Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ne csináld már Ody...nem volt itt utolsó pillanat, a Hasbro egy éve jelezte, hogy nem lesz 6. évad...könyörgöm, az egész TCW akciófigura vonal törölve lett 2013-ra. Semmiféle utolsó pillanatos döntésről nincs itt szó, minden óramű pontosan zajlik, minden előre le van vajazva. Még szép, hogy a kereskedelmi partnereket nem az utolsó héten értesítették...halihóó Hasbro, holnaptól nincs TCW, te se gyártsál figurákat. Akkora per lenne belőle, ha a partnereket nem értesítették volna már a kereskedelmi év végén, mint a huzat.

Én is ezt mondom, hogy már korábban eldőlhetett. Bár annyira korán nem mint írod, hisz akkor miért csináltak több részt a kelleténél? Ráadásul az egész évadot úgy írták volna meg, hogy lezárnak mindent. De erről szó sem volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is ezt mondom, hogy már korábban eldőlhetett. Bár annyira korán nem mint írod, hisz akkor miért csináltak több részt a kelleténél? Ráadásul az egész évadot úgy írták volna meg, hogy lezárnak mindent. De erről szó sem volt.

Hát igen akkor eleve ezek az állitolagos plusz részek se kellenének. A Disney-nek valszeg még jobban is jött volna ha jóval előre tudják, de ez aligha volt így.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is ezt mondom, hogy már korábban eldőlhetett. Bár annyira korán nem mint írod, hisz akkor miért csináltak több részt a kelleténél? Ráadásul az egész évadot úgy írták volna meg, hogy lezárnak mindent. De erről szó sem volt.

 

Egyszer írtam, hogy szerintem a részek gyártásánál más számítást használnak, mint amit mi ismerünk. Mivel a szezonok nagyon keverve vannak, az én teóriám, hogy egy évad nem 22, hanem legalább 30 részből áll. Aztán egy programtervező szépen átnyálazza az egészet, és szanálja (későbbi évadokra hagyja azokat) amik a tervbe nem illenek bele. Szerintem a 6. évad nincs készen, csak az 5. évad eredendően több mint 22 rész. Teljesen értelmetlen ez az évados felosztás, ugyanis annak csak a TV szemeszterek miatt van jelentősége, de a tényleges munkánál valójában nincs. Ahogy a munkahelyünkön mi is egész évben melózunk, nem tartunk szünetet, termelünk mint a barom. Egy élőszereplős sorozatnál bizonyosan máshogy működik a dolog, de egy animációs produktum esetében az év 365 napján mehet a gyártás, függetlenül a szinkronszinészek elérhetőségétől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én rendkívül csalódott vagyok. Nem ezt vártam a Disneytől. :S Ha van egy sikeres és nyereséges sorozat, akkor azt minek is kell leállítani? Az SW:CW olyan új magasságokba emelte az SW világot, hogy ez kihat a későbbi mozifilmjeik sikerére is. Szóval nem értem az üzletpolitikájukat. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én rendkívül csalódott vagyok. Nem ezt vártam a Disneytől. :S Ha van egy sikeres és nyereséges sorozat, akkor azt minek is kell leállítani? Az SW:CW olyan új magasságokba emelte az SW világot, hogy ez kihat a későbbi mozifilmjeik sikerére is. Szóval nem értem az üzletpolitikájukat. :S

 

A Disney kinevezett valami embert, akinek az lesz a feladata, hogy a Star Wars 2015-ig ne legyen túlhájpolva...nem is tudom, a TFN-en megírták a nevét. A faszi nyilatkozott is, hogy Ő teljes erején azon lesz, hogy a munkáját ellássa. Ez ilyen kapitalista new age filozófia....ha egy ideig éhezel, a végén majd többet kérsz enni. Bullshit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszer írtam, hogy szerintem a részek gyártásánál más számítást használnak, mint amit mi ismerünk. Mivel a szezonok nagyon keverve vannak, az én teóriám, hogy egy évad nem 22, hanem legalább 30 részből áll. Aztán egy programtervező szépen átnyálazza az egészet, és szanálja (későbbi évadokra hagyja azokat) amik a tervbe nem illenek bele. Szerintem a 6. évad nincs készen, csak az 5. évad eredendően több mint 22 rész. Teljesen értelmetlen ez az évados felosztás, ugyanis annak csak a TV szemeszterek miatt van jelentősége, de a tényleges munkánál valójában nincs. Ahogy a munkahelyünkön mi is egész évben melózunk, nem tartunk szünetet, termelünk mint a barom. Egy élőszereplős sorozatnál bizonyosan máshogy működik a dolog, de egy animációs produktum esetében az év 365 napján mehet a gyártás, függetlenül a szinkronszinészek elérhetőségétől.

 

Ezt a teóriámat erősíti, hogy a Jedi padavanos részek nem szerepeltek az 5. évadban, de azokat nem is a 6. évadra tervezték. Tehát több mint 22 résszel számolnak egy évadon belül, ráadásul a trailerben szerepelt Embo, Clovis, tehát azt a szálat SEM a 6. évadra készítették, magyarán egy évad több mint 22 rész.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos én már szinte 100 %-ra vettem egy hete hogy vége van pont az utolsó rész vége miatt és az hogy Filoniból semmit sem sikerült kihúzni a 6. évadról(aza ő már régóta tud a kaszáról csak nem beszélhetett) . Hát bekövetkezett. Azon a véleményen vagyok akik csúnyának találják ezt a lépést. Ez egy több milliós rajongótáborral rendelkező sorozat ami egy legendára épül. Én most úgy érzem hogy egy írdatlan bakanccsal arcon csaptak majd utána segítenek egy kicsit és újra nyakon vernek. Megy saz össze-vissza hadoválás , a mellébeszélés. Mondjuk Filonitól nem vártam mást folyamatosan hazudott a TCW alatt. Soha nem teljesült amit igérgetett. Ma már úgy érzem iszonyatos baklövés volt eladni a Lucasfilmet. Azóta csak a pusztítás van. Minden értéket lerombolni, elásni.

Hogy mi lett volna a korrekt? Tavaly októberben(a vétel után) a Disney fejeseknek kiállni a nyilvánosság elé és elmondani hogy a 6. évaddal vége lesz a sorozatnak és urambocsá egy másfél órás film még zárásnak melynek a vége az hogy Anakin és Obi-Wan indulnak Coruscantra és minden szálaz lezárnak. De ez a ködösítés és ocsmány hazudozás végtelenül szánalmas egy világcégtől és még gyáva is. Ha már emberek szórakozását teszik tönkre akkor tegyék becsülettel.

 

 

Zééé: Tőled mélységesen elnézést kérek. Amikor írtad néha milyen a Disney ,nem igazán hittem benne. Most látni milyen pénzéhes nyomorul társulat vezeti ezt is akiket csak a profit érdekel. Ezt is valami marketinges találta ki hátha az emberek majd nem nézik a TCW-t akkor az EP7-en fognak agyalni, mert akkor 28 dollárral több jön be a bevételből.

 

Szóval roppant csalódott vagyok, nagyon szerettem a sorozatot pont azért amiért Ody. Maga volt az sw.

 

Ja és innentől nem érdekel az EP7 sem. Ilyen áron nem kell.

 

Viszont a legrettenetesebb kérdést senki még itt nem tette fel. Tudnillik ennek a döntésnek van egy vonzata is szerintem. Ha holnapig nem teszi fel senki ,majd én megteszem.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem, hogy kezd magával ragadni a Sötét Oldal, ahogy így felsoroltátok a leálított SW projekteket... Pedig én örültem, hogy a Disney megvette az SW világot, mert azt hittem, hogy majd még több lábon fog állni a franchise és így ki tudnak szolgálni régi és új rajongókat, RPG-t játszókat és EU-t ellenzőket és pártolókat. Erre mit kapunk? Teljes hátraarc és csak a bűvös SW VII. Hmmm...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és innentől nem érdekel az EP7 sem. Ilyen áron nem kell.

 

Viszont a legrettenetesebb kérdést senki még itt nem tette fel. Tudnillik ennek a döntésnek van egy vonzata is szerintem. Ha holnapig nem teszi fel senki ,majd én megteszem.

Az a baj, hogy ezzel inkább elfordulok az SW -től. EPVII? Hol van az még? Egy deka infó nincs róla. Aki olyan áron akarja feltüzelni a lelkesedést az SW iránt, hogy SW -t szüntet meg, az vagy hülye, vagy végtelenül üzleti érzelmű, és akkor az EPVII is olyan lesz mint azok akik a pénzt adják rá. Akkor amikor azért fújják le a 1313 -as játékot mert a disney szerint az SW világába nem passzol, akkor miként mondhatjuk azt, hogy majd az EPVII -be nem nyúlnak bele? Lesz még itt akkora pofára esés, hogy ihaj. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Zééé: Tőled mélységesen elnézést kérek. Amikor írtad néha milyen a Disney ,nem igazán hittem benne. Most látni milyen pénzéhes nyomorul társulat vezeti ezt is akiket csak a profit érdekel. Ezt is valami marketinges találta ki hátha az emberek majd nem nézik a TCW-t akkor az EP7-en fognak agyalni, mert akkor 28 dollárral több jön be a bevételből.

 

 

Köszönöm, ez tényleg kedves tőled, de nem tartozol bocsánatkéréssel....mi több, pár hete már te is szkeptikus lettél, egy csomó kommentedet olvasva helyeseltem magamban. Valójában egyikünk sem látja át a dolgokat és ugye a személyiségünk határozza meg a hozzáállásunkat. Az, hogy te a Disneyt pozitívan értékelted, csak annyit jelent, hogy pozitívan tudod szemlélni a dolgokat, él benne a gyermek, aki vágyakozik és ez csodálatos dolog. Mindannyian mások vagyunk....és ez így van rendjén. Sajnálom, hogy csalódtál....nálad őszintán sajnálom, Odynál is, mert tudom, hogy baromi sokat jelent neki a sorozat.

 

Sajnos azért tudom, hogy milyen a Disney, mert egy giga multinál dolgoztam, mint a fogyasztóvédelmis ügyek egyik refferense....igen, hát azt a mocsoktengert ha kiteregetném. Az emberi lények átvágásának olyan módozatai, hogy ti egyszerű vásárlók csak úgy kapkodnátok a fejeteket. A vevő átvágása finom és enyhe kifejezés...ezért is jöttem el, de előtte jó nagy balhét csaptam, csak úgy zengett a cég, a külföldi vezérek is a tökükbe haraptak, még ide is repült az egyik....laza 3 órás bszélgetésem volt vele a bírósági ügyekről és hogy ezt itt nem lehet az emberekkel megcsinálni. Állandó szereplő voltam az Indexen....főleg a Tékozló Homárban...meg a fórumokban is. Mindegy, az volt a célom, hogy az embereket ne vágják át, végül le kellett lépnem.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A dolog nem vágott mellbe, az elmúlt idők eseményei és a sok huzavona már felkészített, plusz sokszor éri a sorozatokat az ötödik évadnál a kasza (már csak azért is, mert általában öt évesek a szerződések, bár nem tudom, hogy animációs sorozatoknál is így megy-e). Az utolsó epizód is erősen éreztette, hogy ez nem csak egy évadfinálé. Hogy örülök neki? Részben nem, részben igen. Nem, mert battyák meg, eltöröltek egy remek kis animációs sorozatot a kedvenc Galaxisom újabb és újabb sztorijaival, ráadásul nem lett még minden kérdés megválaszolva, és nincs több izgalmas szál sem elvarrva.

És igen, mert egyrészt, így legalább van egy szép kerek története a szériának, mert így már nem tudják elrontani, és mert nem lesz még erőltetettebb, hogy három évben több dolog történik a Galaxisban, mint az azt követő 30 évben.

Emellett én lehetőséget is látok. Sok epizódnál volt azért gond, hogy a monumentális események nem fértek bele 20 percbe. Sokszor zsúfoltak voltak az epizódok, máskor kompromisszumot kellett kötni mesélés és logika között. Viszont, ha az új irány azt jelentené, hogy BR-re adnak ki filmeket, normális, minimum 80-90 perces animációs filmeket, amit egyetlen stáb csinál, nem részenként más rendező és író, így eltolva az hangsúlyokat, néha a karaktereket is más és más irányba, az csak jót tehet a szériának.

 

Sajnálom a TCW-t, de annyira nem ütött meg a dolog. Számomra így szép, kerek, ráadásul a csúcson van. Ha még kapnánk pár filmnek rendezett epizódot, amiben elvarrják a nyitva hagyott szálakat, tökéletes is lehetne a finálé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Disney kinevezett valami embert, akinek az lesz a feladata, hogy a Star Wars 2015-ig ne legyen túlhájpolva...nem is tudom, a TFN-en megírták a nevét. A faszi nyilatkozott is, hogy Ő teljes erején azon lesz, hogy a munkáját ellássa. Ez ilyen kapitalista new age filozófia....ha egy ideig éhezel, a végén majd többet kérsz enni. Bullshit.

Ő maga az atyaúristen Sith Császár a Di$neynél: Rob Iger.

 

Hogy Filoni miért nem beszélt róla, arra van két tippem:

- nem tudott róla (ezt látszik igazolni a holnaputáni új Star Wars Insider-beli állítólagos cikke, amelyben felvázolta milyen jellegű történetekkel kívánják kitölteni a következő 100 részt), vagy

- tudott róla, de nem mondhatta el, mivel szerződés köti a munkáltatójához.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem életem legfájdalmasabb kaszája és bármennyire is nem igazán tetszett ez az évad összességében, azért kár, hogy heti SW nélkül maradunk bizonytalan ideig.

Az új filmet/filmeket ez miatt semmi képen nem írnám le, főleg így, nulla hír ismeretében, és egy új SW animáció sorozat kapcsán is inkább bizakodó lennék egyelőre. Feltéve, hogy nem ilyen LEGO Yoda akármi lesz. A Detour is elfér tőlem, de valami nem paródiás is kéne.

 

Sok epizódnál volt azért gond, hogy a monumentális események nem fértek bele 20 percbe. Sokszor zsúfoltak voltak az epizódok, máskor kompromisszumot kellett kötni mesélés és logika között. Viszont, ha az új irány azt jelentené, hogy BR-re adnak ki filmeket, normális, minimum 80-90 perces animációs filmeket, amit egyetlen stáb csinál, nem részenként más rendező és író, így eltolva az hangsúlyokat, néha a karaktereket is más és más irányba, az csak jót tehet a szériának.

Teljesen egyet értek. Bár nem tudom mennyire van realitása a dolognak és mennyire duma a cég részéről, de egy DC Animated mintára még egy-két hosszabb film beleférne.

Szerkesztve: - Llew
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akik szerint csak a pénz miatt lett lezárva a TCW azok szerint a TCW egy veszteséges sorozat volt?

 

 

Nem volt veszteséges. Én arra gondolok hogy azt hiszik hogyha elkezdenek szállingózni az EP7-ről a hírek akkor az emberek ne a TCW-ről beszéljenek. Merthogy megoszlana a figyelem vagy a tCW elvonná az EP7-ről. Magyarán irányított lelkesedést szeretnének elérni, hogy az EP7 sikeres legyen. Ezzel szerintem az a baj hogy az emberek nem csak egy fele tudnak figyelni. Tulajdonképpen egy jövőbeni nyereségért feláldozták a mostanit. A szomorú az hogy több millió ember itt le van csokizva, azok akikből ők is élnek. De ez csak tipp, nem biztos hogy így van. Ezért is lenne jobb ha a vezetők nyilatkoznának. Annak ne miért is örüljek hogy a maradék részeket leadják meg lezárják a szálakat? Tudod milyen adat hiányzik ebből? Hát a dátum. Azaz lehet 2032-ben is. Kevésbé lennék indulatos ha idén ősszel ezt megtennék.

 

Ody: Úgy érzem magam mintha 2005 márciusában megjelent volna a hír miszerint nem lesz EP3.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Feltéve, hogy nem ilyen LEGO Yoda akármi lesz.

Na látod. Azt megéri csinálni és sugározni. Van ebben valami logika? Szerintem nincs.

 

Nem volt veszteséges. Én arra gondolok hogy azt hiszik hogyha elkezdenek szállingózni az EP7-ről a hírek akkor az emberek ne a TCW-ről beszéljenek. Merthogy megoszlana a figyelem vagy a tCW elvonná az EP7-ről. Magyarán irányított lelkesedést szeretnének elérni, hogy az EP7 sikeres legyen. Ezzel szerintem az a baj hogy az emberek nem csak egy fele tudnak figyelni. Tulajdonképpen egy jövőbeni nyereségért feláldozták a mostanit. A szomorú az hogy több millió ember itt le van csokizva, azok akikből ők is élnek. De ez csak tipp, nem biztos hogy így van. Ezért is lenne jobb ha a vezetők nyilatkoznának. Annak ne miért is örüljek hogy a maradék részeket leadják meg lezárják a szálakat? Tudod milyen adat hiányzik ebből? Hát a dátum. Azaz lehet 2032-ben is. Kevésbé lennék indulatos ha idén ősszel ezt megtennék.

 

Ody: Úgy érzem magam mintha 2005 márciusában megjelent volna a hír miszerint nem lesz EP3.

De egyfolytában új sorozatról meg spin-off -okról beszélnek, azok nem vonják el a figyelmet az EPVII -ről könyörgöm?!?! Ezek akkor bullshit indokok mint egy ház.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak ne miért is örüljek hogy a maradék részeket leadják meg lezárják a szálakat? Tudod milyen adat hiányzik ebből? Hát a dátum. Azaz lehet 2032-ben is. Kevésbé lennék indulatos ha idén ősszel ezt megtennék.

A bejelentés azt mondja, hogy hamarosan (gondolom ebben a hónapban) jönnek a részletek. Annyiból ülhet az érvelésed, hogy esetleg az új sorozatoknak akarják a figyelmet. Nem akarnak mondjuk két komoly Sw sorozatot egymás mellett, ezért a TCW kaszával helyet csináltak az utódjának (aminek a közeledtéről a hir is beszámol).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

 

amikor azért fújják le a 1313 -as játékot mert a disney szerint az SW világába nem passzol

Azért a 1313 történetét Zééé kissé felületesen festette le. Eleve olyan témákat akartak beleerőszakolni és boncolgatni, mint a terrorizmus és a prostitúció, amiből köszönöm, én sem kérek a Star Warsba. Majd jött egy terjedelmes, minden rászletre kiterjedő koncepció váltás 2011-ben, lényegében elölről kezdték az egész játék fejlesztését! Mindent, amit 2009-től kezdve csináltak, kihajítottak a kukába (ekkor kapta az Underworld projekt a Hive címet, majd később ez lett a 1313).

Az új koncepció (ami egy Call of Duty-Uncharted hibrid-klón volt, a mai trendeknek megfelelően) új sztorit kívánt, mivel eredetileg a TV sorozatra akartak építeni, ám mivel annak forgatása sosem készült el, a játéknak sem tudtak történetet írni. Ezért - Lucas javaslatára - új megközelítéssel próbálkoztak, a sorozat és a filmek mellékszereplőit akarták bemesélni valahogy, de történet még tavaly az E3-on bemutatott látványos videó prezentálásakor sem volt. Márpedig ennek nincs egy éve!

Tehát, a Disney elé egy olyan projekt került, ami bár szép, valójában távolról sem volt még olyannyira kész, mint ahogy azt a bemutatott demo sugallta (a rossz nyelvek szerint csak annyi volt kész a játékból), bár 2009 óta pénzelték, a fejlesztés 2011-ben kezdődött meg igazán, vagyis csak egy éve (egy normális, alapjaitól kezdett játék fejlesztése átlagosan három év), története pedig abszolúte nem volt (aki szeretné látni, milyen eredményt produkál az ilyen eljárás, az telepítse az Aliens: Colonial Marines patcherktől és rajongói modoktól mentes változatát ;)). És persze a koncepcióban terroristák és k*rvák szerepeltek.

Plusz, nem kaszálták!

 

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már Yoda Chronicles, akkor az ugye a CN-on lesz nyáron? Ha arra tudtak szerződést kötni, akkor a TCW-re miért nem? Nyilván azért, mert a TCW-nek nagyobb a nézettsége. Így aztán felvásároljuk a konkurens csatorna elől, de nem adjuk le és megszüntetjük. Az a másfél-két millió ember addig se a konkurenciát nézi. Ez bevett szokás lett sajnos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy így van Dzséjt, de ez nem magyarázat mindenre. Ráadásul asszem a TFN -en vagy az sw.com -on olvastam, hogy kaszálják ezt a játékot is. Nyilván mindenki tudja, hogy mennyire szerettem ezt a sorozatot, és ez nekem egy nagy törés most. Ha lesz egy új sorozat valószínűleg át fogom adni másnak a stafétát. Egyszerűen nem tud érdekelni semmilyen szinten jelen pillanatban. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na látod. Azt megéri csinálni és sugározni. Van ebben valami logika? Szerintem nincs.

 

 

De egyfolytában új sorozatról meg spin-off -okról beszélnek, azok nem vonják el a figyelmet az EPVII -ről könyörgöm?!?! Ezek akkor bullshit indokok mint egy ház.

 

Nézd én ezt csak gondolom. Valami oka biztos van hogy elkaszálták. Most nem is igazán tudok híggadtan gondolkodni.

 

A bejelentés azt mondja, hogy hamarosan (gondolom ebben a hónapban) jönnek a részletek. Annyiból ülhet az érvelésed, hogy esetleg az új sorozatoknak akarják a figyelmet. Nem akarnak mondjuk két komoly Sw sorozatot egymás mellett, ezért a TCW kaszával helyet csináltak az utódjának (aminek a közeledtéről a hir is beszámol).

 

Akkor szeretettel várom a híreket. Bár elejét vehetnék a negatívumoknak ha nem húznák az időt a bejelentéssel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De egyfolytában új sorozatról meg spin-off -okról beszélnek, azok nem vonják el a figyelmet az EPVII -ről könyörgöm?!?! Ezek akkor bullshit indokok mint egy ház.

Nekem csak az tűnik logikusnak, hogy a TCW nagyon korlátolt, behatárolt. Tökéletesen működött eddig, de a Disney mást akar.

A spin-offok, az Ep.7, a mindenféle sorozatok más megvilágításba akarják helyezni a SW világát. Ebbe a koncepcióba nem passzol (szerintük) a TCW, ami az aktuális saga feelingjét árasztja, ráadásul még nem is a klasszikus trilógiáét (ami ugye közelebb áll a legújabbhoz), hanem a prequelét.

Ha nagyon ráállunk erre, akkor nehezebben fogadjuk be az újdonságaikat. Új főszereplők, új államok, új konfliktusok, új gonoszak, stb.. A TCW-be ezeket nem tudják behozni, ill. nem akarják még jobban belénk kódolni ezt a fajta SW-ot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván mindenki tudja, hogy mennyire szerettem ezt a sorozatot, és ez nekem egy nagy törés most. Ha lesz egy új sorozat valószínűleg át fogom adni másnak a stafétát. Egyszerűen nem tud érdekelni semmilyen szinten jelen pillanatban. :(

 

Mintha én írtam volna.

 

 

Nekem csak az tűnik logikusnak, hogy a TCW nagyon korlátolt, behatárolt. Tökéletesen működött eddig, de a Disney mást akar.

A spin-offok, az Ep.7, a mindenféle sorozatok más megvilágításba akarják helyezni a SW világát. Ebbe a koncepcióba nem passzol (szerintük) a TCW, ami az aktuális saga feelingjét árasztja, ráadásul még nem is a klasszikus trilógiáét (ami ugye közelebb áll a legújabbhoz), hanem a prequelét.

Ha nagyon ráállunk erre, akkor nehezebben fogadjuk be az újdonságaikat. Új főszereplők, új államok, új konfliktusok, új gonoszak, stb.. A TCW-be ezeket nem tudják behozni, ill. nem akarják még jobban belénk kódolni ezt a fajta SW-ot.

 

Erre gondolok én is csak te jobban megfogalmaztad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt jól írta, valóban ez a lényege...azonban ebben a formában már nem fog megjelenni, hivatalosan a fejlesztését folytatják, de a megjelenést bizonytalan időre tolták. Ez a játékfejlesztő szlengben azt jelenti, hogy egy másik stúdióhoz lökik a projectet, próbáljon az kezdeni vele valamit, szóval a kaszától nem sok választja el, a megjelenése bizonytalan. Mondjuk a 1313 cím és a 2013-as tervezett megjelenés között nem nehéz észrevenni a marketinges ötletelést, való igaz, hogy korábban más volt a címe és az is bizonyos, hogy 1313 címmel már nem fog megjelenni.....bizonytalani időre tolva a megjelenés, ami nem kasza, de...izéééé....eeeh....nem jelent jót.

 

ui.: A Colonial Marines nem volt rossz, csak tudni kell B kategóriás szemmel nézni! :D

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:facepalm:

 

Jó, lehet, ezt nem lökik át, de ez szokott történni, ahogy az volt az ACM idején is...egyszerre 3 stúdió fejlesztette, vagy volt a Duke Nukem Forever idején is....és még hosszan lehetne sorolni. Én már nem várom a 1313-at, mert már eltemették mások, nálamnál jobban értesült emberek. Kár érte....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lenne egy megjegyzésem:

 

Lehet, hogy nem volt éppen a legjobb módon tálalva a dolog, de véleményem szerint nem is nevezhető a legrosszabb változatnak sem.

Annyi sorozat kapott már kaszát a sorozatok történetében teljesen hülye és érthetetlen módon ráadásul abszolúte félbevágva a történetet mindennemű folytatás nélkül. Itt ilyenről nincsen szó. Ráadásul fogunk is még kapni néhány részt, ami szerintem nem hogy negatív hanem sokkal inkább pozitív, ha már mindenképpen így kellett lennie.

 

Anno, mikor a sorozat még előkészületi fázisban volt azt mondták több ízben is, hogy hozzávetőleg 100 epizódot terveznek. Ez megvolt, a sorozat kapott egy szép keretet és egy marhajó lezárást (Ahsoka történetét illetően) ami mindenképpen dicséretes szvsz.

 

Még néhány gondolat:

 

Szerintem jobb is így ez. Lezárni a Lucas-érát véglegesen. Nem tudjuk, hogy milyenek lesznek az új részek (mozifilmek), simán benne van a pakliban, hogy a többségnek nem fog bejönni, és ki tudja, mi lett volna akkor, ha a TCW kapcsán is egyértelmű minőségromlás következett volna be, ha folytatódott volna? Mindenképpen jobb ez a megoldás.

 

Aztán ha a Disney-éra összecsokizza az SW-t, nekünk még akkor is ott lesz a lezárt, befejezett Lucas-éra!!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.