Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Jó ez a klipp egész az utolsó másodpercekig. Ott lesz a horrorból horror-vigjáték. Szegénynek a kettévágással a cool hangja is odaveszett ahogy hallom.

Maul megőrült. Egy őrült nem hiszem, hogy nyugodtan cseverészik magában. Szerintem ez a hisztérikus hang jól is áll neki. Legalább nem pont olyan mint volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes klip, rendesen felkavarja a dolgokat.

Ez alapján azt mondanám, hogy ez bizony nem hús-vér Maul. De akkor minek a kibernetikus alsó végtag? Minek a többi infó, ami azt sugallja, hogy tényleg vissza fog térni? Újra elkezdtem reménykedni, bár jobban járnék, ha egyszerűen csak "semlegesen" várnám a záró 2 részt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maul megőrült. Egy őrült nem hiszem, hogy nyugodtan cseverészik magában. Szerintem ez a hisztérikus hang jól is áll neki. Legalább nem pont olyan mint volt.

Szerintem a totális csönd és a merev hulla fekvés állna jól neki. Viszont milyen állat lenne ez az elözetes ha a végén mondjuk Opress-t látnánk. Nulla izzadságszag maximum feeling.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt kell, hogy mondjam tetszett, tényleg hangulatos volt!!!

 

Ez semmit nem vett el az előítéleteimből, csak azt bizonyítja, hogy természetesen nyitott és meggyőzhető vagyok.

 

Nagyon szeretném, ha ez nem csak egy túlélés lenne, mert az lehetetlen, hanem az Erővel kapcsolatban van.

 

Más:

 

Mindenki mondja, hogy Maul milyen király karakter, és kár, hogy ennyit szerepelt. Ma vagyok túl a Baljós árnyakon, és nekem más a véleményem. Szerintem, Qui-Gon Jinn a SW egyik legjobb karaktere, és őt (tényleg őt nem a Fiút) szívesebben látnám/hallanám Yodával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a totális csönd és a merev hulla fekvés állna jól neki. Viszont milyen állat lenne ez az elözetes ha a végén mondjuk Opress-t látnánk. Nulla izzadságszag maximum feeling.

Opressel nehezen lehetne eladni egy Maul -os előzetest. :) Sokkal érdekesebb, hogy kivel fűtött be a kemencéjébe. :D Már csak a bordái látszanak. egyébként ez a bolygó az SW legelborultabb helyére máris pályázhat. Ehhez képest Mustafar egy virágos mező.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát akkor ezek szerint ezt jelentette az, hogy félig-meddig már megőrült Darth Maul. Szerintem nagyon hangulatos előzetes, látszik, hogy nagyon sok munkát fektettek abba, hogy az alapötlettel ellentétben ez a történetszál nagyon üssön. Katie Lucas írja és kétségkívül nagyon epic lesz. Akár még nagyon jól is elsülhet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Opressel nehezen lehetne eladni egy Maul -os előzetest. :)

Már arra akartam utalni, hogy az milyen király lenne ha az utolsó részekből egy az egyben kihagyják ezt a Maul-os zöldséget (nyilván már esélytelen). Opress tök jó karakter, a bolygó is jó. Kár a sok jó ötletért. A bolygó egyébként engem picit Mordorra emlékeztet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már arra akartam utalni, hogy az milyen király lenne ha az utolsó részekből egy az egyben kihagyják ezt a Maul-os zöldséget (nyilván már esélytelen). Opress tök jó karakter, a bolygó is jó. Kár a sok jó ötletért. A bolygó egyébként engem picit Mordorra emlékeztet :)

Engem meg a Raxus Prime-ra, ami EU-s cucc, de egyébként Lotho Minornak hívják. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A videó tényleg hangulatos, bár még így is jelentős fenntartásaim vannak a sztorival kapcsolatban. Hamarosan megláthatjuk, mi sül ki ebből az egészből. A bolygóról nekem is Mordor jutott eszembe, tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is találtam egy HD-s Rapidshare-es linket a theparadox-on

 

 

 

 

Úgy nézem ez elég gyors free userként 15 percet ír nekem, a többi meg 3 órát :lol:

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, hogy lehet, hogy rajtam kívül még senki nem írt a Crisis on Naboo-ról és lassan este 8 és felirat is órák óta van?

Gondoltam olvasgatok kicsit, de nincs mit. Nemigen volt még ilyen... :hmm:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, hogy lehet, hogy rajtam kívül még senki nem írt a Crisis on Naboo-ról és lassan este 8 és felirat is órák óta van?

Gondoltam olvasgatok kicsit, de nincs mit. Nemigen volt még ilyen... :hmm:

 

Amit én le akartam írni már leírtad :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, hogy lehet, hogy rajtam kívül még senki nem írt a Crisis on Naboo-ról és lassan este 8 és felirat is órák óta van?

Gondoltam olvasgatok kicsit, de nincs mit. Nemigen volt még ilyen... :hmm:

 

Ja tudom már!

A kemény mag ma 3D-zni volt és biztos még nem mindenki ért haza Pestrű!

Megvilágosodtam! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.