Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Köszi! Annyira szívfájdító. :(:cry:

 

SZERK: Egyébként Leia ruhája olyan fekete mint azoké az ürgéké akiket a horvátországi forgatáson láttunk.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem, hogy Leia Jedi lesz. Ha azt a szálat akarták volna megvalósítani, olyan VII. részt írnak hozzá, ami azt vetíti előre. JJ is elmondta, hogy Leia már választott a politika és a Jediség közül (egy életre).

 

Itt van még egy kép Leia ruhájáról. Ami nem azért, de elég érdekesen fest hátulról...

 

2F684A6600000578-0-image-a-1_1450222904488.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet hogy vele helyettesítik Carrie-t az EP XI-ben.

 

Jó is lenne, ha már azt forgatnák. :lol:

 

A port.hu-n azt írják, hogy Fisher halála nem veszélyezteti a 8. epizódot.

 

http://port.hu/cikk/mozi/carrie-fisher-leforgatta-az-osszes-fontos-star-wars-8-jelenetet/article-43865

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó is lenne, ha már azt forgatnák. :lol:

 

A port.hu-n azt írják, hogy Fisher halála nem veszélyezteti a 8. epizódot.

 

http://port.hu/cikk/mozi/carrie-fisher-leforgatta-az-osszes-fontos-star-wars-8-jelenetet/article-43865

Ebben szinte biztos voltam. Sőt, még komoly "tömegvonzása" is lesz a 8-nak pluszban miatta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:lol:

 

Mekkora hóhányó már az öreg. Szinte látom magam előtt a péntek este válságértekezletre összehívott Disney-Lucasfilm marketingesek kétségbeesett pillantásait, ahogy egy sebtében összehívott Skype konferencia keretein belül épp próbálják elmagyarázni Marknak, hogy a hype ezen pontjàn pont annyit beszélhet az EpVIIIról mint amennyi szövege volt a 7ben. :lol:

 

Persze nyilván csak trollkodott. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez visszaüthet. Elég sokan rácuppantak (ami előrevetíti a hatalmas érdeklődést). Csak azt nem tudom mi értelme volt? Mert ha április 1 van akkor ok. Vagy bármi más apropó. Most semmi nem volt ami ezt alátámasztaná. Továbbra se értem, mert ez így csak a rajongók kemény szívatása ami nem biztos, hogy jóra vezet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez visszaüthet. Elég sokan rácuppantak (ami előrevetíti a hatalmas érdeklődést). Csak azt nem tudom mi értelme volt? Mert ha április 1 van akkor ok. Vagy bármi más apropó. Most semmi nem volt ami ezt alátámasztaná. Továbbra se értem, mert ez így csak a rajongók kemény szívatása ami nem biztos, hogy jóra vezet.

a jelenleg futó műsorának épp a 8. része lesz

Ez adta az apropóját, nem április 1. Amúgy a kitett képen csak egy római 8-as szerepelt, a Star Wars nem, és a szövegben sem. :)

 

EXCLUSIVE first look at #EpisodeVIII coming soon... #PopCultureQuest

 

A Rogue One lecsengéséig minimális az esély, hogy legyen bármi is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.