Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Az biztos, hogy ez az új város látványban inkább a prequelt idézi majd semmint az OT-t :)

Már Dubrovnik bejelentése óta ez az érzésem. :)

 

Úgy fest, Johnson tényleg nem a levegőbe beszélt. :)

Aminek nagyon örülök én is. :) Persze az nagy kérdés, hogy mennyit időzünk majd itt. Lehet, hogy mégis egy vadiúj bolygó lesz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új pletykák szerint Tale of the Jedi Temple lesz a film címe.

Ha még egy kellemes pletyka lenne, de nekem szvsz nagyon harmatos, mintha a következő Monkey Island játék címe lenne... Meg aztán, nem is illeszkedik a trilógiák középső részeinek címének mintájába. Ennél mozgalmasabb kell, valami támadás, valami visszavágás... :P Persze, így nyilván direkt lenne, de biztos vagyok benne, hogy akciósabb (nem kereskedelmi leárazós értelemben) lesz a film címe :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Daisy Ridley elárult egy érdekességet a készülő epizóddal kapcsolatban a tegnapi Oscar gála vörös szőnyegén.

Mégpedig, azt hogy a film nem csak arról fog szólni, hogy Rey és Luke egymással szemben álldogál a szigeten két órán keresztül.

Hm...

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Daisy elvileg megerősítette, hogy az EPVIII egyenes folytatása lesz a VII -nek. :hmm: Ami az előzetesben volt az pedig az EPVIII kezdete. Kíváncsi vagyok, hogy oldják meg a beúszó szöveg után, hogy azzal a jelenettel kezdődjön a film.

 

"Me and Mark have been rehearsing a lot, and it’s really amazing,” Ridley told MTV News on the Oscars red carpet Sunday (February 28). “When we went back to Skellig to do the opening of [Episode] VIII, it was so crazy doing the same scene with a different crew of people. He’s amazing to rehearse with, and I’m very excited to be doing the rest of the stuff.”

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben kijött az első kémfotó is, ami Angliában készült, Pinewood -ban. Ezen egy hasonló kunyhó tetejét láthatjuk mint amilyenek Luke bolygóján is voltak. Ez az építmény viszont elég nagynak néz ki az igaziakhoz képest.

 

12768305_947003892044320_5127372965876443270_o.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Me and Mark have been rehearsing a lot, and it’s really amazing,” Ridley told MTV News on the Oscars red carpet Sunday (February 28). “When we went back to Skellig to do the opening of [Episode] VIII, it was so crazy doing the same scene with a different crew of people. He’s amazing to rehearse with, and I’m very excited to be doing the rest of the stuff.”

Nekem úgy tűnik, mintha Ridley inkább a forgatás megnyitásáról beszélne, nem a film nyitójelenetéről. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Daisy elvileg megerősítette, hogy az EPVIII egyenes folytatása lesz a VII -nek. :hmm: Ami az előzetesben volt az pedig az EPVIII kezdete. Kíváncsi vagyok, hogy oldják meg a beúszó szöveg után, hogy azzal a jelenettel kezdődjön a film.

 

"Me and Mark have been rehearsing a lot, and it’s really amazing,” Ridley told MTV News on the Oscars red carpet Sunday (February 28). “When we went back to Skellig to do the opening of [Episode] VIII, it was so crazy doing the same scene with a different crew of people. He’s amazing to rehearse with, and I’m very excited to be doing the rest of the stuff.”

Vicces lenne egy ilyen Vissza a Jövőbe szerű összekapcsolás, annyival megbolondítva, hogy más kamera állásokból látnánk az EPVII záró képsorait onnantól kezdve, hogy Rey kivágódik a hipertérből Anch-To-nál, elszáguld a víz felett a sziget irányába, kiszáll, felsétál a hegyen, és Luke elé kerül - mind más és más szögből fényképezve. Úgyse kezdődött még SW film azzal, hogy a nyitó szöveg után egy űrhajó kilép a hipertérből, meg hát egyébként is, érdekes koncepció az egész... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudom. Fura a szóban forgó cím. Abba a sorba még illene szerintem, hogy némileg konkrétabb, ahogy az eddigi középső felvonásoké, de ami nem okés benne az a "Tale" szó.

Ha mistery lenne vagy valami.. :hm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.