Ugrás a kommentre

Star Trek


Nute Gunray

Melyik a kedvenc Star Trek-sorozatod?  

25 felhasználó szavazott

  1. 1. Melyik a kedvenc Star Trek-sorozatod?

    • Star Trek: The Original Series (TOS)
    • Star Trek: The Animated Series (TAS)
      0
    • Star Trek: The Next Generation (TNG)
      0
    • Star Trek: Deep Space Nine (DS9)
    • Star Trek: Voyager (VOY)
    • Star Trek: Enterprise (ENT)
    • Star Trek: Picard (PIC)


Ajánlott hozzászólás

10 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Ha valami tetszik szeretem támogatni a stúdiót. Ha mindenki virágboltozna akkor a fehér falat nézhetnénk sorozatok helyett.

 

Nem is azt mondom, hogy ne támogassuk a stúdiókat, én is azt teszem ha valami tetszik. Csak lassan már tarthatatlan lesz, hogy ha legálisan akar mindent követni az ember akkor 20 szolgáltatóra kell előfizetni, mert mindenki a saját platformjára pakolja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez eléggé elvi probléma ami a gyakorlatban itthon nem létezik. Egyelőre itthon három nagy streaming érhető el: Netflix, HBO GO és Amazon Prime. Ahogy Dzséjt rámutatott az HBO GO-n nincsenek olyan tartalmak amik indokolnák az állandó előfizetést, a Prime szerintem dettó ugyanez.

Ha bejön a Disney+ akkor szerintem egy Netflix és Disney+ kombó nagyrészt lefed mindent ami igazán érdekes. Én néha ha jön egy újabb Trónok sorozat akkor pár hónapra befizetek mellette HBO GO-ra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg még egy nagy előnye van a streamingnek: nem kell a gépen tárolnod az epizódokat és nincs seed kötelezettség. Ott az egész évad, bármikor megnézhetsz bármilyen részt, miközben a géped nincs terhelve. A Netflix előfizetés után ki is töröltem az összes klasszikus Trek sorozatot és a DIS-t is a gépemről. Több mint fél terrányi hely szabadult így fel (de mentek - a Fallen Kingdom kivételével - a Jurassic-filmek, és a Lucifer is a levesbe).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Meg még egy nagy előnye van a streamingnek: nem kell a gépen tárolnod az epizódokat és nincs seed kötelezettség. Ott az egész évad, bármikor megnézhetsz bármilyen részt, miközben a géped nincs terhelve. A Netflix előfizetés után ki is töröltem az összes klasszikus Trek sorozatot és a DIS-t is a gépemről. Több mint fél terrányi hely szabadult így fel (de mentek - a Fallen Kingdom kivételével - a Jurassic-filmek, és a Lucifer is a levesbe).

Ki tárolja a gépén a tartalmait, mióta van megfizethető NAS? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam az előbb lett vége az első résznek. Nem volt már több türelmem a magyar feliratra várni úgyhogy angollal tudtam le. Pöpec szezonindítás.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
3 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Új évadot nézni fogod amúgy?

Mindenképpen, de lehet, hogy most már csak darálás lesz belőle. Mostanában inkább olvasok, illetve filmeket nézek (ott is inkább régi lemaradásokat hozok be), a sorozatok parkolópályára kerültek. A Witchert sem kezdtem még el, az Expanse-zal is félidőnél elakadtam... szóval most nem nagyon van sorozatos hangulatom. De ez bármikor megváltozhat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Prodigy-t és a DIS-t befejezhetnék már, hogy elkezdhessem őket. A PIC-et egyelőre még annyira nem várom. A Lower Deckset viszont nagyon, pláne az előző évad cliffhangere miatt.

Spoiler

Vajon ki veszi át a USS Cerritos iránytását most, hogy Freemant letartóztatták? Mivel a második évad elején azt sem oldották meg egyből, hogy Boimler visszakerüljön, szerintem Freeman is "eltávon" lesz pár részig. Amúgy is kell valaki, akivel Beckett szembeszálhat. :) 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Jól látom, hogy az egy cowboy Pike kapitány?:D

 

@Dzséjt, amúgy mostanában folytattam a Lower Decks második évadát, és az eddigi Trek sorik közül, ez az egyik legjobb. Bírom a Discoveryt is, de az nem mindig annyira szórakoztató mint ez. Ott inkább a világépítés, és a 32.század bemutatása az, ami nagyon jó. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Jól látom, hogy az egy cowboy Pike kapitány?:D

Pike nagy lovas, gyerekkorában két lova is volt. Ezt anno a The Cage című TOS epizódba elég komolyan beleszőtték, de a DIS-ben is említette néhányszor. Gondolom ez jobban is ki lesz bontva majd a sorozatában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.