy klón volt és később amnéziásan visszatérne majd az emlékei is helyrerázodnának... na vajon hogy reagálna Vader-re, a felkelésre stb. Maximum addig érdekes amig igy egymás között mint feltevést megvitatjuk, de egyébként csak olyan erőlködés mint amikor az egyik képregényben Maul és Vader összecsapott. Ahelyett hogy tényleg érdekes dolgokkal foglalkoznának: nyomozzanak a jedik a sereg után, a sithek után. Akármi. Ha pedig ki akarják fejteni, hogy halott szereplők mit gondolnak a későbbi eseményekről rittyensenek köré valami infinitive-t. Engem mondjuk nem érdekel, de akit igen megnézheti, de ne ezzel foglalkozzon már a sorozat, mert ez nagyon az alja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek téged komolyan érdekelnek? Ez ugyanolyan mintha kiderülne hogy az a Dooku, akit megölnek az ep.3-ban csak egy klón volt és később amnéziásan visszatérne majd az emlékei is helyrerázodnának... na vajon hogy reagálna Vader-re, a felkelésre stb. Maximum addig érdekes amig igy egymás között mint feltevést megvitatjuk, de egyébként csak olyan erőlködés mint amikor az egyik képregényben Maul és Vader összecsapott. Ahelyett hogy tényleg érdekes dolgokkal foglalkoznának: nyomozzanak a jedik a sereg után, a sithek után. Akármi. Ha pedig ki akarják fejteni, hogy halott szereplők mit gondolnak a későbbi eseményekről rittyensenek köré valami infinitive-t. Engem mondjuk nem érdekel, de akit igen megnézheti, de ne ezzel foglalkozzon már a sorozat, mert ez nagyon az alja.

Én is hülyeségnek tartom az ötletet, csak ha már ez a helyzet állt elő, megpróbálom élvezni. Nálam ez egy szinten van a Zillo szörnyes részekkel. Abszolút fölösleges sztori, amit csak azért találtak ki, hogy cool legyen. Mert ugye hogy jutott eszükbe Filoniéknak feltámasztani Mault? Az epI után egy csomó rajongónak az volt a baja, hogy Maul túl kevés játékidőt kapott, és kár volt kinyírni. Erre Davék, hogy örömet okozzanak a csalódottaknak, visszahozzák a halálból is, csak mert egyesek nem láttak eleget a coolságából. Ugyanaz, mint mikor az EU kihozta Boba Fettet a Sarlaac gyomrából, csak a mostani sajnos hivatalos álláspont, és még Lucas is rábólintott.

Úgyhogy én se rajongok az ötletért, de megpróbálom a jó oldalát nézni, vagyis, hogy újra láthatjuk Mault, aki lássuk be, tényleg túl kevés időt kapott a szereplésre eddig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre a szituációra két jó válasz is jöhetett volna: vagy kitalálnak egy hasonlóan cool karaktert (apropó: én már Savage-t is ilyen Maul pótlonak éreztem... cool volt, erős, brutál, ráadásul eléggé hasonlóan nézett ki... minek visszahozni mellé az igazi Mault? Ő nem elég Maulos?) Másik: csinálnak egy sorozatot Maul korai életéről, az első bevetéseiről. Akár csak pár részt. Még egész jó képregények is készültek ebben a témában, tehát van mi alapján elindulni. Ha egy LEGO-s különkiadásra tellett akkor akár ilyen komolyabb projektre is nyomhattak volna pénzt. Erre azt mondtam volna hogy ez méltó az SW-hez. Ez a válasz amit ők adtak -akkor hozzuk vissza Mault a halálból- már nem az.

 

És egy SW-től elvárom, hogy ne azért legyen jó, mert én vagyok olyan jó hogy szemet hunyok az ordas hibák fölött és nem veszem figyelembe, ha bénáznak. Elvárom, hogy tényleg alkossanak jó dolgokat, amik méltók a franchise nevéhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se értem, hogy Savage mellé minek visszahozni Mault. A többi dologban is egyetértek veled- Én csak próbálom optimistán felfogni ezt a kialakult helyzetet, mert megmásítani nem tudom.

 

Az a baj hogy nem, lehet optimistán felfogni. Ez annyira nonszensz hogy nincs rá szó. Pl Ha él(ami teljesen kizártnak kéne lennie hisz kettévágták) miért is nem kereste fel Sidioust hogy újra élek és Dooku papát nyírjuk már ki?

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

... (apropó: én már Savage-t is ilyen Maul pótlonak éreztem... cool volt, erős, brutál, ráadásul eléggé hasonlóan nézett ki... minek visszahozni mellé az igazi Mault? Ő nem elég Maulos?)

 

Ezzel tökéletesen egyetértek. Ugyanezt gondoltam, mikor először megláttam Savage-t.

Momdom magamban: "ekkora Maul klónt?!...nem túl erős ez egy kicsit...zabrak...dupla piros kard..és még átírják Maul életrajzát is, hogy ő biza a Dathomirról származik."

De gondoltam: "belefér, hisz Maul úgysem jöhet vissza." Azt' most itt van. Két tesó. Nahaggyatokmá'...

 

Ennek ellenére tetszett a szál, mert látványos fénykardcsaták voltak,Ventress története és a Dooku vs. Ventress vs. Savage mindenért kárpótolja az embert.

 

Úgytűnik Savage, mint Maul pótló kevés volt az alkotóknak, szóval kettős érzelemekkel, de várom az évadzárót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

WTF? Már azt hittem nem a Saga fórumon vagyok ezt a nyavalygást olvasva. Olyanok vagytok, mint a vérpistikék. Nem láttátok még az epizódokat, de már megy a nyifi-nyafi.

George, Katie és Dave. Ez a hármas a biztos siker arra, hogy nem lesz az évadzáró rossz. Csalódtunk már Dave-ben vagy Katie-ben? Nem. Ők tudják, mit miért csinálnak és ha már lement a rész és akkor írtok ilyet, akkor OK, de előtte...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj hogy nem, lehet optimistán felfogni. Ez annyira nonszensz hogy nincs rá szó. Pl Ha él(ami teljesen kizártnak kéne lennie hisz kettévágták) miért is nem kereste fel Sidioust hogy újra élek és Dooku papát nyírjuk már ki?

 

Amnézia.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem sem. Borzalmas. Még reménykedem hogy kamuznak.

 

Még mindig lehet klón.

 

Ezek téged komolyan érdekelnek? Ez ugyanolyan mintha kiderülne hogy az a Dooku, akit megölnek az ep.3-ban csak egy klón volt és később amnéziásan visszatérne majd az emlékei is helyrerázodnának... na vajon hogy reagálna Vader-re, a felkelésre stb. Maximum addig érdekes amig igy egymás között mint feltevést megvitatjuk, de egyébként csak olyan erőlködés mint amikor az egyik képregényben Maul és Vader összecsapott. Ahelyett hogy tényleg érdekes dolgokkal foglalkoznának: nyomozzanak a jedik a sereg után, a sithek után. Akármi. Ha pedig ki akarják fejteni, hogy halott szereplők mit gondolnak a későbbi eseményekről rittyensenek köré valami infinitive-t. Engem mondjuk nem érdekel, de akit igen megnézheti, de ne ezzel foglalkozzon már a sorozat, mert ez nagyon az alja.

 

Igaz. Vagy esetleg ennyi erővel olyat is lehetne csinálni, hogy Mace Windu túlélte az EP3-ban a karlevágást, Sidious áram sokkját, és azt az óriási zuhanást, aztán jöhetne vissza az élőszereplősbe.

 

 

Én is hülyeségnek tartom az ötletet, csak ha már ez a helyzet állt elő, megpróbálom élvezni. Nálam ez egy szinten van a Zillo szörnyes részekkel. Abszolút fölösleges sztori, amit csak azért találtak ki, hogy cool legyen. Mert ugye hogy jutott eszükbe Filoniéknak feltámasztani Mault? Az epI után egy csomó rajongónak az volt a baja, hogy Maul túl kevés játékidőt kapott, és kár volt kinyírni. Erre Davék, hogy örömet okozzanak a csalódottaknak, visszahozzák a halálból is, csak mert egyesek nem láttak eleget a coolságából. Ugyanaz, mint mikor az EU kihozta Boba Fettet a Sarlaac gyomrából, csak a mostani sajnos hivatalos álláspont, és még Lucas is rábólintott.

Úgyhogy én se rajongok az ötletért, de megpróbálom a jó oldalát nézni, vagyis, hogy újra láthatjuk Mault, aki lássuk be, tényleg túl kevés időt kapott a szereplésre eddig.

 

Boba Fett túlélése sokkal hihetőbb. Őt nem vágták ketté és rajta volt páncél.

 

Az a baj hogy nem, lehet optimistán felfogni. Ez annyira nonszensz hogy nincs rá szó. Pl Ha él(ami teljesen kizártnak kéne lennie hisz kettévágták) miért is nem kereste fel Sidioust hogy újra élek és Dooku papát nyírjuk már ki?

 

Együttérzek. Ennél még aTales 9 is elfogadhatóbb. Ott ugyanis utólag kiderült, hogy nem az igazi Maul jött vissza csak valami nagyon erős kivetülés.

De azért riasztó belegondolni, hogy ha egyesek, akik eddig minden TCW részt imádtak és így reagálnak, akkor hogyan fognak reagálni a kevésbé toleránsak, a fikázókról már ne is beszéljünk.

Elképzelhető, hogy drasztikus nézettség csökkenés elé nézünk. Vajon túléli ezt a sorozat?

 

Így száll hát sírba egy legendás mese. :(

 

Én még reménykedek. Várjuk ki a végét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem túldramatizáljátok.

 

Az alapszitu alapján, előre elkönyvelitek, hogy ez egy sz*r történeti szál lesz (megsúgom, ezzel a hozzáállással nem is fogtok pozitívan csalódni). Nekem sem tetszik az alap, mégis kíváncsian várom, hogy sül el... mert egyáltalán nem garantált, hogy rosszul. Félbevágták? Grievous eredeti teste olyan súlyosan roncsolódott, hogy, hogy néhány szervén kívül semmi nem maradt belőle. Annak túlélése mennyivel hihetőbb? Gyakorlatilag felrobbant az egész élőlény. Mault félbevágták, a fénykard azonnal összeforrasztotta a sebeket... a zuhanást meg kimagyarázzák, ahogy akarják. Ahogy arra is előálltak már egy ötlettel (lásd KisKósa spoilere), hogy miért nem emlékszik semmire, hol volt 13 évig. Válaszok mindig vannak, ha elég kreatívak vagyunk, az, hogy ezek kinek mennyire erőltetettek, már egyéni ízlés kérdése. Dooku azért sem jó példa, mert neki a fejét szelték le, amit esélytelen, hogy bárki túléljen, még egy ilyen technikai fejlettséggel rendelkező univerzumban is.

Ha ésszerűen hozzák vissza, úgy, hogy történeti szempontból legyen értelme és logikus maradjon a filmekkel szemben, nem biztos, hogy csapnivaló lesz. Sőt, én már egyre pozitívabban állok hozzá... annyira, hogy az már engem is meglep. De ahogy írtam, aki úgy áll hozzá, hogy "ez sz*r lesz, hatalmas marhaság" úgy, hogy nem is látta az epizódot, az ne csodálkozzon, ha valóban nem fog tetszeni neki.

Mellesleg szerintem a klón megoldás ritka ötlettelen húzás lenne. Inkább álljanak elő egyedi ötletekkel, még ha az sokakat meg is oszt.

 

Bár már rengetegszer szó volt róla, várjuk ki, amíg látjuk az epizódot, utána nyugodtan lehet véleményezni, mert akkor már lesz hiteles alapja. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky, értékelem az optimizmusodat, és nézni is fogom a sorozatot továbbra és élvezni is fogom ez biztos.

 

Csak ez már a sokadik olyan dolog, ami nem ellenkezik a filmekkel, mert nem mondják ki egyszer sem ep3-6ig, hogy Darth Maul NEM tért vissza, de egyszerűen számomra nem passzol a filmek szellemiségével. Eddig úgy voltam, hogy ez a sorozat a II. rész folytatása, és a III. rész előzménye, ehelyett a fejembe átkapcsoltam egy olyanba, hogy az SW világában játszódik és kész.

 

Ha jövő héten mész moziba, gondolom Te sem úgy nézed már az Ep1-et, hogy amikor Maul darabjai esnek le, azt gondolod, h "na és még ezt is túlélte".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem túldramatizáljátok.

 

Az alapszitu alapján, előre elkönyvelitek, hogy ez egy sz*r történeti szál lesz (megsúgom, ezzel a hozzáállással nem is fogtok pozitívan csalódni). Nekem sem tetszik az alap, mégis kíváncsian várom, hogy sül el... mert egyáltalán nem garantált, hogy rosszul. Félbevágták? Grievous eredeti teste olyan súlyosan roncsolódott, hogy, hogy néhány szervén kívül semmi nem maradt belőle. Annak túlélése mennyivel hihetőbb? Gyakorlatilag felrobbant az egész élőlény. Mault félbevágták, a fénykard azonnal összeforrasztotta a sebeket... a zuhanást meg kimagyarázzák, ahogy akarják. Ahogy arra is előálltak már egy ötlettel (lásd KisKósa spoilere), hogy miért nem emlékszik semmire, hol volt 13 évig. Válaszok mindig vannak, ha elég kreatívak vagyunk, az, hogy ezek kinek mennyire erőltetettek, már egyéni ízlés kérdése. Dooku azért sem jó példa, mert neki a fejét szelték le, amit esélytelen, hogy bárki túléljen, még egy ilyen technikai fejlettséggel rendelkező univerzumban is.

Ha ésszerűen hozzák vissza, úgy, hogy történeti szempontból legyen értelme és logikus maradjon a filmekkel szemben, nem biztos, hogy csapnivaló lesz. Sőt, én már egyre pozitívabban állok hozzá... annyira, hogy az már engem is meglep. De ahogy írtam, aki úgy áll hozzá, hogy "ez sz*r lesz, hatalmas marhaság" úgy, hogy nem is látta az epizódot, az ne csodálkozzon, ha valóban nem fog tetszeni neki.

Mellesleg szerintem a klón megoldás ritka ötlettelen húzás lenne. Inkább álljanak elő egyedi ötletekkel, még ha az sokakat meg is oszt.

 

Bár már rengetegszer szó volt róla, várjuk ki, amíg látjuk az epizódot, utána nyugodtan lehet véleményezni, mert akkor már lesz hiteles alapja. ;)

Griveous is hihetőbb. Belőle kiborgot csináltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Revan, én nem a hihetőségről beszéltem, hanem az okról, ami miatt visszahozták és az viszont teljesen ugyanaz. Mindkét karakternek az egyetlen fontos tulajdonsága az volt, hogy menők. A rajongók meg többet akartak belőlük látni, ezért mindkettőt visszahozták a halálból. És számomra amúgy hihetőségben is egy szinten van a kettő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az SW világában persze, hogy túlélhette Maul, itt nem arról van szó, hanem arról, hogy egyáltalán minek kell visszahozni a karakterét. Szerintem Savage karaktere alkalmas lett volna Maul-pótléknak, ha már annyira oda vannak érte (bevallom, én sose szerettem, a Sithek nagyon sok tulajdonsága nem volt meg a zabrakban).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj ezzel a Maul-témával, hogy alapot adnak a fikázók állandóan lesben álló seregének. Ha Maul valóban él, akkor még olyanok is rosszmájúan fognak nyilatkozni a részről, akik esetleg szerették eddig a sorozatot. Azt gondolom, ennyit nem ér egy "cool" karakter visszahozása a halálból. Annyi jó karakter van a filmekben, TCW-ben és az EU-ban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek Embo.

 

Az, hogy korábban megvédtem a sorozatot az nem azért volt, mert 110%-ban egyetértettem Maul karakterének "feltámasztásával", hanem csupán furának találtam azt, amit többen is mondtak, hogy emiatt dohatják az egész sorozatot majd a kukába. Persze mindenkinek szíve joga eldönteni mit és mikor dob a kukába, csak hirtelen fura volt. De abban Embonak teljesen igaza van, hogy ezzel a húzással a készítők maguk adnak táptalajt a fikázók hadának újabb fikarohamokra... illetve (és ez a nagyobb gond) az eredetileg SW kedvelő nézőket is komoly negatív csalódásként érheti a dolog (ha nem mutatnak valami egészen kiválót ezzel a történeti szállal)... ebben az esetben meg is értem teljesen a negatív véleményüket, de ugye ennek nem feltétlenül kell azt magában hordoznia, hogy a sorozat mehet a kukába)... ahogy látom a mostani reakciók kicsit nyugodtabbak, mint néhány hónappal ez előtt. :) Ami örvendetes.

 

Szóval kíváncsian várom mi fog kijönni ebből a Maul szálból... semlegesen állok a dologhoz, meglátjuk.

 

...aki úgy áll hozzá, hogy "ez sz*r lesz, hatalmas marhaság" úgy, hogy nem is látta az epizódot, az ne csodálkozzon, ha valóban nem fog tetszeni neki.

 

Ezzel teljes mértékben egyetértek! Sok esetben mozifilmekkel is így van. Sokan már az előzetes alapján a fent Sky barátom által idézett szösszenettel nyugtázzák azt a bizonyost (látatlanban nyilvánított véleményt? AZT!) Ha kötik az ebet a karóhoz és mégis megnézik a filmet a moziban (ami számomra talány, mert ha magamból indulok ki, ami engem nem érdekel azt meg sem nézem... és ha valamiről az embernek az előzetes infók és trailerek alapján a fent idézett szöveg ugrik be és szajkózza éjt nappallá tévé, akkor ugyan miért nézi meg az adott alkotást?... ki érti ezt... de az az esetek többségében valóban a saját szórakozását rontja el, mert kicsi a valószínűsége, hogy ilyen előítéletekkel pozitívan csalódjon)... szóval Sky, teljesen egyetértek. :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az SW világában persze, hogy túlélhette Maul, itt nem arról van szó, hanem arról, hogy egyáltalán minek kell visszahozni a karakterét. Szerintem Savage karaktere alkalmas lett volna Maul-pótléknak, ha már annyira oda vannak érte (bevallom, én sose szerettem, a Sithek nagyon sok tulajdonsága nem volt meg a zabrakban).

Ezzel én is így vagyok, de ha már meglépik (mert meglépik), igyekszem minél pozitívabban viszonyulni hozzá. Ez még nem egyenlő azzal, hogy minden sz*rt le lehet nyomni a torkomon. Ha majd az epizód bemutatása után negatív élményként élem meg a DM-ügyet, le fogom írni. Ahogy mindig le is írom, ha valami nem jön be annyira, vagy egyenesen nem tetszik az adott részben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, minden hozzáállás kérdése. Ettől függetlenül a valódi csalódás lehetősége simán benne van a pakliban, de ha már előre elkönyveljük a csalódást, valószínű, hogy valóban csalódni is fogunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.