Jump to content

A The Mandalorian sorozat

Ody Mandrell
 Share

Recommended Posts

image.jpg

- Outstanding Achievement in Sound Editing – Episodic Short Form – Dialogue/ADR

Chapter 13: The Jedi
- Outstanding Achievement in Sound Editing – Episodic Short Form – Effects / Foley

Chapter 13: The Jedi

1.jpg

• Like 3
  • Tetszik 2

2021. 04. 18. - 11:22, Ody Mandrell írta:

Az első évad részeit is most díjazták?

Az előbb megnéztem az operatőrös díjazásnak a teljes listáját és akkor láttam hogy a fél órás részes kategóriában még kettő Mandis részt jelöltek. Az egyik jelölt a Chapter 1: The Mandalorian míg a másik a Chapter 15: The Believer.

2 minutes ago, Rog said:

Rian Johnson nagyon be akar kerülni a sori rendezői közé. Hátha összejön majd neki.

High Quality GIF by swerk

16 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Hol olvastad, Rog?

Egy rajongó készített vele interjút, ez valamikor tavaly év végén történhetett, de azóta oszt meg a hölgyemény részleteket. Az egyik ilyen volt az, hogy nagyon szeretne egy Mandalorian epizódot rendezni, erről amúgy már Filonival is beszélgettek. Viszont ideje egyelőre nincs rá, hiszen gőzerővel dolgozik a Tőrbe Ejtve 2. részén.

Az biztos, hogy a 3. évadban se fog rendezni, hiszen nyáron már forog is a KO2, míg ugye a 3. évad elvileg már ebben a hónapban forog. Remélem egy későbbi projektben feltűnik majd, vizualitásban szerintem nagyon egyedi részt tudna felhozni. :)

19 minutes ago, Bence1997 said:

Remélem egy későbbi projektben feltűnik majd, vizualitásban szerintem nagyon egyedi részt tudna felhozni. :)

Hát még ha írná is a részt amit rendez.:D

Just now, Bence1997 said:

Akár. Mondjuk mivel rengeteg SW fog jönni az elkövetkezendő időkben, bőven lesz ideje betársulni egy alakulathoz. :)

Igen. Az évek alatt pedig kimunkálhatja művét, a háttérben szövögetve a tervét a nagy visszatérésre a trilógiájával, mint tette azt Palpatine a Sith flottával az ep9-ben. Akkor pedig mondhatjuk hogy: The might of Rian Johnson's trilogy will soon be ready.:D

13 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Hol olvastad, Rog?

A jedinews.com-on.

13 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Egy rajongó készített vele interjút

Foglalkozását tekintve az USA Today egyik riportere.

Edited by Rog

7 minutes ago, Ody Mandrell said:

Újabb információk szerint, wookik is benne lehetnek a harmadik évadban. :D 

https://www.starwarsnewsnet.com/2021/04/rumor-the-mandalorian-could-start-filming-soon-wookiees-in-season-3.html

Jön majd Itchy és a családja.:D Esetleg Fekete Krrsantan.

Just now, Ody Mandrell said:

Yoda jóban volt a vukikkal, talán a faja is. Groguval kapcsolatban kerülhetnek képbe, ami azt jelentené, hogy a kis zöld manó szála nem kerül háttérbe.

Akár ez is elképzelhető. Jó lenne ha a Grogu szál nem tűnne el.

Érdekesek ezek a hírek. Én látok abban lehetőséget, hogy feltűnik Black Krrsantan, elvégre fejvadász és tuti biztos, hogy Din fején óriási vérdíj lehet. Kezd körvonalazódni az évad szerintem. Legalábbis biztosra veszem, hogy a 3. évadban Din besegít Bo-Katannak és társainak - ugye Axe Woves is felfog bukkanni a 3. évadban, megfogjuk tudni az okát, miért nem volt Boval és Koskával, ezt a színész mondta. Tippre egy másik mandi alakulatot kutathatott fel, sőt abban is biztos vagyok, hogy az új évadban visszatér a Fegyverkovács és Din társai is Nevarróról. Az, hogy az évad végén látjuk-e Sundarit, nehéz megtippelni, nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi is történt a bolygóval, illetve remélem az Írtásról is megtudunk egysmást. Gideon részt vett, nagy vereség volt a mandiknak, lehetőleg az új évadban láthatjuk ezt az eseményt. Egy egész rész is rámehet. :D

2 perccel korábban, Bence1997 írta:

Én látok abban lehetőséget, hogy feltűnik Black Krrsantan, elvégre fejvadász és tuti biztos, hogy Din fején óriási vérdíj lehet.

Ki által lehet nagy vérdíj rajta?

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ki által lehet nagy vérdíj rajta?

Esetleg Gideon felettese tűzhet ki Dinre, Bo-ra és a többiekre vérdíjat. Már persze, ha nem a saját szakállára dolgozik. :)

Pedig szerintem az, hogy végezni akart magával, jelzi, hogy valamit vagy valakit véd. Ráadásul, mivel a(z Erőrézékeny) klónozás egyértelműen az ő hobbija, sanszos, hogy legalább egy nagyobb hal még van fölötte: Darth Sidious. De ott lehet még Sloan és Thrawn is, főadmirálisként ők egy moff fölött állnak.

Posted (edited )

Egyébként @Dzséjt valószínűleg Yoda volt Darth Plaguies, és az egész SW az ő harcuk Sidioussal. Grogu Yoda klónja, és galaktikus uralomra tör. Sidious belebukott a klónosdiba, Yodguies viszont sikerrel járt. Yoda klónjának az is sikerült ami Sidiousnak nem: cukinak kiadva magát rálelt Skywalkerre, akit így el is pusztíthat.

Edited by Ody Mandrell