Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nagyon jó példája ez annak, hogy bizony a TCW nagyon messze van még attól az elismertségi szinttől, mint a filmek, még a prequel-hez viszonyítva is. Ha egy olyan mellékszereplő (mert lássuk be, hogy az), mint Chewie ilyen egyértelmű sikert arat a TCW legközpontibb karaktere felett, akkor az azért nagyon beszédes.

Ebben mi beszédes van? Nehogy már azt higgyük, hogy egy klasszikus trilógia TOP4 -es karaktert majd megver egy sorozat karakter! Ez nem a TCW népszerűségének hiánya, hisz kétlem, hogy aki Csubira szavazott az utálná a TCW -t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben mi beszédes van? Nehogy már azt higgyük, hogy egy klasszikus trilógia TOP4 -es karaktert majd megver egy sorozat karakter! Ez nem a TCW népszerűségének hiánya, hisz kétlem, hogy aki Csubira szavazott az utálná a TCW -t.

Ez nagyon így van, de a klasszikus trilógia hősei a prequel hőseit is aláznák bármikor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben mi beszédes van? Nehogy már azt higgyük, hogy egy klasszikus trilógia TOP4 -es karaktert majd megver egy sorozat karakter! Ez nem a TCW népszerűségének hiánya, hisz kétlem, hogy aki Csubira szavazott az utálná a TCW -t.

Szerintem pedig nagyon kevés olyan lehet, aki szereti a TCW-t, Ahsokát is, mégis Chewie-ra szavazott, mert őt jobban.

 

Lehet csak engem nem igazán nyűgözött le a vuki, de olyan fene nagy szerepe nem volt neki a klasszikus trilógiában sem. 1-2 vicces megmozdulás, néhány jobb jelenet, de ennyi. Szerethető, szimpatikus, de elég súlytalan. Kb. annyi szerepe van, mint Jar-Jar-nak a prequel-ben,

csak nem olyan idegesítő és népszerűtlen. :)

 

Ha a TCW-t vki a SW Saga szerves részének tekinti, akkor neki Ahsoka kb. olyan jelentőségű karakter, mint pl. Padmé, Leia vagy Han. Ha nem kifejezetten unszimpatikus neki a togruta, akkor aligha kérdés kire szavaz ilyen helyzetben.

 

Szóval az én értékelésemben az szavazott itt Chewie-ra, aki nem szereti/ismeri a TCW-t vagy nem szereti Ahsokát. Legalábbis ~95%-ban. (Csak mert lehet, hogy mégis vannak olyanok, akik mindkét szereplőt szeretik, csak a vukit jobban). Persze ez csak az én meglátásom. ;)

 

Ez nagyon így van, de a klasszikus trilógia hősei a prequel hőseit is aláznák bármikor.

Nem így tűnik az eredményekből. :)

Szerkesztve: - pb69
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem kell a TCW-t a filmekhez mérni, nem is ezért csinálták. Ennek az egész szavazásnak sem az volt a célja, hogy akkor nézzük meg melyik szegmensnek van a legtöbb rajongója...

 

Nem így tűnik az eredményekből. :)

 

Ha megnézed a továbbjutókat, akkor pont az ellenkezője jön ki. Persze ez annak is a függvénye, hogy kit kivel párosítanak össze...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem pedig nagyon kevés olyan lehet, aki szereti a TCW-t, Ahsokát is, mégis Chewie-ra szavazott, mert őt jobban.

 

Lehet csak engem nem igazán nyűgözött le a vuki, de olyan fene nagy szerepe nem volt neki a klasszikus trilógiában sem. 1-2 vicces megmozdulás, néhány jobb jelenet, de ennyi. Szerethető, szimpatikus, de elég súlytalan. Kb. annyi szerepe van, mint Jar-Jar-nak a prequel-ben,

csak nem olyan idegesítő és népszerűtlen. :)

 

Ha a TCW-t vki a SW Saga szerves részének tekinti, akkor neki Ahsoka kb. olyan jelentőségű karakter, mint pl. Padmé, Leia vagy Han. Ha nem kifejezetten unszimpatikus neki a togruta, akkor aligha kérdés kire szavaz ilyen helyzetben.

Én ezt nem így látom, de az igazságot megtudni sose fogjuk. :) Az, hogy neked annyira nem pálya Csubakka az egy dolog, viszont a rajongóknak nagyon is. Mondjuk nekem se a szívem csücske, így Ahsokára szavaztam. De ga pl. lett volna egy Ahsoka vs. Grievous meccs, akkor úgy Grivire szavaztam volna mint a huzat. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt nem így látom, de az igazságot megtudni sose fogjuk. :) Az, hogy neked annyira nem pálya Csubakka az egy dolog, viszont a rajongóknak nagyon is. Mondjuk nekem se a szívem csücske, így Ahsokára szavaztam. De ga pl. lett volna egy Ahsoka vs. Grievous meccs, akkor úgy Grivire szavaztam volna mint a huzat. ;)

Persze, mindenkinek más a véleménye és hozzáállása és ez így van jól. ;)

Csak arra gondoltam, hogy ha van két számomra szimpatikus karakter, akkor sokszor az alapján döntök, melyiküknek volt több emlékezetes jelenete, melyik váltott ki belőlem komolyabb érzelmeket, melyikük személyisége fogott meg jobban, stb.. Ez pedig nagyban attól függ mennyire fontos a karakter, mennyi szerepe van, mennyire van központban. És ebből a szempontból Chewie eléggé súlytalan.

Nyilván, ha mondjuk az egyik oldalon az abszolút kedvencem áll (mint pl. ma :)), vagy egy unszimpatikus figura, akkor nem kérdés a választás. Az egyéb (kevésbé érzelmi) megfontolások már csak akkor jönnek képbe, ha patthelyzet közeli állapot van.

 

Amúgy ekkora Grievous fant tisztelhetünk személyedben? :)

Egyébként szerintem is nagyon jól eltalált karakter. Megtestesíti mindazt, amit az ember egy ilyen gonosztól elvár. Parádés az egyensúly a velejéig romlott, de "inkognitóban" lévő Palpi, a megromlott áruló, ugyanakkor elegáns és arisztokratikus Dooku, ill. a nyíltan kegyetlen, brutális Gievous közt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abszolút megértem Ahsoka kiesését, nem borult rám rózsaszín köd, nem vagyok meglepve.

De ezen a szavazáson a TCW-os karaktereknél a szívemre hallgattam, nem az eszemre.

Hogy értsétek: végső győzelemre Obi-wannak szurkolok-a tcw csak megerősítette "a kedvenc" státuszát nálam,

és ennek ellenére a másik oldalon nem Jabbára szavaztam, pedig azzal gyengítettem volna a legfőbb esélyest Vader-t.

off: immár ott tartok, hogy egy R2 vs Vader lesz a finálé...

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abszolút megértem Ahsoka kiesését, nem borult rám rózsaszín köd, nem vagyok meglepve.

De ezen a szavazáson a TCW-os karaktereknél a szívemre hallgattam, nem az eszemre.

Hogy értsétek: végső győzelemre Obi-wannak szurkolok-a tcw csak megerősítette "a kedvenc" státuszát nálam,

és ennek ellenére a másik oldalon nem Jabbára szavaztam, pedig azzal gyengítettem volna a legfőbb esélyest Vader-t.

off: immár ott tartok, hogy egy R2 vs Vader lesz a finálé...

Pedig R2-D2 aztán baromira részletesen kidolgozott karakter, de tényleg... :D Maximálisan ironikusan persze. Bírom a kis droidot, aranyos, meg minden, de azért szerintem ennyire nem brillírozik, mint karakter.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eljött a napja, hogy a "this is madness"-ben az utolsó bentmaradt tcw karaktert megsegítsük.

Nem tudom fair javaslat-e de aki tudja legyen kedves szavazattal(szavazatokkal) tolja kicsit Ahsoka szekerét.

Mutassuk meg, hogy van(volt/lett) helye a Saga-ban a lánynak és ílymódon a sorozatnak!

 

Hol lehet szavazni? Linket nem adtál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Link, de rá csak kedden lehetett szavazni, most már Obi-Wan vs. Yoda, illetve Darth Vader vs. Jabba meccsek folynak, illetve érnek lassan véget.

 

Igen lassan itt már nem is illik erről beszélni, hisz az off...hol folytassuk?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, mennyire ontopic Filoni új rádióinterjúja, illetve az arról szóló cikk. Amiből számomra sok érdekes dolog nem derült ki, csak annyi, hogy még csak találgatják, miről szóljon az új sorozat, illetve, hogy a szavaiból már nem érzek ki olyan felhőtlen optimizmust, mint egy-két hónappal ezelőtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No igen, elvileg lesz valami sorozat majd. Nagyon az elején járnak, szóval év/évek múlva esetleg lehet bemutató. Viszont az pozitívum, hogy Filoni úgy tűnik mégis marad a fedélzeten.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volna egy javaslatom: mi lenne ha a TCW-s szavazás után küldenénk Filoni-nak egy fórumos kollektív levelet az összes szavazás nyerteseinek listájával, és egy pár soros üzenettel mindenkitől, aki szeretne írni?

Ha megírod, mehet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha megírod, mehet. :)

Természetesen vállalom, de az csak így utólag jutott eszembe, hogy hogyan is juttatnánk el hozzá? E-mail? FB? Nemtom mennyibe kerül postával levelet küldeni az USA-ba, de talán az volna a legjobb formátum az ilyesmihez. :hmm: Valaki ki tudna segíteni a postai tarifákkal?

A másik kérdés van olyan aki, szeretne ilyen módon üzenni? Mert egy ilyen levélnek tényleg úgy lenne értelme, ha legalább négyen-öten üzennénk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy elég jól sikerült videó, nekem főleg az utolsó harmada tetszik. :)

 

Ezeket a pillanatokat már nem veszi el tőlünk senki...

más: A sziget zenéje mindig üt. Még Cameron is lenyúlta az Avatar első traileréhez. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép videó és egyben szomorú videó. Továbbra sincs semmi hír az esetleges folytatások felől. Kicsit úgy érzek most a TCW -vel kapcsolatban, mint anno az EPIII után. Üresség van bennem. Ráadásul mostanában a rajongásom másik tárgya került előtérbe, így alig foglalkozok ezzel. Talán majd ha lesz valami fejlemény. Ülepedni kell a dolgoknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép videó és egyben szomorú videó. Továbbra sincs semmi hír az esetleges folytatások felől. Kicsit úgy érzek most a TCW -vel kapcsolatban, mint anno az EPIII után. Üresség van bennem. Ráadásul mostanában a rajongásom másik tárgya került előtérbe, így alig foglalkozok ezzel. Talán majd ha lesz valami fejlemény. Ülepedni kell a dolgoknak.

 

A DM? Csak nem új album van?

szerk.: De van ám! Be is pótolom gyorsan!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jól összerakott videó. Sokatok érzésével értek együtt, teljesen más minden mióta kihűlt a TCW helye. Mondanám, hogy búvalb*szott helyzet egy rajongó számára, ezt jól mutatja, hogy sokkal kevesebbet írunk már ide. :(

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis pozitívum:

 

Április 15-től indul a TCW 5. évadja a Cartoon Networkön. Mindennap 20:15-től. Az egész kezdőlapuk tele van nyomva TCW dizájnnal. Tetszetős. :)

 

Itt egy előzetes a "Feltámadás"-ból.

 

Nekem személy szerint furcsa volt így most magyarul látni egy jelenetet. Kicsit az eredeti angol színvonalhoz képest néhol... hát hogy is mondjam gyerekesnek tűnik, de azért jó. Maul hangja most már nem Rajkai Zoltán, pedig szerintem ő jobban illet hozzá, mint a jelenlegi hangja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.