Ugrás a kommentre

The Phantom Menace - 3D


Ajánlott hozzászólás

Én a 11 órásira szavaztam volna, több okból is. Gyakorlatilag a 13:45 -ös a legszerencsétlenebb választás. Így bárminemű mellékfoglalkozás ugrott. Köszi a rendelést egyébként. Meg lehet nézni hova ülünk majd?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a 11 órásira szavaztam volna, több okból is. Gyakorlatilag a 13:45 -ös a legszerencsétlenebb választás. Így bárminemű mellékfoglalkozás ugrott. Köszi a rendelést egyébként. Meg lehet nézni hova ülünk majd?

 

Ja és ennyi erővel már Karrdet is megvárhattuk volna akkor.

 

A 11 órás még teljesen üres, szóval lehet még változtatni.

 

Innen is köszi, Oldie!

 

Szerk.: A helyeink.

A6plr.jpg

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki szeretne menni a 11-esre az majd rendel magának. A többit nem bonyolítom, meg lettek adva az okok a dél körüli időpontra, nem rajtunk múlt, hogy kicsit hátrébb csúszott a kezdés. Aki viszont jön a háromnegyed kettesre azt kérem, hogy egy órára legyen a helyszínen ( a mozipénztárak előtere szerintem tökéletes gyülekezőpont), a megfelelő összeggel, azaz akinek van hemüvegje az 1750 jó magyar forintot készítsen elő, akinek meg nincs kukkere az kétezer jó magyar forintot. Aki igényli és úgy érzi, hogy érkezése az időjárástól vagy egyéb okokból kifolyólag pár perces eltéréssel várható annak priviben megadom a számom, egy után hívjon, hogy kb fél kettőre max bent van, jegyét mindenesetre vegyük át. Előreláthatóan újabb havazást mondanak hétvégére, szóval lehetőleg mindenki időben startoljon otthonról, ha kell utánanézve a közlekedésnek. A MÁV oldalán szépen nyomon lehet követni a vonatokat, melyik hol tart éppen. Pildivel majd még külön felveszem a kapcsolatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja hogy akkor Te eldöntötted, hogy mikorra megyünk. :D Remek.

Dél és egy közé terveztük a kezdést nemdebár. Innentől nem érdekelnek a megjegyzések, kényszeríteni senki se fogok arra, hogy ne korábban menjen moziba.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dél és egy közé terveztük a kezdést nemdebár. Innentől nem érdekelnek a megjegyzések, kényszeríteni senki se fogok arra, hogy ne korábban menjen moziba.

És miért jobb a 13:45 a 11:00 -nál azon kívül, hogy lusta vagy előbb bevonatozni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És miért jobb a 13:45 a 11:00 -nál azon kívül, hogy lusta vagy előbb bevonatozni?

A provokálásból köszönöm de nem kérek. Aki ott volt és emlékszik az Avatarra az tudja, hogy miről beszélek. Azt hiszem ez volt az utolsó szívesség amit bárkinek megtettem. Aki jön jön, aki nem az nem. Ennyi.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A provokálásból köszönöm de nem kérek. Aki ott volt és emlékszik az Avatarra az tudja, hogy miről beszélek. Azt hiszem ez volt az utolsó szívesség amit bárkinek megtettem. Aki jön jön, aki nem az nem. Ennyi.

 

 

Az nagyon durva hó volt most meg alig van valami. De mindegy.

 

Kitaláltam valamit. Azt nem lehetne hogy akiknek jobb a 11 azokkal megnéznénk akkor, és utána Katicában taliznánk? A foglalást én elintézem még csak 4 jegyet adtak el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, én veletek akarom megnézni, úgyhogy ne szakadjunk már két felé...

 

Egyébként pedig diákigazolvánnyal nem kevesebb a jegy? Én viszem az igazolványom, csak jelezni kell a pénztárnál, hogy hány diák jegy meg hány normál, és az igazolvány felmutatásával olcsóbb. Vagy nálatok ez sem így működik? Vagy a 3d-snél ez nem így van?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.