Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Már hetek óta megy Amerikában az, hogy a IATSE szeretné a stúdióktól, hogy a dolgozók megfelelő munkakörülményeket, jobb fizetést és tiszteletet kapjanak. Ennek érdekében a napokban elmondták, hogy október 18.-án elindulhat a sztrájk, ha addig nem tudnak megegyezni a stúdiókkal.

 

Ez, ahogy olvasom szigorúan csak az amerikai filmek/sorozatok forgatását/munkálatait érinti. Jelenleg úgy pletykálják, könnyen előfordulhat, hogy akár 90 napra leállnak többek között a Mandalorian forgatásával is.

https://www.murphysmultiverse.com/rumor-the-mandalorian-secret-invasion-and-many-more-productions-to-shut-down-for-90-days-due-to-iatse-strike/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 hour ago, Darth Cupsy said:

 

Szerintem rá se fog/kellene mégis csak egy 20ad rangú mellékszereplőről beszélünk. 

Úgy értem, hogy megtudjuk majd az új évadban, hogy mit csinált off-screen a második évadban, hogy a ténykedése milyen hatással lesz a történetre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Iqvi írta:

Úgy értem, hogy megtudjuk majd az új évadban, hogy mit csinált off-screen a második évadban, hogy a ténykedése milyen hatással lesz a történetre.

De éppen ez az, hogy egy ilyen huszadrangú mellékszereplőtől ilyet várni teljesen felesleges. Semmilyen hatása nincs a történetre, mert csak egy Bo-Katanhoz tartozó biodíszlet. Senkinek nem hiányzik se az az előtti, se az azutáni részekből, és abban a részben sincs jelentőssége, amiben szerepel. Ugyanez igaz a csajra is. Rá csak azért emlékszünk jobban, mert összeverekedett Boba Fett-tel, de ha éppen a faszi lett volna ott, akkor ő kapta volna ezt a nem túl fajsúlyos momentumot. Biodiszletként csereszavatosak. Nincs több jelentősségük, mint a Royal Guardoknak, a Preatorianus Guardoknak, a MagnaGuardoknak vagy a Ren Lovagoknak. Faszán néznek ki XY mellett, meg meg lehet velük akciózni.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

36 perccel korábban, Bomarr írta:

Ennél a srácnál kevesebben csinálnak gagyibb videókat a Star Warsról.

Pedig igencsak jókat mond róla. Ne a videó elején kapcsold ki...... 

 

 

 

49 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A 41.-ik másodpercnél lekapcsoltam.

 

Elég szomorú. Előitélet a menő..... :(

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Elég szomorú. Előitélet a menő..... :(

Nem voltam előítéletes, épp ezért kezdtem el nézni. De ha valaki már az első percben a sequelt gyalázza az nálam süllyesztő. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem voltam előítéletes, épp ezért kezdtem el nézni. De ha valaki már az első percben a sequelt gyalázza az nálam süllyesztő. 

Nem birod elviselni, ha valakinek esetleg nem tetszik az új trilógia, mert az a trilógia maga a megtestesült tökéletesség. :(

 

A mando sorozatról pedig elég jókat mond, negativat és pozitivat egyformán.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én megnéztem. Viszont...

 

szerintem az ürge teljesen vakvágányon utazik. A 9. percben kijelenti, hogy "Mindig is tudva levő volt, hogy Boba Fett túlélte a Sarlaccot. De a régi kánont törölték. De most Jon, Dave és csapata finoman, a fű alatt, vagyis KENNEDY HÓHÉR KISASSZONY felügyelete nélkül visszaintegrálja a kánonba, ezzel is folyamatosan torpedózva a legújabb trilógiát..." :facepalm: MIVAAAN??? Ezt hogyan hozta össze a gyerek? Meg Luke megjelenésénél is szinte süt a videó készítőjéről, hogy a pokolra kívánja az ST Luke-ját...

 

Továbbra is maradok Rixonnál, a Zironál és pár olyan SW youtubernél (legyen szó magyar vagy külföldi vonulatról), ahol mégha nem is imádják/kedvelik az új trilógiát (vagy éppen a prequelt), de nem hozzák fel 5 percenként, hogy "mekkora sz*r produktumokat rakott le Kennedy". :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

32 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Nem birod elviselni, ha valakinek esetleg nem tetszik az új trilógia, mert az a trilógia maga a megtestesült tökéletesség. :(

A hülyeséget és az ostobaságot nem tudom elviselni, ami ebből a videóból süt. Bence fentebb már említette mi a probléma... Ez a csávó csak egy divat: meglovagolja a trendet, saját véleménye igazából nincs is.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként vótmá a videó itt annak idején :D kíváncsi lennék amúgy mit szól a srác a legújabb Disney Gallery dokuhoz, ami a Mando (jelenleg éppen) legutolsó részéhez készült, amiben minden készítő egytől egyig elmondja, hogy mennyire fantasztikus Kathleen Kennedyvel együtt dolgozni :D biztosan mindegyik fejéhez pisztolyt szegeztek a kamerák mögül, sőt maga személyesen Kennedy volt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A hülyeséget és az ostobaságot nem tudom elviselni, ami ebből a videóból süt. Bence fentebb már említette mi a probléma... Ez a csávó csak egy divat: meglovagolja a trendet, saját véleménye igazából nincs is.

Köszi hogy ledegradáltál, hülye, ostoba, meg még ki tudja mi vagyok, amit nem irtál le. :( 

Tudod, most nem csak a videó készitőjét degradáltad le, hanem azt is akinek tetszik amit csinál, vagy amit ez a videó átad a közösségnek. 

 

Ahsoka karaktere ebben a sorozatban valahogy nem jött át nekem se. Gideon meg a kötelező negativ karaktert alakitotta, de se többet, se kevesebbet. 

De összességében ez a sorozat nagyon jó, és ezt úgy irom, hogy ez a korszak már nem az én világom, de attól függetlenül nagyon tetszett. És várom a Boba Fett sorozatot is, meg az Andor-t is, meg a Mando 3. évadját is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Köszi hogy ledegradáltál, hülye, ostoba, meg még ki tudja mi vagyok, amit nem irtál le. :( 

 

A degradál szó alapból is valami lefelé történő elmozdítást, csökkentést jelent nem kell hozzá még a "le" igekötő.

 

21 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Tudod, most nem csak a videó készitőjét degradáltad le, hanem azt is akinek tetszik amit csinál, vagy amit ez a videó átad a közösségnek. 

 

Nem. Azokat ostobázta le akik teljesen egyet is értenek a videó minden szavával, de őszintén ők meg is érdemlik.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
  • Nem értek egyet 1
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes hírek kerültek elő:

 

- Az Ahsoka topikjánál már megemlítettem, hogy Rosario decemberben forgatni fog egy Star Warst. Hogy ez a Mandi 3. évadját vagy az Ahsokához való tesztfelvételeket jelenti (Ewan is csinált hasonlót a Mandi 2. évadánál), az egyelőre nem tudni.

 

- Temuerra befejezte az Aquaman 2. részéhez való jeleneteit és miután végzett az Egyesült Királyságban az autogramok aláírásával, most LA felé veszi az irányt. Novemberben lesz egy privát "signing". Azt is mondták Angliában, hogy Temuerra hamarosan egy új projekten fog dolgozni. Mandi 3. évad? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kiszivárgott videó a 3. évad forgatásáról:

 

 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.