Ugrás a kommentre

The Phantom Menace - 3D


Ajánlott hozzászólás

Ez a szöveg alatta, mint ha a teleshopos ürge akarná eladni a legújabb extra-csúcsszuper késkészletet. :D

Már tudom is ki lenne a legalkalmasabb egy esetleges német verzió kommentálására: Horst Fuchs :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy közeledünk a (újból) mozis premierhez, egyre több helyen egyre több SW EP I fikázó írást találok...

 

Qrvára bosszant - sajnos elérték az írók ezáltal céljukat nálam. Még az ehavi VOX sem kivétel.

 

Tessék már békén hagyni az egész franchise-t! Nem muszáj moziba menni a 3D-re, maradjon otthon az összes hülye irkász, akinek nem tetszik, aztán dugja föl magának az aktuális művészfilmjét!

 

Nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig lelkileg mindenkinek érdemes lesz rá felkészülnie, hogy a premier után még több fikázás lesz. Nemhogy ez az ep1, még 3D-s is lett. Lucas ezzel nem olajat öntött szegény vérpistik tüzére, hanem napalmot szórt a hátsó kertjükbe, miközben rápössentett a biztosítékukra és felhívta őket keringőre. :) Ha egy vérpistikét ezután fel akarsz húzni, csak ennyit kell majd kiírnod, szép nagy, színes betűkkel: EP1 3D.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucas tudta, mire vállalkozik, mikor eldöntötte, hogy az első résztől kezdve kiadja 3D-ben a filmeket. Nyilván mérlegelt, és úgy gondolta, hogy (amellett, hogy anyagilag is megéri, ami a következő gondolatnak kvázi a következménye) több embernek szerez örömet, mint amennyit bosszant majd a film 3D-sítése.

 

Bárki, akit zavar a fikázók véleménynyilvánítása, gondoljon erre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Lucas ezt pusztán a pénz miatt csinálta, de engem nem zavar, én mindenképp örülök neki, ugyanis az EP1-et anno nem moziban láttam. remélem, azért nem sok kölök fog rá jegyet váltani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen ellenkezőleg, váltson csak sok kölök rá jegyet (már ha a kölkön kisgyereket, nem vérpistikét értettél). Ők értékelik ezt a filmet igazán, a TCW után pedig jó alap belevetni magukat a Star Wars komolyabb rétegébe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy közeledünk a (újból) mozis premierhez, egyre több helyen egyre több SW EP I fikázó írást találok...

 

Qrvára bosszant - sajnos elérték az írók ezáltal céljukat nálam. Még az ehavi VOX sem kivétel.

 

Tessék már békén hagyni az egész franchise-t! Nem muszáj moziba menni a 3D-re, maradjon otthon az összes hülye irkász, akinek nem tetszik, aztán dugja föl magának az aktuális művészfilmjét!

 

Nem?

De, pontosan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem valahogy annyira hidegen hagy, hogy mit gondolnak az SW-ről.. a kicsodák is? Ha az SW-t tényleg utálnák a Blu-ray is megbukott volna vagy csak a régi trilógia ment volna nagy számban. Az ilyen hangoskodókat hagyni kell hadd forrjanak a levükben.

 

Egyetértek. Azért elég jó érzés látni a teleplakátolt várost, visszajön a feeling.:) Többek közt én sem láttam az Ep1-et moziban, így nagyon jó belegondolni, hogy most ez is meg fog történni. Le is foglaltam a jegyeket az éjféli vetítésre, most még a szinkron sem szegi kedvem.:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy közeledik az időpont én is egyre izgatottab vagyok. Anno, mikor alig 14 évesen láttam a régi Krúdy moziban (Nyíregyháza) épp abban az időben volt kialakítás alatt a frissen épített NyírPlaza-ban a Multipex mozi. Aztán a Multiplex megnyitása után (ami egyébként pár év múlva már Palace mozivá avanzsálódott, pár hónapja meg a Cinema City vette át az üzemeltetését) nem sokkal a régi Krúdy mozi be is zárt, majd az épületett le is bontották, most egy irodákkal és üzletekkel teli épület áll a helyén, amit Krúdy háznak hívnak. Nyoma sem maradt a régi mozinak.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem valahogy annyira hidegen hagy, hogy mit gondolnak az SW-ről.. a kicsodák is? Ha az SW-t tényleg utálnák a Blu-ray is megbukott volna vagy csak a régi trilógia ment volna nagy számban. Az ilyen hangoskodókat hagyni kell hadd forrjanak a levükben.

Én is így érzek már. Az eladási, bevételi, nézettségi adatok nem azt mutatják, hogy utálná a nép az SW-t. Szimpla kofalárma az egész. Egyébként nálunk egy nappal előbb lesz a bemutató mint a premier. :D Lehetséges volna?

 

Ahogy közeledik az időpont én is egyre izgatottab vagyok. Anno, mikor alig 14 évesen láttam a régi Krúdy moziban (Nyíregyháza) épp abban az időben volt kialakítás alatt a frissen épített NyírPlaza-ban a Multipex mozi. Aztán a Multiplex megnyitása után (ami egyébként pár év múlva már Palace mozivá avanzsálódott, pár hónapja meg a Cinema City vette át az üzemeltetését) nem sokkal a régi Krúdy mozi be is zárt, majd az épületett le is bontották, most egy irodákkal és üzletekkel teli épület áll a helyén, amit Krúdy háznak hívnak. Nyoma sem maradt a régi mozinak.

Örülök, hogy elkapott a hév Riddick. Én még nem igazán érzem az izgalmat, de biztos eljön az is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, tudom, lófej meg John Rambo (küldheted a címemre :)), de a listára felvennél még egy embert? Az AVPUniverzum gazverzéréről, Infy-ről lenne szó (ott volt az Avataron is). Ő is szereti az SW-t, és szívesebben nézné meg az ep1-et egy halom SW fannal, mint egyedül vagy olyanokkal, akik nem szeretik. Nixen SzriDi szemüvege.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most döföm tökön magam. Nagyon úgy néz ki, hogy Nyíregyházán nem lesz éjféli vetítés... sőt, lehet, hogy egyáltalán nem lesz TPM 3D (bár ez utóbbi nem biztos, de az éjféli vetítés hiánya az tuti) FRANC!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most döföm tökön magam. Nagyon úgy néz ki, hogy Nyíregyházán nem lesz éjféli vetítés... sőt, lehet, hogy egyáltalán nem lesz TPM 3D (bár ez utóbbi nem biztos, de az éjféli vetítés hiánya az tuti) FRANC!

 

Nyugi, film biztos lesz. Éjféli premier csak a legnagyobb városokban lesz, és ha megnézed, ott sem akkora az érdeklődés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugi, film biztos lesz. Éjféli premier csak a legnagyobb városokban lesz, és ha megnézed, ott sem akkora az érdeklődés.

Átkapcsoltál pesszimista üzemmódba? :) Kit érdekel mennyien lesznek az éjféli vetítésen? Én ettől független még akkor is szívesen elmennék, ha hatan lennénk.

 

 

Szuper! Már kezdek hangulatba jönni! Napról napra erősödni fog. :) Még bele se gondoltam, hogy az EPI -et újra láthatom a moziban! :yeah:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Átkapcsoltál pesszimista üzemmódba? :) Kit érdekel mennyien lesznek az éjféli vetítésen? Én ettől független még akkor is szívesen elmennék, ha hatan lennénk.

 

Csak meg akartam magyarázni Riddicknek, miért nincs éjféli vetítés az ő városában. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.