Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 2 hónappal később...
  • 3 héttel később...
19 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Chapek híre a sorozatról: jelenleg in production állapotban van, tehát javában forgatják még. Nincs meghatározva, hogy mikor fog érkezni. Ha minden jól megy, akkor valószínűleg az év végére befut.

 

Szerintem már csak jövőre. Év végén ugye az Andor lesz. Nem hinném hogy két sw-sorozat fog egyszerre menni. Persze lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Frenkie írta:

 

Szerintem már csak jövőre. Év végén ugye az Andor lesz. Nem hinném hogy két sw-sorozat fog egyszerre menni. Persze lehet.

Annyi eltudok képzelni, hogy megismétlik a Bobás szitut: ez is az év utolsó szerdáján érkezik. De most én is inkább a jövő évet érzem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tavaly decemberben jelent meg a The Art of Star Wars: The Mandalorian (Season Two), amelyben az alábbi információk derültek ki - eddig:

 

- Din és a sisak kérdéséről Favreau ezt mondja a könyvben: "Amikor először bemutattam a Mandaloriant [2017 novemberében] és megpróbáltam kitalálni, miképp nézzen ki a széria, megadtam magamnak azt a szabadságot, hogy azt mesélhessem el, amit akarok. És a becsületére legyen mondva, Dave soha se mondta, hogy 'Ó nem csinálhatsz egy olyan szabályt, hogy a mandalori harcosoknak nem szabad levenni a sisakot, mi már korábban megalapoztuk, hogy bizony levehetik.' Egy mandalori harcos hangját adtam, akinek a sisakja többnyire le volt véve."

- "Volt pár dolog, amit fel akartam fedezni, például miért nem látunk mandalori harcosokat az eredeti vagy a folytatástrilógiában. Annyit látod őket a Klónok Háborújában, de most egyet sem. A másik kérdés, hogyan térsz vissza ahhoz, amit George csinált, vagyis szinte akciófiguraként kezelte a karaktereket. Hogyan juthatsz vissza ahhoz, hogy a fiatal gyerekek miképp kommunikálnak a Star Warsszal, a színekkel, a formákkal és a karakterekkel."

- A sisakkal kapcsolatban megemlítette Boba Fettet is: nála nem arra gondol az ember, hogy ki van a sisak alatt, hanem a titokzatos sziluettjére.

- A későbbiekben még inkább belemennek majd ebbe a kérdésbe. Bo-Katan már egy előjele volt ennek.

 

- Groguval kapcsolatban Filoni beszélgetett George-al: "Beszéltem George-al a gyermekkel kapcsolatban, és ő azt javasolta, hogy a gyermeknek megfelelő mennyiségű kiképzésben kellene részesülnie."

- Lucasnak köszönhetjük, hogy a Juggernaut pilótái milyen ruhában tisztelegtek. Az eredeti tervek szerint a TESB AT-AT lépegetőit irányító alakok lettek volna a pilóták. De ettől elálltak. (Lucas választotta ki a tank vezetőjének kinézetét, amikor a RO előforgatásán vett részt.)

- A The Believer c. epizódban eredetileg a Soloban látott coaxium lett volna az, amit a Birodalom kibányász. De a tervek később változtak és rhydonium lett belőle.

 

- A The Jedi c. epizódról is van egy-két információ. A magisztrátusról Filoni ezt felelte: "Ő egy volt birodalmi, de az ipart űzi. Az volt az elképzelésem, hogy volt fogalma arról, mi a kohászat és nyilvánvalóan tudta, mi is a beskar. Elkezdte kifosztani a bolygót, ellopott minden erőforrást - az olyan emberek, akik mindent képesek voltak odaadni a Birodalomnak, értékesnek számítottak."

- "És bár a Birodalom elbukott, még mindig kint voltak olyan személyek, akik a hadigépezetet építgették, potenciális veszélyforrásokká váltak. Fel kell őket kutatni, mert különben folytatják az eddigi munkájukat és új módokat találnak az emberek kizsákmányolására."

 

- Ahsokáról is volt szó. Jon és Dave Ahsokától Luke Skywalkerig oda-vissza vizsgálták a lehetőségeket, vajon kihez kerüljön Grogu? Dave ezt válaszolta: "Ahsokának nem az volt a sorsa, hogy Grogut tanítsa. Nem ezt szántam neki."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Ezek a képek állítólag a 3. évad forgatási díszleteiről készültek, de azért kezeljétek fenntartásokkal :D 

 

Spoiler

ighr85avotm81.png?width=928&format=png&a

01zxhwxvotm81.png?width=2513&format=png&

m27nl3kwotm81.png?width=2322&format=png&

 

Az első kép a legérdekesebb ezek közül

 

Spoiler

Azok a sisakok nagyon hajaznak a pretorianus gárda tagjainak a sisakjaira, ami lehet egy korábbi design. Egy korábbi kémjelentés szerint Din ilyen gárdistákkal fog megküzdeni, és ennek köze lesz a 2. évadban elindított klónozós szálhoz :) 

 

  • Nagyon tetszik 1
  • Meglepő 1
  • Tetszik 3
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Christopher Lloyd a HR értesülései szerint csatlakozott a Mandalorian 3. évadjának színésztáborába. A 83 éves színész vendégszerepben fog feltűnni. :)

https://www.hollywoodreporter.com/tv/tv-news/mandalorian-season-3-casts-christopher-lloyd-1235112715/

 

JYqfq7AmniNgxTig5XPj5g.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ikod: Te magasságos! Az Első Rend létrehozhatja az új Birodalomat, és annak beláthatatlan következményei lehetnek.

Djarin: Nem értem, miért?

Ikod: Két lehetőséget látok. Az első, hogy az Első Rend rátámad az új Köztársaságra, ám az egy hosszú háború során sikeresen visszaveri. A második, hogy építenek egy Halálcsillagnál is pusztítóbb fegyvert, és képesek lesznek elpusztítani egy egész csillagrendszert. Ez persze csak a legrosszabb lehetőség. Szerencsés esetben csak egy bolygót lesznek képesek felrobbantani.

Djarin: Az sokkal megnyugtatóbb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 hours ago, Dzséjt said:

Ikod: Te magasságos! Az Első Rend létrehozhatja az új Birodalomat, és annak beláthatatlan következményei lehetnek.

Djarin: Nem értem, miért?

Ikod: Két lehetőséget látok. Az első, hogy az Első Rend rátámad az új Köztársaságra, ám az egy hosszú háború során sikeresen visszaveri. A második, hogy építenek egy Halálcsillagnál is pusztítóbb fegyvert, és képesek lesznek elpusztítani egy egész csillagrendszert. Ez persze csak a legrosszabb lehetőség. Szerencsés esetben csak egy bolygót lesznek képesek felrobbantani.

Djarin: Az sokkal megnyugtatóbb.

Din ,,nyugodt vagyok mint egy blurg" Djarin. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Már akinek. Sejtettem hogy nem vágtad a témát és azért írtam be hogy nem a hájp a komment lényege hátha rájössz mi a szitu. Elvégre könnyen érthetően van megfogalmazva a kép fölött hogy vége a forgatásnak. De azt már nem gondoltam volna hogy utána se tisztult ki a kép.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Angolul azért nem megy olyan könnyen néha. Az nem az anyanyelvem.

 

Tudom én azt már régóta.

 

 

7 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem kérek kioktatást, köszi.

 

Jókor mondod mikor már megkaptad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.