Ugrás a kommentre

The Phantom Menace - 3D


Ajánlott hozzászólás

Engem meg inkább az, milyen szemüveg lesz, ugyanis itthon már van többféle. Ha nem muszáj, nem kell új, amit aztán szintén hozhatok haza.

Arénás szemüvegem nekem is van, alig egy hónapos, de tartok tőle, hogy ez a Westendbe nem lesz jó. Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felétek amúgy ez így megy? Hogy az 1900-ért megkapjátok a szemüveget is?

Nem mindig így megy, volt már példa olyanra is, hogy visszaszedték a szemüveget, pl. IMAXben (ott nem ilyen mezei szemüveget adtak), de talán már máshol is belefutottam ebbe. Az egyik szemüvegem ilyen MasterImage feliratú, az utolsó Potter-filmről való, amit a Mammutban néztünk. Ha nem felejtem el, berakom a táskába, hátha jó lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felétek amúgy ez így megy? Hogy az 1900-ért megkapjátok a szemüveget is? Vagy hogy hogy ilyen sok embernek van innen szemüvege? Nálunk Debrecenben 1350 asszem a jegy, de a szemüveget csak a film idejére kapjuk meg.

Nálunk is, sőt, a TF3-ról kijövet a moziscsaj olyan barátságos pillantások keretében vette vissza mindet, hogy felmerült bennem: ha valaki nem adná oda, a vérét veszi ott helyben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felétek amúgy ez így megy? Hogy az 1900-ért megkapjátok a szemüveget is? Vagy hogy hogy ilyen sok embernek van innen szemüvege? Nálunk Debrecenben 1350 asszem a jegy, de a szemüveget csak a film idejére kapjuk meg.

Ezt nemrég vezethették be, nyáron még kölcsönszemüveggel néztük meg a HP 7/2-t, decemberben nekem is újdonság volt, hogy szemüveget is venni kell. De ha ez az IMAX-en kívül a többi 3D-s vetítésre is jó, akkor végül is jól jártunk. Így legalább biztos nem egy karcos példány jut. :)

 

 

Hogyha így néz ki, vagy MasterImage felirat van rajta, akkor igen.

 

cEWLn.jpg

Szerencsére ilyen. :) Köszi, hogy megnézted. :)

 

"Szuper".

Nekem kettő felnőtt méretű is van, az egyiket szívesen kölcsönadom a mozira. :) Így nem kell megvenni. Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

100%-os megerősítést kérek. :P

100%-os megerősítést adok. Ott leszek, ha eljő a világvége, akkor is. Na jó, ha Aayla Secura és Megan Fox kopogtat aznap reggel az ajtómon, akkor nem megyek, de erre valamiért nem látok sok esélyt. :D

 

Úgy emlékszem, hogy a haverját is hozza. :D

Tudom, hogy már megszokott, hogy a fórumos mozizás van, és megyek, akkor ő is ott van, de most nem jön, lefoglalja az asszony. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kémeim szerint a Jedirendről egy szakajtónyi ember is csatlakozni akar.

Logisztikai egységem igen korlátozott. :P Javaslom, hogy bízzanak meg egy hadtápost aki a saját köreikkel foglalatoskodik, csak hogy átlátható legyen a jegyre éhezők névsora. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Logisztikai egységem igen korlátozott. :P Javaslom, hogy bízzanak meg egy hadtápost aki a saját köreikkel foglalatoskodik, csak hogy átlátható legyen a jegyre éhezők névsora. :D

Majd ha felbukkannak eligazítjuk őket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ettől nem kell félned, hisz 2012. február 9-én 00.01-perckor lesz a premier (vagyis február 8-án éjfél után egy perccel), előtte meg a szokásos Star Wars klubnap lesz, így nálunk is 9-én lesz a bemutatója a filmnek, nem fog késni.

http://www.starwarsklub.hu/01_klub/klub_089/sw_klub_089_ep1_3d_premier_jegyrendeles.htm

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ettől nem kell félned, hisz 2012. február 9-én 00.01-perckor lesz a premier (vagyis február 8-án éjfél után egy perccel), előtte meg a szokásos Star Wars klubnap lesz, így nálunk is 9-én lesz a bemutatója a filmnek, nem fog késni.

http://www.starwarsklub.hu/01_klub/klub_089/sw_klub_089_ep1_3d_premier_jegyrendeles.htm

Ezt nem tudtam, köszi az infót Phobos! Ej de jó lenne éjféli premierre menni! Az lenne ám az igazi feeling!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.