Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Felesleges írni...de aki akar, az írjon. Ugyanakkor most egy új hír került megtárgyalásra, hogy a Disney saját stúdióhoz teszi át a Star Wars centrikus TV projecteket és dobbantanak az LFA emberei. Ha még sokáig csináljuk ezt, hogy a Disney nevét kiejteni nem lehet negatív kontextusban, mert az máris nyavajgás, valakit tökön bökök. HA lesz pozitív hír, akkor azt pozitívan lehet kommentálni, de ez most egy újabb "hogynemba..ameg a Disney már megint az anyját" hír. Erről nem én tehetek és akárhány rossz hír érkezik, minden esetben leírom a hír tartalmi részét. Abszolút nem izgat, hogy ez egyeseknek fáj, engem a tények érdekelnek és az objektivitás. Nem fogok írni a Disneyinek mert 31 évesen talán már eléggé ismerem, hogyan működik a világ. A mikulásnak is feleslegesen írtam. Az meg sokkal kiábrándítóbb, ha egy fórum úszik a rózsaszín nyáltengerben. Egy fórum hangvétele legyen kemény, határozott és tárgyilagos, mert ez a nyálashomi stílus, hogy demajdbiztos minden jó lesz, szerintem leveri a saga színvonalát. Ez itt nem volt divat korábban, de most, hogy a Disney belerakott a ventillátorba, mindenki anyámasszony katonája lett. Nyugtatják itt egyesek a másikat, a 3. meg mikulásnak akar levelet írni. Ez egy topik és az egyetlen dolog, az egyetlen funkciója, hogy a híreket annak valós tartalmában egymással megosszuk. Ez a közösségépítés, amiben a saga eddig faszán teljesített...de ha most átmegyünk nyáltengerbe. Komolyan mondom, most igen sok rossz hír fogja elárasztani a netet. A következő a DArk Horse képregénykiadó bokáig történű leültetése lesz, mert a Marvel tuti, hogy vissza fogja venni a jogokat. ÉS még lesz egy csomó hasonló hír, ami alánk fog rakni rendesen. Vagy az van, hogy ezeket a híreket ide leírjuk, vagy elfóliázzuk magunkat, fogjuk a másik virtuális kezét és borogatunk, miközben meditációs zenét hallgatunk. Ha egyszer rossz hír van, hát rossz hír van....írni meg nem fogok, jövő héten kell kifizetnem a kocsim biztosítását, egy évre előre....ez is egy rossz hír, a biztosítónak sem írok, hogy ugyanmááá adjon már egy kis kedvezményt.

 

Szerintem hadd írja ki magából mindenki a feszültséget meg amit a Disney iránt érez, utánna hátha jobb lesz nekik :D. Most ha magukban tartják attól se lesz jobb. Reménykedni meg mindig lehet, majd ha hivatalosan is elkaszabolnak mindent és mindenkit ami TCW-vel kapcsolatos akkor azt mondom, hogy már kár a gőzért, de addig meg mindenki szabadon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért szerintem a reménykedés vagy az, hogy sokan megpróbálnak bizonyos nemzetközi kezdeményezésekhez csatlakozni, hátha sikerül elérni vmit, az még nem rózsaszín nyáltengerben úszkálás.

Én sem vagyok túl optimista az ügyben és nem hiszek az ilyen jellegű csodákban, de kifejezetten tisztelem azokat, akik megpróbálnak minden követ megmozgatni. Vesztenivalónk ugyanis nincsen.

Senki nem azt mondta, hogy írjunk, mert akkor biztosan meggondolják magukat. Senki nem azt mondta, hogy itt majd minden tökéletes lesz. Arról van szó, hogy egy próbát megér, talán sikerül elérni vmit.

 

Egyébként meg Te is sokszor még a hivatalos hírek előtt írtál egy csomó dolgot, ami nem volt tény, csupán a feltételezéseid. Mi ugyanezt tettük, csak másképp gondolkoztunk. Most ebben Neked lett igazad, de attól ne vegyük úgy, hogy mi mindentől elrugaszkodottan lebegünk össze-vissza a rózsaszín felhők közt, miközben Te objektíven és reálisan leírod ami történik. ;)

Vagy vegyük úgy, hogy van amikor rózsaszín, van amikor szürke nyáltengerben evezünk. Sokan tipikusan az előbbiben, sokan az utóbbiban. Hol ennek van igaza, hol annak, de ettől a vélemény az vélemény marad és egyik se feltétlen rosszabb a másiknál. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

pb69: Nekem mindenkinek a véleménye számít. Nem súlyozok és azért játok ide, mert sokan bőven előttem értesülnek dolgokról, vagy éppen értelmezik HELYESEBBEN (!) a dolgokat. Aki írni akar, írjon, a szemembe se több, se kevesebb nem lesz tőle. Örülök, hogy vannak, akik próbálják menteni a dolgokat...ennyi a véleményem...én írni nem fogok és csak ezért kevesebb sem vagyok, de aki szerint ez használ, nyugodtan írhat.

 

szerk.: A másik dolog, hogy ide erre a fórumra bárki írhat és ezt csak Ody (vagy más moderátor) tilthatja meg, de felütötte a fejét, hogy néhányan elkezdtek jogot formálni arra, hogy egyesek mit és hogyan írhatnak. "Ne nyavajogjál, ne írj ilyet, ne írj olyat, már megint a hülyeségedet szajkózod....aztán kiderül, hogy mégsem." Ez egy nyitott fórum, a fórum szabályai és/vagy keretei között bárki leírhatja a véleményt. Aki akarja, azt írja be, hogy a TCW biztosan lesz továbbra is valamilyen formában, aki az ellenkezőjét tartja, azt írja be. Én a magam részéről ki szoktam fejteni, hogy mit miért gondolok, de soha nem írtam olyat, hogy; jaj ne írjad már le ezt megint. Mindenki azt ír, amit akar. Ezt a többség vagy elolvassa, vagy ignorálja a fenébe. HA azt írom, hogy szerintem baromság írni a Disneynek, az csak a saját nézőpontom aminek hangot adok. Ettől a másik fél nem lesz se több, se kevesebb. Én azt szeretem, ha a fórumon nincsenek vezéregyéniségek, akiket bológató Jánosként követ a tömeg. Itt senki nem tud a másiknál semmit jobban SW hírek terén....senki.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nincsen vége a tcw-nek, mert a star wars 3D-s részei is csak az új sw film miatt marad el. Szal, szerintem a sorozat folytatódni fog, max néhány év múlva.

Egyelőre nem sok esély van a bármikori folytatásra. Pláne nem arra, hogy majd az új filmek után. Most akar a Disney mindentől megszabadulni, amitől csak lehet. A TCW most nagyon sikeres és már el is készült egy rakat új epizód, mégis lefújták, ment minden és mindenki (hiszen szétkergették a teamet is) a szemétbe. Aligha azért, mert évekkel később elő akarják szedni újra.

Valószínűleg kitalálnak vmi saját új sorozatot, ami teljesen független lesz a TCW-től és jó eséllyel annak szereplőitől is. Már csak abban bízhatunk, hogy ez nem lesz minőségileg sokkal gyengébb...

 

pb69: Nekem mindenkinek a véleménye számít. Nem súlyozok és azért játok ide, mert sokan bőven előttem értesülnek dolgokról, vagy éppen értelmezik HELYESEBBEN (!) a dolgokat. Aki írni akar, írjon, a szemembe se több, se kevesebb nem lesz tőle. Örülök, hogy vannak, akik próbálják menteni a dolgokat...ennyi a véleményem...én írni nem fogok és csak ezért kevesebb sem vagyok, de aki szerint ez használ, nyugodtan írhat.

Ebben nem is kételkedem és persze senki nem kényszerít rá, hogy írj. ;)

Csak úgy jött le az írásodból, hogy akik megteszik, azok egyrészt feleslegesen teszik, másrészt pedig nem képesek reálisan felmérni a helyzetet. De akkor sikerült ezt tisztázni. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak úgy jött le az írásodból, hogy akik megteszik, azok egyrészt feleslegesen teszik, másrészt pedig nem képesek reálisan felmérni a helyzetet. De akkor sikerült ezt tisztázni. ;)

 

Az én saját véleményem szerint nem, de ez csak egy felületes ítélet a részemről és mivel már nem vagyok gyerek, így tudom, hogy az ember többől áll, mint egy mondat, vagy egy elsőre ostobának ható kijelentés. Mindig azt szoktam mondani, hogy az az igazi barát, aki ha kell, pofán ver, szól ha büdös a szád és fegyelemre int, ha baromságot csinálsz. Az, aki csak tapsikol és hajrázik és mindig igazat ad, az nem barát, csak seggnyaló.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én saját véleményem szerint nem, de ez csak egy felületes ítélet a részemről és mivel már nem vagyok gyerek, így tudom, hogy az ember többől áll, mint egy mondat, vagy egy elsőre ostobának ható kijelentés. Mindig azt szoktam mondani, hogy az az igazi barát, aki ha kell, pofán ver, szól ha büdös a szád és fegyelemre int, ha baromságot csinálsz. Az, aki csak tapsikol és hajrázik és mindig igazat ad, az nem barát, csak seggnyaló.

Látod, ebben tökéletesen egyetértünk. ;)

Egyébként nem rosszindulatból vagy támadó szándékkal írtam én se.

 

A TCW sorsa valószínűleg eldőlt, de az ilyen jellegű rajongói visszajelzéseknek nem csak a konkrét ügyben lehet jelentőségük. Ki tudja mit és hogyan tervez a Disney. Nyilván sok tervük van, nem minden előre eldöntött és fixált. Ha a rajongói reakciókból csak annyit figyelembe vesznek, ami jobban a Lucas által kijelölt ösvényen tartja őket, már az nagy siker.

De pl. a már elkészült részek sorsa is könnyen lehet bizonytalan. Ha látják, hogy így is nagy ellenszenvet vívtak ki, akkor legalább azokhoz gondosabban nyúlhatnak. Elvégre ők is a bevételekből élnek, amihez nem árt a minél nagyobb rajongói tömeg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is érdemes irni. Ha elég sokan vagyunk világszerte,akkor lehet a D-re nyomást gyakorolni. Simán beszarnak ám a népharag láttán. Sokat kockáztatnak. Kenhetik a SW-t a hajukra a rajongók nélkül (főleg a régiek nélkül). Szerintem lesz CW még, csak nem a régi csapattal, sajnos. Filoni nélkül már nem lesz ugyanaz, de szerintem folytatják ha nem is most mindjárt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi neki is állok. És mivel így az ölünkbe hullott egy ilyen lehetőség, szeretnék megkérni itt mindenkit, aki akar tenni valamit, hogy írjon egy pár sort! Lehet, hogy nem fog érni semmit, de legalább próbálkozzunk! Veszteni nem nagyon van mit. Akiknek gondja van az angollal, én szívesen vállalom, hogy lefordítok néhány levelet, ha megírjátok magyarul. Csak szóljatok PM-ben.

 

Ody, esetleg kiraknád ezt a linket a hírportálra is?

Kirakom Werebazs, remélem még nem késő.

 

Sajnos ez az egész ügy továbbra is szomorú. Valóban úgy tűnik, hogy megvannak a disney saját tervei és minden más régi cucc megy a kukába. Új korszakot fognak kezdeni az SW -ben. Már csak az a kérdés, hogy ez nekünk tetszeni fog-e?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy látom nem csak a Disney háza tájékán vannak kavarodások. Ugye, a Port. hu szerint elvileg ma ment a Cartoon Networkön a TCW. Na, hát pontban 20:15-kor, mikor elvileg elkezdődött, gyorsan beüzemeltem megporosodott tv-met és lássatok csodát, kiderült, hogy már nem fogja a CN-t, hanem helyette azt az új RTL II-t. Akkor jött a B terv: rákerestem a neten valami használható oldalra, ahol online lehet tv-t nézni. Nagy nehezen találtam is egyet, ahol el tudtam érni a CN-t. Valamilyen oknál fogva a Mézga család ment rajta. Lecsekkoltam a Port.hu-t, ami szerint a Mézga család jelenleg az M2-n fut. Megnéztem a cartoonnetwork.hu tv műsorát is. Igaz tudtam, hogy az meg egyáltalán nem említi a TCW-t, de azért tudni akartam, hogy mégis mi a fenét keres a Mézga család a CN-en. Hát, nem említették, hogy jelenleg futna műsoron. Megnéztem az M2 hivatalos(abb) tv műsorát is, ahol szintén nem volt műsoron a Mézga család, szóval most már tényleg nem értem mi megy itt is... :bumm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zééével kell egyetértsek. Semmi esélyt sem látok hogy a döntést megváltoztassák. Természetesen próbálkozni lehet. Nagyon nehezen én már beletörődtem hogy vége a TCW-nek. nem akarok magamban hiú reményeket táplálni. A Disney egy hatalmas médiabirodalom ami ha megvesz valamit annak oka van és szerintem az hogy beolvassza önmagába. Azt sem tartom elképzelhetetlennek hogy a Lucasfilmet is megszüntetik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy látom nem csak a Disney háza tájékán vannak kavarodások. Ugye, a Port. hu szerint elvileg ma ment a Cartoon Networkön a TCW. Na, hát pontban 20:15-kor, mikor elvileg elkezdődött, gyorsan beüzemeltem megporosodott tv-met és lássatok csodát, kiderült, hogy már nem fogja a CN-t, hanem helyette azt az új RTL II-t. Akkor jött a B terv: rákerestem a neten valami használható oldalra, ahol online lehet tv-t nézni. Nagy nehezen találtam is egyet, ahol el tudtam érni a CN-t. Valamilyen oknál fogva a Mézga család ment rajta. Lecsekkoltam a Port.hu-t, ami szerint a Mézga család jelenleg az M2-n fut. Megnéztem a cartoonnetwork.hu tv műsorát is. Igaz tudtam, hogy az meg egyáltalán nem említi a TCW-t, de azért tudni akartam, hogy mégis mi a fenét keres a Mézga család a CN-en. Hát, nem említették, hogy jelenleg futna műsoron. Megnéztem az M2 hivatalos(abb) tv műsorát is, ahol szintén nem volt műsoron a Mézga család, szóval most már tényleg nem értem mi megy itt is... :bumm:

Hétfőn kezdődött volna de semmi. Valamit benézett a port.hu. A cn sem válaszolt a mailre..rosszat sejtek.

Szakértők!

A tcw kaszája, a disney, stb adhat-e okot aggodalomra a hazai szinkronos 5. évad levetítésével/létrejöttével kapcsolatban?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hétfőn kezdődött volna de semmi. Valamit benézett a port.hu. A cn sem válaszolt a mailre..rosszat sejtek.

Szakértők!

A tcw kaszája, a disney, stb adhat-e okot aggodalomra a hazai szinkronos 5. évad levetítésével/létrejöttével kapcsolatban?

A jelek arra utalnak, hogy nem tudják még mi lesz, vagy ami rosszabb, hogy nem adják le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az esti 20.15-ös sávban már másfél-két hete sem az volt, mint amit a port.hu írt (Generator Rex). Tavaly április 9-én kezdték el adni magyarul a negyedik évadot. A TFN-en mintha azt olvastam volna korábban, hogy az angoloknál is csak áprilisban kezdik adni az ötödiket évadot. Így nem vagyunk még lekésve semmiről szvsz.

A jogok a Warner kezében vannak, így elvileg sem a tévébeli sugárzásnak, sem a DVD/BD kiadásnak nem tehetne keresztbe a Di$ney, mert abból könnyen bírósági ügy lehetne. Nem hiszem, hogy a WB egy utólagos szerződésbontás esetén megelégedne némi pénzbeli 'kárpótlással' azok után, hogy a Di$ney nem akarta eladni nekik a hatodik évadot.

Az ötödik évad szinkronjáról nem hallottam, csak az egy évvel ezelőtti dolgokat tudom felhozni:

- a szinkront közvetlenül a LucasArts készítteti, a CN-nek ebbe nincs beleszólása (tavalyi infó a CN-től),

- a negyedik évad szinkronja még 2011 őszén készült (ez saját okoskodás abból kiindulva, hogy az első togruta rabszolgás részben szerepelt Kárpáti Tibor (az a fickó, akivel Obi-Wan bunyózott), s ő 2011 október végén elhunyt; így az ötödik évad szinkronja is elvileg kész lehet már (persze itt még közbe szólhatott a részekkel való őszi kavarás, illetve ha történt utólagos módosítás az angol változatban)).

Úgyhogy szerintem itt még érdemes várni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bázzeggg..... :cry:

 

Bázzeg update

 

UPDATE: I have spoken to another source close to Lucasfilm Animation who confirmed to me that the division will be proceeding with layoffs. This person stressed that fans should still expect to see the promised story arcs from The Clone Wars' canned sixth season, but reiterated that this and other changes at Lucasfilm were part of a reorientation of the company toward Episode VII and Sequel-related work.

 

Layoffs - kirúg(j)ák az alkalmazottakat az LFA-tól. :( Egyéb változtatások is várhatóak. (de valamilyen formában megkapjuk a hiányzó részeket.)

 

szerk.: A szemünk előtt képesek felszámolni az LFA-t....a szemünk előtt csinálják.

 

szerk2: Komolyan mondom, negatívan álltam a dolgokhoz, de azért reméltem, hogy ezt nem fogják meglépni. Ez még annál is rosszabb, hogy a TCW padlót fogott. Ez a vég...az a sok tehetséges szakember, alkotó (a többségük külsős egyébként), most mind szélnek lesz (lett) eresztve. Őszintén csodálom, hogy még senki nem fakadt ki, na majd ha Filoni alá is lapátot pakolnak. Az LFA egy sikertörténet, mert színvonalat teremtett a TV-s keretek közé szorított animáció műfajában. HA valaki megnézi, hogy milyen 3Ds förmedvényekkel futott párhuzamosan, őszinte tisztelettel adózik az LFA nagyszerű intézménye előtt. Sajnos az lehet a döntés mögött, hogy az LFA működése egy Disney kaliberű cégnél (a kötelező racionalizáláson túl) sem lett volna jövedelmező. Ennél már nem is lehet lejjebb süllyedni.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A következő az ILM lesz :angry:

 

Viszont 'Concerned over reports that the remaining content from The Clone Wars would not be made available to fans, a Lucasfilm spokesperson contacted me to assure you that the extra content will absolutely be made available to fans.'. Amit persze hiszek, ha látok. Forrás: ez. (De legalább van magyar hozzászóló ott is :rock: )

Szerkesztve: - gunji
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudod Gunji...meg se lepődnék rajta, de amilyen negatív vagyok még én szégyeltem el magam, amikor az előbb Frenkie beírta, hogy a következő a LucasFilm lesz....tulajdon képpen miért is ne? Az ILM a zászlóshajó, a Lucasfilm csak produceri feladatokat látott el. A Lucasfilm mint infrastruktúra már az EPII idején sem üzemelt. Lucas eladta a Creature Shopot, így a Lucasfilm érdemi munkát a produceri teendőkön túl nem is végzett. A Lucasfilm egy név, de valójában már nincs mögötte semmi. Az ILM az, ami termeli a pénzt és annak van kiépített és rettenetesen gigászi infrastruktúrája és ahogy Kathleen Kennedy mondta, célja, hogy az ILM legyen ismét a numeró 1 és ez egyúttal a Disney célja is. Sajnos a Lucasfilm az csak egy lufi....filmeket se gyárt már.

 

Szedjük össze a megvásárolt diviziókat:

 

Indrustrial Light and Magic (aranybánya)

Lucasart (itt még tanácstalan vagyok, játékot már nem gyárt, csak kiadó)

Lucasfilm Animation (kapitulált)

Lucasfilm Limited (lufi, nem gyárt semmi)

Lucas Licensing (aranybánya, hamarosan sorra veszi majd vissza a jogokat....viszlát Dark Horse!)

Lucas Online (jelentéktelen, de azért fontos)

Skywalker Sound (háááát......izééé....nélkülözhető, csak neve van, de nem több már)

 

Most az a véleményem, hogy a Disney nem is a Star Wars brand miatt vette meg a Lucas birodalmat, hanem valójában az ILM miatt. Eddig erre nem gondoltam, de arra jutottam, hogy a Star Wars márkában ha rettenetesen nagy haszon is van, az ILM-hez képest behatárolt jövőképpel bír. Szerintem a cél az ILM felvásárlása volt.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy látom, mostanában mindig párosával jön egy pozitív és egy negatív hír is, csakhogy megmaradjon az egyensúly. :P

 

A következő az ILM lesz :angry:

 

Viszont 'Concerned over reports that the remaining content from The Clone Wars would not be made available to fans, a Lucasfilm spokesperson contacted me to assure you that the extra content will absolutely be made available to fans.'. Amit persze hiszek, ha látok. Forrás: ez. (De legalább van magyar hozzászóló ott is :rock: )

 

Végre valami kis remény sugár...

 

Bázzeggg..... :cry:

 

Bázzeg update

 

UPDATE: I have spoken to another source close to Lucasfilm Animation who confirmed to me that the division will be proceeding with layoffs. This person stressed that fans should still expect to see the promised story arcs from The Clone Wars' canned sixth season, but reiterated that this and other changes at Lucasfilm were part of a reorientation of the company toward Episode VII and Sequel-related work.

 

Layoffs - kirúg(j)ák az alkalmazottakat az LFA-tól. :( Egyéb változtatások is várhatóak. (de valamilyen formában megkapjuk a hiányzó részeket.)

 

szerk.: A szemünk előtt képesek felszámolni az LFA-t....a szemünk előtt csinálják.

 

szerk2: Komolyan mondom, negatívan álltam a dolgokhoz, de azért reméltem, hogy ezt nem fogják meglépni. Ez még annál is rosszabb, hogy a TCW padlót fogott. Ez a vég...az a sok tehetséges szakember, alkotó (a többségük külsős egyébként), most mind szélnek lesz (lett) eresztve. Őszintén csodálom, hogy még senki nem fakadt ki, na majd ha Filoni alá is lapátot pakolnak. Az LFA egy sikertörténet, mert színvonalat teremtett a TV-s keretek közé szorított animáció műfajában. HA valaki megnézi, hogy milyen 3Ds förmedvényekkel futott párhuzamosan, őszinte tisztelettel adózik az LFA nagyszerű intézménye előtt. Sajnos az lehet a döntés mögött, hogy az LFA működése egy Disney kaliberű cégnél (a kötelező racionalizáláson túl) sem lett volna jövedelmező. Ennél már nem is lehet lejjebb süllyedni.

 

Ez már komolyan undorító és gusztustalan! :angry: Hánynom kell már attól, amit a Disney csinál! :sick:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az LFA szanálása nagyobb veszteség, mint a TCW törlése. Ezzel oda a remény, hogy azonos színvonalon folytatódjon kedvenc sorozatunk. Egy hete még tápláltam magamat, hogy lesz valami új animációs sorozat, még azt is írtam az Odynak privátban, hogy ha ez igaz, akár már gyártásban is lehet....de most összetört az álom. Valaki írjon már be valami pozitívat is! :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A port.hu április 2-re reggel 10.35-re dupla TCW-t ír.

 

Kissé reményvesztetten, de majd ránézünk...

De amíg a cn nem írja, addig nemtom honnan szedik az infókat port.hu-ék... :hmm:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Werebazs, ne haragudj Zééé-re a látszólagos pesszimizmusa miatt. Nem célja az, hogy szándékosan tönkretegye a lelkesedésedet, azért, hogy neked és a többieknek is rossz legyen. Eleve az egész kezdeményezés dicséretes és példaértékű. Legszívesebben én is küldenék levelet, ha lenne értelme. Mert sajnos Zééé szavai nem pesszimisták, hanem realisták. Jack Sparrow szavaival élve és kicsit átfogalmazva: "Ítéletnapig rimánkodhattok, a Disney akkor sem enged." Felőlük akár a fél világ írhat nekik levelet, hogy követelik vissza a TCW-t, akkor is csak megfontolnák a dolgot. Túl kicsik vagyunk ahhoz, hogy bármit is elérjünk, a folyamat pedig már elkezdődött, nem tudjuk megállítani. Azelőtt sem szólhatott bele senki a Disney üzletpolitikájába és most sem fog. Nagyon sajnálatos, ami történik, főleg az, hogy a Lucasfilm Animationnek vége, pedig példaértékű kis csoport. De itt már nincs mit tenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hétfőn kezdődött volna de semmi. Valamit benézett a port.hu. A cn sem válaszolt a mailre..rosszat sejtek.

Szakértők!

A tcw kaszája, a disney, stb adhat-e okot aggodalomra a hazai szinkronos 5. évad levetítésével/létrejöttével kapcsolatban?

Eszembe jutott nekem is. Aggódok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tuod Kiskósa, szerintem pontosan az ilyen hozzáállás miatt kicsi az esélye, hogy elérjünk bármit is. Mert túl sok az olyan ember, aki két szalmaszálat sem hajlandó keresztbe rakni, de azért nyavalyog mindenki másnak, hogy miért nincs az a két szalmaszál keresztbe téve. Nem azzal van bajom, hogy Zééé negatív, meg reális. Én is pontosan tudom, hogy valószínűleg ez az egész egy szélmalomharc. Azzal van a bajom, hogy az ilyen hozzászólásaival, másban is erősíti, hogy próbálkozni is felesleges. És minél többen vannak így, annál kevesebben próbálkoznak, és akkor aztán tényleg felesleges mindenki más erőfeszítése is! Egy közösség elvileg attól közösség, hogy szükség esetén a tagjai képesek közösen fellépni azért a dologért, amiért összeálltak. Főleg akkor, ha reménytelennek látszik a helyzet. Az ilyen stílusú "realista" hozzáállás nem közösségépítő, hanem éppen az ellenkezője: bomlasztó magatartás.

 

Ott van példának a már sokat emlegetett Kim Possible, ami egy gagyi, valóban csak gyerekeknek szóló rajzfilmsorozat volt, viszonylag kis rajongótáborral. De az a kicsi rajongótábor volt olyan tökös, kitartó és összetartó, hogy addig ostromolta a Disney-t, amíg beadták a derekukat, és legyártottak csak nekik még egy teljes évadot!

És akkor a böszme nagy Star Wars fandom miért nem képes erre? Mert az állítólagos rajongók nagy részétől annyira telik, hogy rendezvényeken maskarába bújnak, de ha meg sz*r kerül a ventilátorba, csak maguk közt keseregnek, "reálisan nézve" eldöntik magukban, hogy próbálkozni is felesleges, és lenyelik a békát!

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.