Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Szerintem az garantált, hogy Kylo az ep8-ban még fenyegetőbb lesz mint az ep7-ben bármikor, hihetetlen bosszúvágy lehet benne és ha Snoke befejezte a kiképzését, akkor bizony nagy gondokat fog okozni, a trilógiák középső részében amúgy is általában a negatív főszereplők diadalmaskodnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt mondják, hogy minden fontosabb szereplő visszatér az ep8-ba, még Harrison Ford is. Elképzelhető, hogy az ep7-ből kivágott jelenetet teszik bele az ep8-ba, amikor

 

Han és Leia Luke akadémiájára viszik az ifjú Ben-t.

 

Ha már az ep7-ben megkurtították az előzmények elmesélését, talán Luke elmeséli valamikor Rey-nek (és a nézőknek) kicsit részletesebben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.moviecastingcall.org/2015/12/star-wars-episode-viii-casting-new-lead-and-supporting-roles.html

 

Ez mennyire számít hivatalosnak? És a szereplők listáján miért nincs ott Adam Driver és Andy Serkis? :hmm:

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt mondják, hogy minden fontosabb szereplő visszatér az ep8-ba, még Harrison Ford is. Elképzelhető, hogy az ep7-ből kivágott jelenetet teszik bele az ep8-ba, amikor

 

Han és Leia Luke akadémiájára viszik az ifjú Ben-t.

 

Ha már az ep7-ben megkurtították az előzmények elmesélését, talán Luke elmeséli valamikor Rey-nek (és a nézőknek) kicsit részletesebben.

 

Hú azt valami nagyon gagyin visszafiatalított Harrison Fordal és Carrie Fisherrel és Mark Hamillal kellene megoldani. Gondold el úgy kellene kinézniük mint kb. 1983-ban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért kéne? Valószínűleg nem újszülöttként vitték oda. Szerintem lehetett vagy 5-10 éves legalább.

Viszont az még így is 15-20 évvel az ep7 előtti esemény volt, és azért annyi idő bőségesen meglátszódik az embereken. Nem mintha manapság nem lehetne megoldani, Michael Douglast is simán visszafiatalították az Ant-Manben és szerintem teljesen jól festett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://makingstarwars.net/2015/12/a-star-wars-the-force-awakens-set-returns-for-star-wars-episode-viii/

 

Skellig Michael sziget díszletét felhúzzák a Pinewood stúdióban. Az ottani ritka és veszélyeztetett költöző madarak miatt egyszerűen lehetetlen nyugodtan forgatni a helyszínen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Star Wars 8 eléggé különös lesz..

Nem fog hasonlítani egyik Star Wars filmre se, amit valaha láttunk

http://www.independent.co.uk/arts-entertainment/films/news/star-wars-8-is-going-to-be-weird-promises-screenwriter-a6788031.html

 

Ígéri nekünk Lawrence Kasdan, aki nyilván képben van, miről fog szólni a sztori.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Star Wars 8 eléggé különös lesz..

Nem fog hasonlítani egyik Star Wars filmre se, amit valaha láttunk

http://www.independent.co.uk/arts-entertainment/films/news/star-wars-8-is-going-to-be-weird-promises-screenwriter-a6788031.html

 

Ígéri nekünk Lawrence Kasdan, aki nyilván képben van, miről fog szólni a sztori.

Helyes, legyen így. Nekem már volt rémálmom arról, hogy milyen lesz a VIII. és IX. rész. Ebben az Első Rend visszavágott, az Ellenállás erői folyamatosan menekülnek, Megkezdődik Rey kiképzése. Kylo Ren elfogja Finn-t és karbonitba fagyasztja, magához karja csalogatni Rey-t. Rey és Kylo megküzdenek, Kylo levágja Rey kezét és elmondja neki, Rey apja Luke. Közben Snoke már izzítja a második Csillagpusztítót.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Helyes, legyen így. Nekem már volt rémálmom arról, hogy milyen lesz a VIII. és IX. rész. Ebben - EP7 spoiler -

az Első Rend visszavágott, az Ellenállás erői folyamatosan menekülnek, Megkezdődik Rey kiképzése. Kylo Ren elfogja Finn-t és karbonitba fagyasztja, magához karja csalogatni Rey-t. Rey és Kylo megküzdenek, Kylo levágja Rey kezét és elmondja neki, Rey apja Luke. Közben Snoke már izzítja a második Csillagpusztítót.

 

Gyerekek, az ep7-es spoilereket nem kell spoiler mögé rakni (csak az ep7 spoilermentes topicban), pláne nem az ep8 spoileres topicjában. Aki ezt olvassa, az nyilván legalábbis már látta az ep7-et. ;)

 

Ha akarom, az imdb szerint akár én is játszhatok az ep8-ban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Star Wars 8 eléggé különös lesz..

Nem fog hasonlítani egyik Star Wars filmre se, amit valaha láttunk

http://www.independent.co.uk/arts-entertainment/films/news/star-wars-8-is-going-to-be-weird-promises-screenwriter-a6788031.html

 

Ígéri nekünk Lawrence Kasdan, aki nyilván képben van, miről fog szólni a sztori.

Máris jönnek a komoly ígéretek..Legyen így.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem már volt rémálmom arról, hogy milyen lesz a VIII. és IX. rész. Ebben az Első Rend visszavágott, az Ellenállás erői folyamatosan menekülnek, Megkezdődik Rey kiképzése. Kylo Ren elfogja Finn-t és karbonitba fagyasztja, magához karja csalogatni Rey-t. Rey és Kylo megküzdenek, Kylo levágja Rey kezét és elmondja neki, Rey apja Luke. Közben Snoke már izzítja a második Csillagpusztítót.

Nekem is volt egy ilyen álmom. Annyi különbséggel, hogy Poe-t fagyasztották karbonitba, de előtte összejött Rey-el, akinek a kezét nem vágták le. Ja és ez NEM rémálom volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.