Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Újabb spoileres pletyka a 8-ik epizódról, amiben ki fog derülni, hogy ki kinek a rokona vagy ismerőse. És kiderül, hogy ki Snoke. Ha hinni lehet ennek a pletykának, akkor ez lett volna az utolsó tippem, de ezt már ellőtték a Legends-ben csak más formában.

 

http://moviepilot.com/posts/3751013

Na neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyes emberek szerint Benicio Del Toro nem mást alakít, mint a sötét oldali Ezrát

Alig hasonlít rá. :D Jó mondjuk simán belemagyarázható. Eltelik jó pár év plus az egy animáció.

De nem hinném. Az animációs érákból idáig senki nem igazolt át a filmkockára, csak fordítva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az animációs érákból idáig senki nem igazolt át a filmkockára

R2-KT droid azért mégis megtette.

 

 

Boyega javába gyúr az új epizódra

A végén még olyan hepehupás lesz a háta mint Észak-Dakota. :D

 

 

Így meg olyan, mint egy csöves :hehe:

Ő is alapíthatna egy Hobo Blues Band-et. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy gondolom, hogy a szellemlét magához a szellemhez köthető, így bármely erőhasználóval kapcsolatba tudnak lépni, vagyis Anakin "nyakon tudná vágni" Kylot. Leginkább képletesen.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy gondolom, hogy a szellemlét magához a szellemhez köthető, így bármely erőhasználóval kapcsolatba tudnak lépni, vagyis Anakin "nyakon tudná vágni" Kylot. Leginkább képletesen.

Szerintem viszont igen komoly limitációkkal néznek szembe. Ezt abból gondolom, hogy Obi-wan külön jelzi Luke-nak, hogy ha Vaderrel szembeszáll, magára marad, ő ott nem segíthet. Azon túl, hogy out of universe elég hülyén nézne ki egy fénykardpárbaj közepén lebegő szellem, in universe szerintem ennek nyugodtan lehet az az oka, hogy a szellemek a világos oldali Erő használókkal tudnak kommunikálni, és csak bizonyos körülmények között tudnak megjelenni.

 

Egyébként mikor Obi-wan üzen Luke-nak a Halálcsillag elleni csatában, ott pl. Vader sem hallja Obi-want, pedig biztos az Erőn keresztül üzen az öreg. Persze ez nem jelenti feltétlenül azt, hogy ha Obi-wan célzottan Vadert akarná egzecíroztatni, az nem menne, de az EpIV-V-VI legalábbis gyanússá teszi azt, hogy a Szellemek a jó oldalon lévő - és vélhetően Erő használó - egyénekkel tudnak kapcsolatot létesíteni, mert erre számos példa akadt, míg az ellenkezőjére egy sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert az unokája? :P

Nem tudom. Én semmin nem lepődnék meg. Azon sem ha Rey lenne Snoke. :D

Összeesküvés elméleteket ráérek gyártani később Reyel kapcsolatban majd a Rey topicban. :D

 

Ha Ewan visszajön érdekes lesz őt öreg Obi-Wannak látni. Bár valószínűsíthető, hogy Erő-szellemként a volt élete akármelyik szakaszában megjelenhet. Akarom mondani írni ha akar csecsemőként jelenik meg, ha akar az ep.III-as Obiként stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem viszont igen komoly limitációkkal néznek szembe. Ezt abból gondolom, hogy Obi-wan külön jelzi Luke-nak, hogy ha Vaderrel szembeszáll, magára marad, ő ott nem segíthet. Azon túl, hogy out of universe elég hülyén nézne ki egy fénykardpárbaj közepén lebegő szellem, in universe szerintem ennek nyugodtan lehet az az oka, hogy a szellemek a világos oldali Erő használókkal tudnak kommunikálni, és csak bizonyos körülmények között tudnak megjelenni.

 

Egyébként mikor Obi-wan üzen Luke-nak a Halálcsillag elleni csatában, ott pl. Vader sem hallja Obi-want, pedig biztos az Erőn keresztül üzen az öreg. Persze ez nem jelenti feltétlenül azt, hogy ha Obi-wan célzottan Vadert akarná egzecíroztatni, az nem menne, de az EpIV-V-VI legalábbis gyanússá teszi azt, hogy a Szellemek a jó oldalon lévő - és vélhetően Erő használó - egyénekkel tudnak kapcsolatot létesíteni, mert erre számos példa akadt, míg az ellenkezőjére egy sem.

Én is arra hajlok, hogy a Jedi szellemek csak a Világos Oldal követőinek tudnak megjelenni, és még ott is lehetnek korlátok, mert az ep6 végén például nem úgy tűnik, hogy Leia látná a triót. Rájuk sem hederít, pedig azért az egyik mégis csak az apja, a másik meg érte adta az életét - meg eleve, azért az ember meglepődik, ha egy buli közepén szellemeket lát, pedig még nem is ivott Fényt. :D

Hatással mondjuk a TCW alapján lehetnek, hiszen Qui-Gon úgy elfújta a gyertyákat és felkapta Yodát, hogy a vén manó csak úgy pislogott. :) Pedig Qui-Gon le van maradva a másik háromhoz képest. Ben mondatát az ep5-ben én inkább úgy értelmezem, hogy nem lenne haszna egy fénykardpárbajban. Nyilván Vader tud védekezni az Erőtrükkök ellen - ezt Mustafaron első kézből tapasztalhatta meg -, akkor meg más módon már nem avatkozhat be. Tanácsokat ott már inkább bosszantó és zavaró adni. De Anakin ettől függetlenül tudna adni taslit Kylónak, ha akarna, mert arra már volt példa, hogy egy szellem komoly hatást gyakorolt a fizikai síkra.

Már ha meg tud jelenni a Sötét Oldalra állt személyeknek, ami jelenlegi tudásunk szerint szerintem is kizárt. Ha Obi-Wan megjelenik az ep8-ban, az meg szerintem Luke előtt lesz. Mindig is ő volt a tanácsadója a nehéz kérdésekben és jó lenne egy olyan jelenet, amiben Ben tanácsot ad neki abban, hogy visszatérjen a száműzetésből. Itt például még visszautalás is lehetne az ep4-re, ahol Ben hasonló döntéssel szembesült, mint ami előtt Luke áll.

 

Megjegyzem, azért érdekes lenne Ewan McGregort öreg Obi-Wan bőrében látni. Eljátssza azt a Bent, aki öregebb Luke-nál, miközben ott az öreg Luke, aki öregebb McGregornál, aki azt a karaktert játssza annak a karakternek a jelenlétében, akiknek a kalandjain ő felnőtt. K*rva jó lehet Ewan McGregornak lenni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon melyik volt az első jelenet? :D Fura, hogy még megy a mozikban a TFA de már valahol készülnek az új jelenetek. A szereplőkről tudni valamit?

Ha jól rémlik Benicio Del Toro az egyetlen aki 100 százalék biztos, hogy egy új figurát fog alakítani. A többi új szinész kapcsán csak pletykát hallani.

6596_1_front.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.