Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Revenge Web-Dl 720p

 

 

 

 

JAAAAAJ Véget ért az évad :cry:

Szép munka volt :clap::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogy Revan. Légy már kicsit rugalmasabb. :P:D Az 5. évad lesz a legdrámaibb és a legizgalmasabb. Az 5. évad után Filoni majd azt mondja, hogy a 6. évad pedig még sokkal izgalmasabb és drámaibb lesz. (És hát aszem az elmúlt évadok bebizonyították ezt a tendenciát.)

 

Igen tényleg valószínűleg tényleg így lesz. :)

 

A hatodik az utolsó évad is lehet egyben.

 

Szerintem ez lenne a legjobb.

 

Remélem nem, hanem elmennek 8 évadig.

 

Én remélem addig azért nem mennek el. Elég ebből a sorozatból 6 évad. Estleg 7, de annál több nem kell. A jóból is megárt a sok. Inkább fejezzék be ezt a sorozatot . Aztán indítsák el az Underworld-öt. Vagy akár csináljanak egy másik animációs sorozatot. Például a klasszikus trilógi idejáből. Lehetne a cím mondjuk The Glactic Civil War.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

...akár csináljanak egy másik animációs sorozatot. Például a klasszikus trilógia idejéből. Lehetne a cím mondjuk The Glactic Civil War.

 

Vagy csak símán Civil Wars. És érződne is, hogy kikkel van dolgunk megint. Egyébként szívemből szólsz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom hogy szóba hoztátok e már de ez nekem a Brothers-ben tűnt fel.Maul egyik hosszabb, kivehető mondata az amit a Fiú mond rágcsáló formájában Ahsokanak.Úgy kezdődik hogy "The chains....the chains are the easy part" vagy valahogy így.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom hogy szóba hoztátok e már de ez nekem a Brothers-ben tűnt fel.Maul egyik hosszabb, kivehető mondata az amit a Fiú mond rágcsáló formájában Ahsokanak.Úgy kezdődik hogy "The chains....the chains are the easy part" vagy valahogy így.

Üdv itt Merr-Sonn! :D

Észre vettük, de az egyes epizódokkal kapcsolatos megjegyzések ide tartoznak, a megfelelő topikba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, azt hiszem Sam Witwer nyilatkozta azt, hogy a sorozat utolsó két része olyan volt, mint az apokalipszis most. Tényleg valóban nagyon hasonló nyomott hangulata volt, főleg a Brothersnek.

 

Egyébként most már valóban sikerült leomlasztani bizonyos falakat a sorozaton belül, végre nincsen szerencsétlen Jar Jar Binks meg harci droidok, a képi világ is egyre fantasztikusabb.

 

Maul ezalatt a 20 perc alatt többet beszélt, mint az egész baljós árnyakban, egyébként még jó, h nem ray park adta a hangját hozzá, mikor már az eredeti filmváltozatban sem ő volt a hangja. Viszont félek, h Savage Opress kezd kicsit háttérbe szorulni, pedig szerintem még több potenciál is van benne, mint Maulban, érdekes karakter nagyon, Cad Bane mellett az egyik legjobb, szerintem biztos, hogy lesz majd egy nézeteltérés közte és Maul között.

 

Mivel Palpatine az egész szériában nem sokat szerepelt (főleg, mint sith nagyúr nem), el tudom képzelni, hogy a sorozat végén lesz egy sidious-talzin-párbaj, nem lenne rossz. De akár Yodát és Dookut is el tudom képzelni Talzinnal harcolva, bár Yoda eddig még nem sokat találkozott vele, Dooku pedig már túlságosan sokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom Filoni egy efféle kritikus találkozást, párbajt is értett azalatt hogy az 5. évad lesz a legdrámaibb eddig.De hogy ki-kivel miért az még eléggé csak a rajongók fantáziájára van bízva.

Az biztos hogy legalább annyira fogjuk várni ezeket a kifejleteket mint a Maul visszatér témát és nagyot fog szólni a végén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen elég sok a kérdőjel például a Halálőrség minden eddiginél nagyobb szerepe, Ahsoka drámai fordulata, a 66-os parancsba való betekintés és persze a Maul megjelenése által keltett reakciók mögött.Remélem hamar dobnak majd egy teasert mert igy megörjítenek mindket :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na tegnap ígértem a 4. évad legjobbjai topicban, hogy lassan elkészül a 4. évados dvd-borító-belső-méretű kicsinyített epizód érdekességek.

 

Ezúton köszönom én is Norbi-nak és Ody-nak az egész évados munkáját.

 

Remélem nem tartjátok haszontalan kontárkodásnak ezt a kis anyagot:

ep leírások és érdekességek 4. évad.zip

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.