Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Pedig szerintem az, hogy végezni akart magával, jelzi, hogy valamit vagy valakit véd. Ráadásul, mivel a(z Erőrézékeny) klónozás egyértelműen az ő hobbija, sanszos, hogy legalább egy nagyobb hal még van fölötte: Darth Sidious. De ott lehet még Sloan és Thrawn is, főadmirálisként ők egy moff fölött állnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként @Dzséjt valószínűleg Yoda volt Darth Plaguies, és az egész SW az ő harcuk Sidioussal. Grogu Yoda klónja, és galaktikus uralomra tör. Sidious belebukott a klónosdiba, Yodguies viszont sikerrel járt. Yoda klónjának az is sikerült ami Sidiousnak nem: cukinak kiadva magát rálelt Skywalkerre, akit így el is pusztíthat.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

36 perccel korábban, Dzséjt írta:

Vaó, hát ez teljesen új megvilágításba helyezi a Skywalker Sagát. :lol:

 

Ha jobban érdekel a téma a Star Wars viccek topicban felvázoltam a "miérteket" plusz Ody is hozzátett még a dologhoz... pár ötlet még és szerintem reális esélyekkel nyújthatjuk be a koncepciót a Disneynek :D:D:D

 

szerk:

Sőt az egész Mandalorit is, mivel az egész igazából arról szól, hogy Yoda és Grogu megpróbálják ellehetetleníteni Sidious klónozási kísérletét.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 minutes ago, Ody Mandrell said:

Darth Yodgrogiguies.

Ez még józanul is lehetetlen küldetés kimondani, nem még részegen.:lol:

 

23 minutes ago, Darth Cupsy said:

Sőt az egész Mandalorit is, mivel az egész igazából arról szól, hogy Yoda és Grogu megpróbálják ellehetetleníteni Sidious klónozási kísérletét.

De mi van ha kégsem, hanem el akarják hitetni a galaxissal hogy Sidious ellen dolgoznak, miközben valójában segítik a klónozását. Így Sidious létre tudja hozni az ER-t és a VR-t amikkel megsemmisíti az ÚK-t, feldúlja a galaxist, ezzel elterelve az ellenállás és Rey figyelmét a valódi veszélyről  a Grysk inváziós hadseregről ami mögött valójában Darth Yofgrogiguies áll, és az Exegolon lezajlott csata után lerohanják a galaxist, és elpusztítják a Jediket és az ellenállást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...
15 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Üdv!

Tényleg nem kapunk idén új évadot?  2022-őt irnak sok helyen, de csak ennyit.  :(             

Így van, idén nem lesz Mandi. Ősszel jön a Visions, karácsony körül pedig a Boba Fett. Ha tippelnem kéne, akkor azt mondom, hogy valamikor március-április környékén fog jönni a 3. évad és egészen a Celebrationig fog tartani. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 05. 26. - 16:23, Bence1997 írta:

Így van, idén nem lesz Mandi. Ősszel jön a Visions, karácsony körül pedig a Boba Fett. Ha tippelnem kéne, akkor azt mondom, hogy valamikor március-április környékén fog jönni a 3. évad és egészen a Celebrationig fog tartani. :)

 

Szeptemberben kezdik el forgatni, a 3. évadot. Jövő év végére tippelik, a sorozat kezdetét.   :(  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nekem az az érzésem, hogy két évadnál tovább nem igen terveztek. 

Az nem mindig jó dolog, ha utólag gyorsan megirnak egy valamilyen forgatókönyvet, és abból lesz egy valamilyen rendezés, meg egy valamilyen 3. évad. De ne legyek ennyire negativ....   :)    

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Szeptemberben kezdik el forgatni, a 3. évadot. Jövő év végére tippelik, a sorozat kezdetét.   :(  

Ez az infó hol szerepel? :)

 

Favreau azt mondta, hogy amint befejezik a Boba Fett forgatását, kezdik is a Mandi 3. évadát forgatni. Mint kiderült, valamikor a hónap elején befejezték a The Book of Boba Fettet - ezt az egyik stábtag erősítette meg -, szóval szerintem már a Mandit forgatják, csak éppen nem beszélnek róla. Pláne, hogy Pedro is szerintem kiveszi a részét, hiszen a nyár végén már megy forgatni a Last of Us c. sorozatot. És gondolom a karakter fejlődését továbbviszik és nem fogjuk az egész 3. évadban csak a sisakos Dint látni, szerintem előbb-utóbb lekerül róla a sisak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ez az infó hol szerepel? :)

 

Favreau azt mondta, hogy amint befejezik a Boba Fett forgatását, kezdik is a Mandi 3. évadát forgatni. Mint kiderült, valamikor a hónap elején befejezték a The Book of Boba Fettet - ezt az egyik stábtag erősítette meg -, szóval szerintem már a Mandit forgatják, csak éppen nem beszélnek róla. Pláne, hogy Pedro is szerintem kiveszi a részét, hiszen a nyár végén már megy forgatni a Last of Us c. sorozatot. És gondolom a karakter fejlődését továbbviszik és nem fogjuk az egész 3. évadban csak a sisakos Dint látni, szerintem előbb-utóbb lekerül róla a sisak. :)

 

Nehogy az legyen, hogy kitaláltam...

 

The Mandalorian Season 3 DELAYED Again, Darth Maul in the Bad Batch? & More Star Wars News!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Egyébként honnan az infód? Remélem nem egy youtube videóból. :) 

De abból. :D 

 

Ezek a videók csak arra valók, hogy minél többen rákattintsanak. Ez neked még nem jött le? :) Semmi valóság alapja nincs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

 

Nehogy az legyen, hogy kitaláltam...

 

Igazából, mindegy, hogy kitaláltad vagy ebben a videóban mondják, ugyanannyi a realitástartalma. Ilyen teóriákat te is, én is, bárki összerakhat, attól, hogy valaki olyan is megteszi akinek van egy youtube csatornája, semmivel sem lesz hitelesebb az "infó". 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

De abból. :D 

 

Ezek a videók csak arra valók, hogy minél többen rákattintsanak. Ez neked még nem jött le? :) Semmi valóság alapja nincs.

 

Lehet hogy igaz, lehet hogy nem. 50% esélye van.  Na mindegy, legfeljebb törlöd a kommentemet, és le van tudva. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Bomarr írta:

Közel 0 százalék esély van rá hogy igaz. Hisz ha igaz lenne akkor megbizható felületen is megjelent volna már.

Teóriákat gyártanak dögivel, ezt aláirom. Viszont, a Mando 3. évadának forgatásával kapcsolatban nem hiszem hogy hazudna, vagy félretájékoztatná a népet.  Persze nincs kőbe vésve semmi se, ez csak az én álláspontom, ennyi.   :)    

 

Ha tényleg szeptemberben kezdődne a forgatás, abból mikorra lenne leadható sorozat?  

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.