Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az utóbbi Maul részekhez képest milyen volt a színvonal?

Teljesen más a kettő. :) Egyértelmű, hogy a két legérdekesebb és legjobb szálat hagyták a végére.

 

Ez azoknál csilliszor és billioszor jobb.

Maradjunk annyiban, hogy ígéretes. Ha tartja a színvonalat, akkor talán lesz olyan jó, mint a Maul szál. ;) Ez a csillió meg billió, plusz szorozva végtelennel, elég Blikk -es íz. Kell ez?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maradjunk annyiban, hogy ígéretes. Ha tartja a színvonalat, akkor talán lesz olyan jó, mint a Maul szál. ;) Ez a csillió meg billió, plusz szorozva végtelennel, elég Blikk -es íz. Kell ez?

Hát olyan nagy számot nem tudok, ami mutatná mennyivel jobb a Maulosnál ugyhogy lelkesedésemben ezekhez nyúltam :( Esetleg fényévekkel lekörözi? Ilyet a Blikk biztos nem ír.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem semmivel se jobb a Maul -osnál, na most akkor mi van?

Nem értelek. Mondtam én, hogy ne így legyen? Csak leirtam a véleményemet. Szerintem sokkal jobb, szerinted nem, Sky meg majd kialakit talán egy harmadik véleményt. Nem látok ebben problémát. Alább csak a saját nézőpontomat osztottam meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új rész 5 csillagos és keveset mondtam, de Palpatine fizikai megjelenésénél és kardozásánál semmi nem lehet jelentősebb. :D Nem ebben az évadban, hanem az eddigi összes TCW rész közül a legjobb, legjelentősebb rész Palpatnie CSÁSZÁRHOZ tartozik. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értelek. Mondtam én, hogy ne így legyen? Csak leirtam a véleményemet. Szerintem sokkal jobb, szerinted nem, Sky meg majd kialakit talán egy harmadik véleményt. Nem látok ebben problémát. Alább csak a saját nézőpontomat osztottam meg.

Egyszerűen csak nem ezt a színvonalat szoktam meg tőled. :) Kb. olyan volt, mintha valaki beesett volna a filmbuzi fórumáról, és ír egy hszt-t... Nem a véleménnyel van a bajom tehát, hanem egyszerűen nem ezt a színvonalat szoktam meg tőled. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszerűen csak nem ezt a színvonalat szoktam meg tőled. :) Kb. olyan volt, mintha valaki beesett volna a filmbuzi fórumáról, és ír egy hszt-t... Nem a véleménnyel van a bajom tehát, hanem egyszerűen nem ezt a színvonalat szoktam meg tőled. :)

Hát én se lehetek mindig tökéletes: néha nem a megfelelő és elvárható színvonalban lelkesedek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt van egy kis spoiler az elkövetkezendő két részről, csakhogy megkönnyítsem a várakozást :evil:

 

 

To Catch a Jedi

"On the run in the underworld, Ahsoka makes a bargain with Asajj Ventress while hunting for proof of her innocence."

 

The Wrong Jedi

"With Ahsoka on the run, Anakin, who continues to believe in Ahsoka's innocence, hunts for the truth."

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként érdekes, mennyire megszoktam már ilyen rövid idő alatt a spoilermentességet. Egyáltalán nem okoz olyan kínt megállni a kattintást, vagy az előzetesek megnézését, mint 1-2 hete. :) Hosszabb távon szerintem mindenképp megéri ez az "életmód".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudja valaki véletlenül mikor kezdik el magyarul vetíteni a CN-en?

Ha véget ér angolul, akkor tervezem megkérdezni az előző évekhez hasonlóan.

Amúgy március-április szokott lenni a kezdés.

Remélem megint úgy lesz, hogy heti 5 résszel száguld majd a dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha véget ér angolul, akkor tervezem megkérdezni az előző évekhez hasonlóan.

Amúgy március-április szokott lenni a kezdés.

Remélem megint úgy lesz, hogy heti 5 résszel száguld majd a dolog.

Én is azt gyanítom, hogy így lesz. Bár még élt bennem a remény, hogy talán visszatérnek az első és a második évadnál alkalmazott módszerhez, amikor még az aktuális évead amerikai vetítésének vége fele elkezdődött a magyar.

Továbbá azt is remélem, hogy a CN egyben vetíti le. Állítólag a Transformers: Prime című rajzfilmsorozatnál a 2. évadnak csak az egyik felét vetítették le, azután jó fél év szünetre rá jöttek az évad maradék részei.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a TCW lazán veszi az öregedést, ezért is nem kell idegeskedni Boba Fett későbbi felnőttes megjelenésén sem. Már a sorozat kezdetén azon voltam, hogy kár számolni az éveket, mert a TCW nem tartja be (lazán veszi) az időt. Yularen is öregedett vagy 20 évet.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki egyik pillanatról a másikra megőszül az evidens, hogy 20 évet öregedett? Egyik régi tanárom is a komoly stressz miatt őszült meg teljesen hetek (!) alatt. Yularennel is előfordulhatott, főleg egy igen aktív háborús időszakban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki egyik pillanatról a másikra megőszül az evidens, hogy 20 évet öregedett? Egyik régi tanárom is a komoly stressz miatt őszült meg teljesen hetek (!) alatt. Yularennel is előfordulhatott, főleg egy igen aktív háborús időszakban.

 

Nem evidens....baromság. Nyilván nem öregedett 20 évet, csak öregítettek rajta egy csomót, amivel nekem nincs problémám, mivel ezt a részt könnyen veszi a TCW. Csak tudom, hogy valakik betegesen számolgatják a napokat, heteket hónapokat, hogy a TCW részek mennyi időt is ölelnek fel pontosan és teszik azt teljesen és totálisan feleslegesen, amit jól példáz Yularen öregedése és még jobban fog példázni Boba Fett feltünése. Az meg nyilvánvaló, hogy Yularen nem a stressz miatt öregedett meg. Úgy értem, senki nem fogja azt kitalálni, hogy Yularen élete csupa feszültség és emiatt kellett új modelt kapnia. Egyszerűen ez egy mesefilm, amiben a korlátok sokkal jobban ki vannak tolva és van, akik mindenre magyarázatot vár, arra is, amit felesleges magyarázni. Nem kell mindent betegesen magyarázni...! :nana:

 

Ezért utálom néha az EU-t, mert mindent meg akar magyarázni.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nincs azzal semmi gond, ha egy lelkes rajongó logikailag is meg szeretné magyarázni szeretett univerzuma eseményeit. ;) Yularen őszítésével nyilván az idő múlását szerették volna érzékeltetni. De hogy az őszülés nem jelent feltétlenül éves ugrásokat, az biztos. Egyébként, ennyi erővel az SW-ben nem tudhatjuk, kire milyen biológiai szabályok érvényesek... így minden további csak szőrszálhasogatás, aminél szerintem egészségesebb dolog, ha valaki mindent meg szeretne magyarázni, hogy passzoljon az általa kialakított képbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.